Günümüz İnsanının Yaşam Biçimini Sert Bir Şekilde Eleştiren 20 İllüstrasyon

 > 
46bPAYLAŞIM

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
roronoazoro

#14 kime ait bi illustrasyon bilginiz var mi?

penfriend

Çok iyi

sareyelen

bazıları cidden ağlacak kadardı ama hayatın gerçeği bu :'(

corleone

19 duygusalmış.Şu paranın gözü batsın.Bir olay yazayım. "İnsan yalnız başına oturuyordu. Bütün hayvanlar onun yanına gelip şöyle dedi : ''Seni bu kadar üzgün görmek istemiyoruz, bize ne istediğini söylersen belki sana yardımcı olabiliriz." Adam şöyle dedi : "İyi bir görüş gücüne sahip olmak istiyorum." Akbaba cevap verdi : "Benimkini alabilirsin." Adam güçlü olmak istiyorum dedi, jaguar cevap verdi: "Benim gibi güçlü olabilirsin." Sonra adam şöyle dedi : "Yeryüzünün bütün sırlarını bilmek istiyorum." Yılan cevap verdi : "Ben sana onları gösteririm."

corleone

Böylece bütün hayvanlar arasında devam etti ve adam onların verdiği tüm hediyeleri alınca oradan uzaklaştı. Baykuş diğer hayvanlara döndü : "Şimdi adam çok şey biliyor ve çok şey yapabilir, birden içimi bir korku kapladı." Geyik dedi ki "Adam ihtiyacı olan her şeye sahip artık mutlu olacak." Baykuş cevap verdi : "Hayır, ben adamın içinde büyük bir boşluk gördüm. Asla dolduramayacağı derin bir açlık..." O almaya devam edip duracak... Ta ki dünya ona şöyle diyene kadar : "Sana verebilecek bir şeyim kalmadı."

i-need-a-sensei-

Aklıma geldi de yazayım şuraya: İnsanlar diğerlerinden farklı olmak ister. Kararlarını da ona göre verirler. Önlerinde iki seçenek vardır, sıradanlık ve sıradışılık. Çoğu,"Ben herkesten farklı olacağım!" diye düşündüler ve sıradışılığı seçtiler. Bu sefer sıradan olanlar, sıradışı oldu.Teraziyi bozdunuz be kardeşim :D

Görüş Bildir