Halkımız Survivor İzliyor! Semihçisinden Yattaracısına Ünlülerden Survivor Tweetleri

2.7bPAYLAŞIM

Kimilerinin anlam veremediği biçimde insanları ekrana kilitleyen Survivor, haftalar geçtikçe adanın koşulları ağırlaştıkça  rating rekorları kırmaya devam ediyor. Her hafta kim elenecek, kim kimin gıybetini yaptı, kim kimle kavga etti sorularının cevabını bulmak için ünlüler de ekran başına geçiyorlar. İşte ünlülerimizin yarışmayla ilgili attıkları tweetler.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
oradabirimivar

Bu programi izleyenleri elestirenler. Evde atom parcaliyo galiba

lauren

semihe gerçekten sempati gözüyle bakan bir zihniyet var tehlikenin farkında mısınız?

pentagram

46 haricinde dizi ve tv izlemiyorum. İyi böyle...

123123drink

Arkadaş bok atıp durmayın sabahtan akşama dizi var televizyonlarda Adam tutmuş farklı bişey getirmiş önünüze bişeye de bok atmayın artık. İstemiyorsan izlemezsin ne biçim yorum yapıyorsunuz. Bu programları izleyenlerin zeka seviyesini siz mi belirliyorsunuz. Kimse kimsenin hayatına karışamaz diyerek sözlerimi noktalıyorum.

kavinsky

Şimdi kimse acuna ,survivora bok atmasın usta . Kafanıza silah dayayan var mı izleyin diye ? Kitap okuma , ülken için bir şey yapma, yeğenini/çocuğunu bu ülke için birşey yapmaya hazırlama. Yediğini içtiği çek instagrama gönder. Arkadaş ortamında toplanın birbirinin suratına bakma herkesin elinde telefon. Bir tane ağacı geç ,toprağa ilişkin bir şey öğrenme bir çiçek dahi dikme.Sonra "Ocun porolölcü , sörvoyvur üzlerken üyü uykulor türküyöm" Televizyon , ayarında ve güzel şeyler için izlendiğinde iyidir. (misal ben discovery channelda topraktan nasıl sığınak yapılacağanı , ya da zehirli bir suyun nasıl arıtılacağını öğrendim) . Hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin. Survivordan ya da izlediğin her ne haltsa eksik kalma , ama burada klavyeyi eline aldınmı federal savcı kesil başımıza herkesi yargıla. Yok acun şöyle , yok programlar böyle uyu Türkiyem. Bende katılıyorum ülkenin tv aracılığı ile uyutulduğuna fakat , kendin yersen salkımı millete verirsen talkımı o iş olmaz usta. Önce aynaya bi bakacaksın ben ne ayağım diye. Bu söylediklerimin hangisini uygulayabiliyorum diye , değişime önce kendinden başlayacaksın. Bu lafı kendim de dahil herkese söylüyorum.

Görüş Bildir