Halı Sahada Hangi Tipsin?

22PAYLAŞIM

Bu soruları çöz, şıp diye tahmin edelim.

1. Öncelikle hangi ayağını kullanıyorsun?

Sol
Sağ
Her ikisi

2. Şimdi de "sağlam" bir krampon seç bakalım.

3. Yelek de önemli elbette.

4. Futbol oynayan herkesin gönlünde bir sırt numarası vardır. Seninki?

5. Oynamayı sevdiğin mevki hangisi?

Kale
Defans
Orta Saha
Hücum

6. Hangi hareket daha şık?

7. Son olarak... Efsanelerden birini seç!

Organizatör!

Verdiğin yanıtlara göre sen halı sahadan çok işin organize edilmesiyle ilgilisin. Çevren geniş olduğu ve ortamda popüler olduğun için seni kırmayacak kimse yok. Sihirli parmaklarını telefonun ucuna değdirerek yarım saatte bi' kamyon adam yığarsın. Böyle bir organizasyonu kurmanın verdiği haz frikikten gol atmaktan daha keyiflidir elbette. Yalnız dikkat et. Çıkışta herkesin parasını toplamayı unutma!

Gönüllü kaleci!

Verdiğin yanıtlara göre sen nadir rastlanan bir türsün. Yani gönüllü kaleci. "İki gol yer çıkarım" gibi komplekslerin olmaz. Eldivenlerin her an hazırdır. Reflekslerini konuşturmanın yanısıra defansı da organize eder, bir halı saha takımına maksimum katkıyı verirsin. Allah herkese senin gibi arkadaş nasip etsin.

Beleşçi!

Verdiğin yanıtlara göre beleşçi belki hafif bir tabir kalır diyelim ama gizli santaforsun diyebiliriz. Mücadeleden çok sonuca odaklanırsın. Ceza sahası içinde adeta bir tilki gibi pusuya yatar. Rakibin zayıf anında topu ağlarla buluşturursun. Koşmadığın için eleştiriler gelebilir ama zaten koşsan Barcelona'da oynarsın.

Şovmen!

Verdiğin yanıtlara göre sen takımın şovmeni, şahsi oynayanı, defansa dönmeyenisin. Seni sevenler kadar çekemeyenler de var ama şunu unutmasınlar ki sen maçların tadı tuzusun. Yine de Allahını seviyorsan arada defansa uğra. Çocukların canı çıktı.

Ağır abi!

Verdiğin yanıtlara göre sen takımın kaptanı, ruhani lideri, ağır abisisin. Evi, eşi, çocuğu bırakıp halı sahaya teşrif edebilmen bile büyük bir olayken bazıları senin yavaş olduğunu düşünebilir. Ancak unutma ki takımı anca sen toparlarsın. Tamam belki eski formun yok ama form geçici klas kalıcıdır!

Ciğersiz!

Verdiğin yanıtlara göre sen bir halı saha takımının en önemli parçalarından birisin. Herkes nefes nefese kalırken baskıyı ve presi bir an olsun bırakmayan takımın dinamosusun. Üstün yeteneklerini çok göstermesen de sürpriz gollerdeki payını kimse inkar edemez.

Araba, futbol, oyun, muhabbet gibi konularda sağlam içerikler burada! Sağlam bir yolculuk için ihtiyacın olan şey ise Lassa’da!

Sağlam bir yolculuk için Lassa’dan şaşma!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
he11

olum ben hücum oyuncusuyum diyom bu diyoki sen kalecisin

lavinserap

Savunma futbolda çok önemli. O yüzden defans tercihtir.

orhan-ulusoy

Organizatör! futbolu özledim..

ozzy_oz

Beleşçi! Verdiğin yanıtlara göre beleşçi belki hafif bir tabir kalır diyelim ama gizli santaforsun diyebiliriz. Mücadeleden çok sonuca odaklanırsın. Ceza sahası içinde adeta bir tilki gibi pusuya yatar. Rakibin zayıf anında topu ağlarla buluşturursun. Koşmadığın için eleştiriler gelebilir ama zaten koşsan Barcelona'da oynarsın.

karbey77

Organizatör!... tipik 10 numara....evet , pek kosmam , ara pasi verir gole kosturrum :)

Görüş Bildir