Görüş Bildir

Hakan Taşıyan Karaciğer Nakli Oldu: Böbrek Nakli de Yapılacak

Haberler
> Hakan Taşıyan Karaciğer Nakli Oldu: Böbrek Nakli de Yapılacak

Arabesk sanatçısı Hakan Taşıyan'ın karaciğer nakli ameliyatı olumlu sonuçlandı. Sağlık durumunun iyi olduğu belirtilen sanatçının önümüzdeki günlerde böbrek nakli olması da bekleniyor. 

Ankara Şehir Hastanesi'nde yaklaşık 4 aydır tedavi gören şarkıcı Hakan Taşıyan'a uygun karaciğer bulunmuş ve nakil yapılmıştı.

Sağlık durumu iyi olan Taşıyan'a, bir kaç gün içinde kız kardeşinin böbreğinin nakledileceği belirtildi.

Ne olmuştu?

Ne olmuştu?

Ankara'da yaşayan ünlü şarkıcı Hakan Taşıyan, yaklaşık 1 yıl önce yaşadığı rahatsızlık sonrası özel bir hastaneye kaldırıldı. Taşıyan, tedavisinin ardından taburcu edildi. Ancak, yaklaşık 5 ay önce tekrar rahatsızlanan Hakan Taşıyan, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Burada yapılan tetkiklerin ardından Ankara Şehir Hastanesi'ne sevk edildi.

Hastanenin Onkoloji bölümünde tedavi altına alınan Taşıyan için, acil olarak böbrek ve karaciğer nakline ihtiyaç olduğu tespit edildi.

Süreç devam ederken Taşıyan için uygun donör bulunduğu ve nakil operasyonun yapıldığı bildirildi.

Şarkıcının sosyal medya hesabından şu açıklama yapılmıştı 👇

'Bugün değerli doktorlarımızın aranan donörün bulunması haberini vermesiyle birlikte, büyük bir sevinç yaşadık. Ankara Bilkent Şehir Hastanesi'ndeki doktorlarımız, yaptıkları tektikler neticesinde donörün uyumlu olduğunu belirterek akşam üzeri 16.00 civarı karaciğer nakil ameliyatına başlamışlardır. Şu anda ameliyat süreci devam etmektedir. Bu süreçte dualarıyla ve canı gönülden çığ gibi büyüyen sevgileriyle yanımızda olan tüm Hakan Taşıyan sevenlerinin ve gönül dostlarının dualarını bekliyoruz. Ameliyat süreci sonrasında tekrar bilgilendirme yapılacaktır.'

Hakan Taşıyan'ın son sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi

Hakan Taşıyan'ın son sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
9
3
1
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Halit Demir

Allah şifa versin. İnşallah bundan sonra içmeyi bırakır.