Hangi Formula1 Pilotu Senin Ruh İkizin?

0PAYLAŞIM

Acaba kim çıkacaksın? 🏎️

Testi çöz, cevabını öğrenelim!

1. Öncelikle hızı ne kadar çok sevdiğini söyler misin?

Açıkçası ben biraz hızdan çekiniyorum.
Gerektiğinde hız yaparım.
Yolun keyfini çıkarmak istediğimde, hiç acımam!
Hız olmadan hiçbir şeyin zevkten varılmaz.

2. Yavaş insanlara tahammülün var mı?

3. Bunlardan hangisini yapabilirsin?

Bungee Jumping
Buz Tırmanışı
Serbest Düşüş
Uçurtma Sörfü

4. Ülkeni seç bakalım!

İngiltere
İtalya
Bahreyn
Monako

5. Genel olarak çevrenle aran nasıldır?

Herkesle samimiyimdir.
Sadece yakınlarımla samimiyet kurarım.
Bazıları ile çok iyi, bazıları ile kötüyümdür.
Gerek olmadıkça konuşmayı bile sevmem.

6. Seni sen yapan en belirgin özelliğin hangisi?

7. Sence havalı mısın?

Her zaman!
Arada sırada
Pek değil

8. Herhangi bir yarışı, yarışmayı veya projeyi kazanmak için ne yapardın?

Elimdekinin en iyisini kullanırdım.
Daha önce kazanan kişinin neler yaptığına bakardım.
Kendime has bir yöntem/yol belirlerdim.
Çok çalışırdım.

Sen buz adamsın!

Sen tamamen kKmi Raikkonen'in başka bir vücutta yaşayanısın! İnsanlara, çevrendekilere hatta genel olarak hayatına karşı olan bakış açın sadece seni ilgilendiriyor. Kimseyi kolay kolay yanına almıyorsun, seni tanımalarına izin vermiyorsun ama çevrendekiler yine de sana hayran. Bir de bu soğukluğunun yanında komiksin, tek bir kelimen bile insanlar heyecanlandırmaya, güldürmeye yetiyor. Kendindeki cevheri biliyorsun ama kimseyle uğraşacak halin yok. İnsanlarla uğraşmamak için onları bekleyebilir, dinliyormuş gibi yapabilirsin ama kesinlikle sen sadece kendin için yaşıyorsun!

Coolluğun vücut bulmuş halisin!

Evet sen kesinlikle LEwis Hamilton'sın! Başarılısın, yakışıklısın ve zekisin. Kendine has tarzın seni sen yapıyor, o yüzden de çevrendeki herkes sana hayran. Sen de oldukça cana yakınsın, çevren seni seven ve senin de sevdiğin insanlarla dolu. Nereye gitsen gözler senin üstünde, hele bir de uğraştığın alanlardaki bu başarıların yok mu! Bazen sinirlenip, çok çıkıştığın oluyor ama özünde çok eğlenceli, hayat dolu ve iyisin!

Başarılı ve karizmatiksin, sende hepsi bir arada!

Sen kim misin? Tabii ki Charles Leclerc! Her şeyi kendi başına yapıyor ve büyük başarılar elde ediyorsun. Bulunduğun yere hep kendi çabanla geldin, o yüzden de gerçekten bir yıldız gibi parlıyorsun. İnsanlarla ilişkilerinde çok abartıya kaçmıyorsun ama çok da soğuk değilsin. Ama bir kere güldüğün zaman herkesin kalbi yumuşuyor çünkü içindeki gerçek iyiliği ve kişiliği görebiliyorlar. Bazen yorulup pes etmek istesen de unutma sen bu dünyada her şeyi başarabilirsin. Kendine güvenmeyi sakın bırakma!

Enerjin hiç mi hiç bitmiyor!

Sen piste çıksan kesinlikle Alexander Albon olurdun! Bitmek bilmeyen enerjin, gülümsemen ve komikliklerin seni sen yapıyor. Bir de bunların üstüne başarıların yok mu, hepsi çok güzel! İnsanların sana her konuda güveni tam, istediğin zaman yapamayacağın şey yok. Senin eline çamur verseler ondan çok güzel bir heykel yaparsın. Çevrendeki herkesi enerjin ve zekan ile birbirine bağlıyorsun ve çok iyi işler yapıyorsun. Böyle devam!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
burak-kiremit1

Kimi Raikkonen'in kişiliğinin tam tersi cevaplar versem de Iceman çıktı. Test yeteri kadar iyi değil bence

vintage.lover

Lewis hamilton..😌👑

Gizli Kullanıcı

İce Man 😉 Kralını Tanımam Ama Asıl Branşım Rally

ozzy_oz

Sen buz adamsın! Sen tamamen kKmi Raikkonen'in başka bir vücutta yaşayanısın! İnsanlara, çevrendekilere hatta genel olarak hayatına karşı olan bakış açın sadece seni ilgilendiriyor. Kimseyi kolay kolay yanına almıyorsun, seni tanımalarına izin vermiyorsun ama çevrendekiler yine de sana hayran. Bir de bu soğukluğunun yanında komiksin, tek bir kelimen bile insanlar heyecanlandırmaya, güldürmeye yetiyor. Kendindeki cevheri biliyorsun ama kimseyle uğraşacak halin yok. İnsanlarla uğraşmamak için onları bekleyebilir, dinliyormuş gibi yapabilirsin ama kesinlikle sen sadece kendin için yaşıyorsun!

derinleclerc

Charles Leclerc çıktıı. Sağlam bi Leclerc fanı olarak çok benzediğimizi biliyodum...

Görüş Bildir