Güzellik Çeşit Çeşit! Başörtüleri ve Kendilerine Özgü Stilleriyle Adeta Birer Moda İkonu Olan Kadınlar

-

İnsan en çok kendisi olabildiğinde güzeldir. Şimdi sizlere kendi tarzını cesurca konuşturarak başkalarına ilham olacak kadınların stillerini tanıtacağız.

Kaynak

1. Türban üstü fötr şapkalar bu sene en çok denenen ve beğenilen stillerden birisi. Özellikle dik yakalı ceketlerle gerçekten çok hoş duruyor.

reyhanerdem_

2. Bu düğümlü bağlamayı bu yaz çok göreceksiniz çünkü gerçek bir yaz neşesini yansıtan stil. Özellikle renkli eşarplarla denemek için tam mevsimi!

ig: buketateess

3. Spor bir tarz isteyenler için bu sokak stili de oldukça başarılı. Şalvar pantolon ve spor şapka ile böyle kombinler oluşturabilirsiniz.

4. Fötr şapka ve kadife cepkeni bahar aylarında kombinlemek de çok iyi fikir.

ig: beyyzaakk

5. Rengarenk bol üstleri, renkli camlı hippi gözlükler mükemmel tamamlıyor. İşin güzel tarafı, bu gözlüklerin mevsimi hiç yok! ❤️

ig: elifkcksri

6. Beyaz çizmeleri sezon itibariyle geride bırakıyoruz ama bu bahar ve yaz beyaz keten botlar da çok moda. Kot ceketlerinizle beyazın uyumuna hayran kalabilirsiniz.

ig: kubrakoccc_

7. Geçtiğimiz sene çok fazla tercih edilen palmiye yaprağı desenini, beyaz türbanla kombinlemek de güzel bir fikir olmuş. 👍

ig: hilal.kadioglu

8. "Cat eye" denilen gözlüklerden bir tane edinmek için bu stil kendi başına yeterli sanki!

ig: szeynepsinan

9. Hasır şapkaları hazırlayın çünkü artık tam zamanı. 😍

ig: edacomart

10. Uzun eşarp ve kumaş pantolonun şıklığı da bir başka...

ig: sevinckarhan

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
finiken

"Ey Peygamber! Hanımlarına, kızlarına ve müminlerin hanımlarına söyle, dışarı çıkarken üstlerine cilbablarını alsınlar. Bu, onların tanınmasını ve bundan dolayı incitilmemelerini sağlar. Allah, Gafûrdur, Rahîmdir." (Ahzab, 33/59). "Mümin kadınlara da şöyle: Gözlerini haramdan sakınsınlar, ırzlarını korusunlar. Zinet yerlerini açmasınlar. Bunlardan kendiliğinden görünen kısmı müstesnadır. Baş örtülerini yakalarının üstüne koysunlar. Zinet yerlerini kendi kocalarından, babalarından, kocalarının babalarından, oğullarından, kocalarının oğullarından, kendi erkek kardeşlerinden, kendi kardeşlerinin oğullarından, kız kardeşlerinin oğullarından, kendi kadınlarından, kölelerinden, erkeklik duygusu kalmayan hizmetçilerden veya henüz kadınların gizli yerlerine muttali olmayan çocuklardan başkasına göstermesinler. Gizleyecekleri zinetleri bilinsin diye ayaklarını da vurmasınlar. Ey müminler! Hepiniz Allah'a tövbe edin. Böylece korktuğunuzdan emin umduğunuza nail olasınız." (Nûr, 24/31).

finiken

Bu ayetleri İslamda tesettür yoktur diyen arkadaşlar için buraya yapıştırıyorum.

tenroujima

Ne hale getirdiler başörtüsünü...

reshontheway

Bak güzel kardeşim artık milletin başörtüsüne, mini eteğine, içtiğine, yediğine, sevgilisi ile ne yaptına vs. karışmaktan vazgeç. Bırak kapanan kapansın, açılan açılsın. İsteyen böyle giyinsin. Sürekli Allah ile Kul arasında olan olaylara müdahale etmekten vazgeçin artık. Eğer o sana yapıyorsa sen de yap ama bu kadar acımasız olmayın. Türbanı bir aksesuar olarak kullanan da var, ailesinden ya da çevresinden dolayı kapanmak zorunda olan da var ya da kendince modernize etmeye çalışan da var. Şurada yıllardır yobazların yaptıklarına laf söyledik şimdi aynı şeyleri diğer tarafa yapmak bize yakışmaz. Özgürlüğü istediğiniz tarafa doğru çekmeyin artık.

elif-dagli3

içeriği gördüğümde ha ben biliyorum bizim milletimiz bu içeriğe nasıl tepki verir dedim yine şaşırmadım. kimsenin kimseye öyle kapanıyosan hiç kapanma demeye hakkı yok. hala öğrenemedik bu konuda kişi kendinden mesuldür. sizin özgürlüğünüzü kısıtlamadığı sürece kimin ne yaptığı kimin umrunda? eleştirilecek o kadar şey varken hele kimse hiçbir konuda önce dönüp kendine bakmazken doluşmuş yine herkes buraya. zaten içerik de gereksiz bi içerik ama sırf şu basmakalıp eleştirileri yapabilmek için giriyo bu millet, zaten kapalıları eleştirmeyen doğru düzgün tek bir insan yok şurda, halbuki bu içeriğin hedef kitlesi kapalı insanlar?

reshontheway

Ya boşver sen o malları. Ne istediğini bilmeyen ucubeler onlar. Yani özgürlük naraları atıyorsak herkese saygı duymamız gerektiğini, özgürlüğün sakız olmadığını anlamaları lazım.

tc-duru-narli

'Yha Allah diyo ki dikkat çkme bn de çkmemeye uğraşıyom'

ates86

Ah be güzel kardeşim milleti eleştirirken bir de Türkçeyi güzel yazsan...

Başlıklar

RengarenkTercihkadınlar
Görüş Bildir