Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Kaygısızlar Karakterisin?

-
Abone ol

Türk televizyon tarihinin gelmiş geçmiş en fantastik komedi dizisinin hangi karakterisin?

1. Başlayalım. Bugüne 5 üzerinden kaç puan verirdin?

2. 90'lar partisine davetlisin ve konsepte uygun bir kazak giymen gerekiyor. Hangisini seçerdin?

3. Pekiii, bu partiye hangi araçla gidersin?

Tempra
Broadway
Samara

4. "Olsa da tüketsek." dediğin 90'lar gıdası hangisi?

Leblebi Tozu
Cino
Meybuz
Sulugöz
Yumiyum
Tombi

5. Elinde olsa hangi programı yeniden başlatırsın?

Ateş Hattı
Sıcağı Sıcağına
Tutti Frutti
Şok
Teksoy Görevde
Söz Fato'da

6. 90'larda yapılan en çok hangi etkinliği özledin?

Sokakta halı yıkamak
Vergi iadesi için fiş doldurmak
Sinek ilacı arabası peşinden koşmak

7. Geldik son soruya. Sence 90'larda çekilmiş en başarılı Türk filmi hangisi?

Eşkıya
Tabutta Rövaşata
Her Şey Çok Güzel Olacak
Gemide
Masumiyet
Ağır Roman

Memnun Kaygısız'sın!

Verdiğin yanıtlara göre Kaygısızlar dizisinden Memnun Kaygısız'sın. Öncelikle rahatına düşkünsün, bu konfora düşkünlüğün arada başın ufak dertler açsa da bu huyundan vazgeçemiyorsun. Çünkü gamlanmanın, tasalanmanın bugüne kadar pek faydasını görmedin. Bu yüzden anı yaşayıp, elinden olanın tadını çıkarmaya çalışıyorsun. Halinden gayet memnunsun :)

Berber İsmail'sin!

Verdiğin yanıtlara göre Kaygısızlar dizisinden Memnun'un askerlik arkadaşı Berber İsmail'sin. Öncelikle vefalısın. Ne olursa olsun birisi sana geçmişte bir iyilik yaptıysa unutmuyorsun ve karşılığını vermek için elinden gelen her şeyi yapıyorsun. Fedakarsın. Çevrendekilerin iyiliği için kendi rahatını bozsan da her şeyi yapacak kapasitedesin. Arkadaşlıklar senin için maddiyattan çok daha önemli. Çünkü paranın kaybedince tekrar bulunabilecek, dostlukların da kaybedince kolay bulunamayacağını en iyi bilenlerdensin.

Kültigin'sin!

Verdiğin yanıtlara göre Kaygısızlar dizisinin tatlı serserisi Kültigin'sin. Öncelikle atarlı giderli bir karakterin var. Deli dolusun. Her zaman aksiyon peşindesin. Nerede kim ne demiş, kim ne yapmış haberin olmazsa çatlarsın. Durağan olmak, sessiz sedasız takılmak hiç sana göre değil. Bunun yanında ailene bağlısın. Ailenden herhangi bir kişinin iyiliği için yapmayacağın şey yok. Ayrıca çevrendeki insanları yönlendirecek kadar dominant birisin.

Eleman Kaygısız'sın!

Verdiğin yanıtlara göre Kaygısızlar dizisinin romantik çocuğu Eleman'sın. Aslında kurnazsın ama bunu etrafa pek yansıtmıyorsun. Sevince tam sevenlerdensin. Aşkın için, sevdiğin kişi için yüzleşmeyeceğin zorluk, atlatmayacağın badire yok. Gerekirse en büyük tehlikeleri karşına alıp mücadele edecek inanca sahipsin. Boşta duramıyorsun, çalışmak en büyük tutkun.

Sabriye Kaygısız'sın!

prnt.sc

Verdiğin yanıtlara göre Kaygısızlar dizisinden Sabriye karakterisin. Öncelikle sende inanılmaz bir liderlik ruhu var. Çok göz önünde olmayı sevmesen de verdiğin kararlarla insanları peşinden sürükleyebiliyorsun. Bunun yanında azimlisin. Eğer yeteri kadar konsantre olur ve istek gösterirsen dünyada yapamayacağın iş, gelemeyeceğin makam yok. Bir işe el attığında farkını, tarzını o işe yansıtan insanlardansın. Bu yüzden sen efsane dizinin dobra, çalışkan, fedakar karakteri Sabriye'ye benziyorsun.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nurcii

Memnun Kaygısız'sın. Öncelikle rahatına düşkünsün, bu konfora düşkünlüğün arada başın ufak dertler açsa da bu huyundan vazgeçemiyorsun. Çünkü gamlanmanın, tasalanmanın bugüne kadar pek faydasını görmedin. Bu yüzden anı yaşayıp, elinden olanın tadını çıkarmaya çalışıyorsun. Halinden gayet memnunsun :)

beril-kiran

#4 hepsini seçemiyoz mu ya?

nergiz-sirinova

Sabriye Kaygısız'sın! Verdiğin yanıtlara göre Kaygısızlar dizisinden Sabriye karakterisin. Öncelikle sende inanılmaz bir liderlik ruhu var. Çok göz önünde olmayı sevmesen de verdiğin kararlarla insanları peşinden sürükleyebiliyorsun. Bunun yanında azimlisin. Eğer yeteri kadar konsantre olur ve istek gösterirsen dünyada yapamayacağın iş, gelemeyeceğin makam yok. Bir işe el attığında farkını, tarzını o işe yansıtan insanlardansın. Bu yüzden sen efsane dizinin dobra, çalışkan, fedakar karakteri Sabriye'ye benziyorsun.

Gizli Kullanıcı

Memnun Kaygısız'sın!

anexeiss

Memnun Kaygısız'sın! Memnun Kaygısız'sın! Verdiğin yanıtlara göre Kaygısızlar dizisinden Memnun Kaygısız'sın. Öncelikle rahatına düşkünsün, bu konfora düşkünlüğün arada başın ufak dertler açsa da bu huyundan vazgeçemiyorsun. Çünkü gamlanmanın, tasalanmanın bugüne kadar pek faydasını görmedin. Bu yüzden anı yaşayıp, elinden olanın tadını çıkarmaya çalışıyorsun. Halinden gayet memnunsun :)

Görüş Bildir