Hakan Sabancı'yla Gündeme Gelen Aygün Aydın Hamile Olduğunu İma Eden Ultrason Görüntülerini Paylaştı

1bPAYLAŞIM

Bu kadın acaba ne zaman vazgeçecek, gerçekten çok merak ediyorum!

Dünyada her an her dakika başka gelişmeler olurken, bizim magazin gündemimizde de tuhaf şeyler oluyor. Aygün Aydın'ın Hakan Sabancı ile olan bitmiş gitmiş ilişkisinden bir türlü kurtulamıyoruz. Çünkü Aygün Hanım her geçen gün başka bir bomba patlatıyor.

Aygün Hanım bir ara bu işten vazgeçecek gibi olmuş ve Hakan Sabancı'ya Instagram üzerinden şu şekilde veda etmişti.

Ancak durmadı, durdurulamadı. İşin içine çirkin yorumlar da eklenince kendisi iyice çığırından çıktı. Bu sefer de ağzına ne gelirse saydığı ve dümdüz küfür ettiği bir video yayınladı.

Sesi çıkmıyor diye bitti sandıysanız yanıldınız. Şu an çok daha bomba bir haber var: Aygün Aydın, Instagram'da paylaştığı bir ultrason görüntüsüyle hamile olduğu algısını yarattı. Tabii kafalarda tek bir soru işareti oluştu: Acaba bu Hakan Sabancı bebeği mi? Durun, bekleyin...

Bu görüntülerden sonra sosyal medya kullanıcıları tabii ki konuyu ele aldı.

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Aygün Aydın'ın yayınladığı ultrason görüntülerinin karındaki bir kiste ait olduğu anlaşıldı. Hem de bir köpeğin...

twitter.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
uyusuk

Yaşasın reklamlarla hayatını geçiren vasıfsız insanlar... Sevgilisiyken o kadar kazanınca dedi bir de çocuğum olsa ooooo...

adamolunlan

"Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da Aygün Aydın’ın paylaştığı ultrason görüntüsünün, bir köpeğe ait olduğu iddia edildi." Doğrudur, zaten köpek gibi karı. Herifin paçasına yapıştı bırakmıyor. O da muhtemelen şu anda başka bir sürtüğü pompalıyordur. Sikin sağolsun Hakan kardeşim durmak yok yola devam.

samyeli90

Aboo bu kızın yolu yol değil kafa gidik

bianb

Bu gerizekalı Türk milletine küfür etmişti hala da bu gerizekalıyı haber yapıyorsunuz ya

Gizli Kullanıcı

Ben bu kadın için çok üzülüyorum. Gerçekten dalga geçmiyorum. Bence psikolojik yardıma ihtiyacı var.

adamolunlan

Bu salak "Sabancı" ailesiyle yolları çakışınca kendini moda soktu. "Gencim, güzelim, ünlüyüm. Hem Sabancı ailesinin bir ferdi de beni seçti. Tamam artık sosyetenin en ünlü simalarından biri olacağım. Neden çünkü hak ediyorum" diye. Sonuç hüsran adam nasıl olsa bunun sınıfından bir sürü var kapı önünde sırada bekleyen diye. Emin ol bu çocuk buna siktir çektiğinde adını bile hatırlamıyordu. Böyle paçavra gibi tekmeyi yersin. Yediremiyor zavallı.

Gizli Kullanıcı

Ben kendisini savunmuyorum. Aksine böyle insanlardan kadın ya da erkek hiç hoşlanmıyorum. Ama bu kadını yaptıkları normal değil. Sizin de söylediğiniz gibi saplantı haline getirmiş. Yarın öbür gün kendisine ya da başka bir insana zarar vermeyeceğinin bir garantisi yok. Hadi diyelim sadece gündeme gelmek, konuşulmak için yapıyor bu bile çok büyük bir sorun. Bu hareketleri normal değil. Ben şahsen intihar edeceğinden korkuyorum. Kim olursa olsun gencecik bir insanın kendine ya da bir başkasına ölümle sonuçlanacak bir zarar vermesini asla istemem.

adamolunlan

Bu ülkede şartlar nedeniyle intihara yönelen onurlu insanlar varken ekonomisi yerinde olduğu, bakmakla yükümlü olduğu bir ailesi olmadığı halde böyle bir aptallığa yönelen, eğer kendine zarar verecekse, intihar falan, şımarıklığının bedeli olur. İsabet olur. Zerre kadar da umrumda olmaz.

Gizli Kullanıcı

Çok haklısınız ama ölmesi gereken hatta öldüğünde cama çıkıp mezarına köpekler s..n diye bağıracağım başka kişiler var. Bu kadının kendinden başkasına zararı yok en azından.

Görüş Bildir