Görüş Bildir

Hamileyken Öldürülen Sezen Ünlü'nün Babası: 'Şikayetçi Olmuştuk, Tutuklansaydı Kızım Yaşıyordu'

Haberler
> Hamileyken Öldürülen Sezen Ünlü'nün Babası: 'Şikayetçi Olmuştuk, Tutuklansaydı Kızım Yaşıyordu'

İzmir’de Anıl Yolum tarafından katledilen 5 aylık hamile Sezen Ünlü’nün babası, kızının daha önce darp edildiğini ve şikayetçi olduklarını anlattı. Baba Ünlü, 'Adamı tutuklamadılar. Adamı içeri atsalardı kızım şu an yaşıyor olacaktı' dedi.

İzmir'in Konak ilçesinde dün (saat 23:00 sıralarında meydana gelen olayda Anıl Yolum isimli şahıs, 2 aydır ayrı yaşadığı ve 'dini nikahlı eşi' olduğu öğrenilen 17 yaşındaki 5 aylık hamile Sezen Ünlü’yü bıçaklayarak öldürdü. Yolum, ekipler tarafından yakalanarak Cinayet Büro Amirliği ekiplerine teslim edildi.

"Aynı suçtan sabıkası var"

"Aynı suçtan sabıkası var"

Sezen Ünlü’nün cenazesi ise İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'ndan ailesi tarafından teslim alındı. Baba Serdar Ünlü, 'Benim kızımın ‘ben ölürsem gözlerimi bağışlayın’ diye vasiyeti var. 'Baba ölürsem organlarımı bağışlayın' derdi. Kızımın gözlerini bağışladım. Benim kızım böyle bir kızdı' diye konuştu.

Ünlü, kızının Anıl Yolum tarafından darp edildikten sonra rapor alarak şikayette bulunduğunu ve bir süredir kendisiyle kaldığını ancak kızınının sokakta öldürüldüğünü söyledi.

Kızının, Anıl Yolum ve ailesiyle birlikte yaşadığını anlatan baba Serdar Ünlü, 'Kızım sıkılmış, ‘babama gideceğim’ deyince kızımı dövmüş. Ben de kızımı geri aldım. İki gözü de mordu. Darp raporu aldık, şikayetçi olduk. Adamı tutuklamadılar. Benim kızım öldü. Adamı içeri atsalardı kızım şu anda yaşıyor olacaktı. Belki akıllanırdı. Tehdit mesajları hala duruyor. Bu adamın aynı suçtan sabıkası var. Eskiden nişanlı olduğu kızın fotoğraflarını çekip sağa sola atacağım diye tehdit etmiş, bundan mahkemesi bile var. Kızım devamlı takip altındaydı. Ablasına giderken tutup arsaya sokup öldürmüş' dedi.

"Cinayet planlıydı"

"Cinayet planlıydı"

Sezen Ünlü’nün amcası Sezgin Ünlü de 'Şikayette bulunduğu, uzaklaştırma kararı olduğu halde caniyi serbest bıraktılar. Yeğenimi cani bir şekilde katletti. Karnında taşıdığı bebeği de katletti. Evlenmek için yaşı tutmuyordu. Abim kızı vermeye mecbur kaldı. Kız zaten okula gidiyordu. Okulda bu adamla tanışmış. Aralarında bir şeyler geçmiş. Biz de kızı vermek zorunda kaldık. Sonra kızı darp etti. Gözleri mosmor şekilde eve geldi ve abim de adam hakkında şikayette bulundu. Buna rağmen serbest kaldı. Yeğenimle adam 2 aydır ayrıydı. Sonra bir yerde sıkıştırıp katletti' ifadelerini kullandı.

Sezen Ünlü’nün dayısı Çağatay Delikanlı ise, 'Ben eve giderken yeğenime rastladım. ‘Beni kurtar’ dedi. Adam da oradaydı. ‘Senin derdin ne?’ dedim. Beni görünce bıçağı beline koydu. Bu durum planlıydı. Beni görmeseydi 3 gün önce yeğenimi öldürecekti' dedi.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Sena Atabey

Ne demek vermek zorunda kaldık ya. Senin 18 yaşından küçük çocuğun biriyle cinsel beraberlik yaşadı diye onu istismar edenin kucağına atmak. Gerçekler sizin ... Devamını Gör

Sedat Yılmaz

Halbuki kızını vermeyip adamı çocuk istismarından içeri attırabilirdin.Kızın kocasız kalırdı ama bebeğiyle yaşıyor olurdu. Zaten pislik biri olduğunu da bili... Devamını Gör

Naz

Keşke babası olarak 16 yaşındaki kızının evlenmesine müsaade etmeseydi, onu okutsaydı...O kadar üzgünüm ki anlatamam