Günlük Koşuşturmaca İçerisinde Neşenizi Yerine Getirecek 7 Tatlı Öneri

2.7bPAYLAŞIM

Bazen yolunda gitmeyen şeyler olur, böyle durumlarda pratik tatlı tarifleri gününüzü güzelleştirebilir. Neşenizi yerine getirecek bu tatların içinde "Çokokrem" olsa sizce de harika olmaz mı?

1. Haftasonu üç haftadır biriktirdiğiniz dizileri izlemek üzereyken işten gelen acil telefon üzerine: Çokololipop

Uzun süredir izleyemeyip kaydettiğiniz dizileri izlemek üzere salondaki yerinizi aldınız. Güzel ve keyifli bir maraton sizi bekliyorken telefondan art arda gelen acı mesaj bildirimleri sizi çalışma odanıza doğru davet edebilir... İşte böyle durumlarda dahi neşenizi yerine getirecek tatlı bir önerimiz var.

Tarifine buradan ulaşabilirsiniz.

2. Pazar sabahı erken kalmak zorunda kaldığınızda: Çokokremli Ekmek

Hafta içi iş yoğunluğunuzda erken kalktığınız yetmezmiş gibi hafta sonu da işlerinizi bitirmek için erken kalktığınız zamanlar olur. Neyse ki pazar sabahını tatlı bir sabah haline getirecek tatlı bir önerimiz var.

Tarifine buradan ulaşabilirsiniz.

3. Finaline günlerce çalıştığınız dersten düşük not aldığınızı fark ettiğinizde: Fincanda Çokokremli Kek

Final haftasında varınızı yoğunuzu ortaya koyarsınız. Ama öyle bir ders vardır ki ona ekstra özen gösterirsiniz. Notlarını baştan sona tekrar tekrar çıkartırsınız. O da yetmez başka arkadaşlardan notlar alırsınız. En çok emek verdiğiniz, en yüksek not beklediğiniz dersten düşük not aldığınızda bütünleme sınavlarına hazırlanacağınız acı anı fark edersiniz... Neyse ki keyfinizi bir anda yerine getirip çalışırken size eşlik edecek tatlı bir önerimiz var.

Tarifine buradan ulaşabilirsiniz.

4. Tam evde yayılırken sizi aramaya gerek duymadan eve gelen misafirler için: Çokokremli Kanepe

Günün yorgunluğunu atmak için pijamalarınızı giyip televizyonun karşısına kurulursunuz. Elinizde sıcacık çayınız, üzerinizde pofuduk battaniyeniz ve en sevdiğiniz dizi başlamak üzeredir. Ama, o da ne! Zil çalar ve bir grup misafir evin içine akın etmeye başlar. Neyseki bu durumu kurtarmak için şipşak hazırlanacak tatlı bir önerimiz var.

Tarifine buradan ulaşabilirsiniz.

5. Haftalardır planını yaptığınız ve hevesle beklediğiniz program son dakika iptal edilince: Krem Çokokrem

Haftalar öncesinden arkadaşlarınızla mükemmel bir plan yaparsınız. Kıyafetinizden ayakkabınıza her türlü ufak ayrıntıyı düşünüp hazırlamışsınızdır. Ama o da ne bir arkadaşınız programı iptal eder. İşte böyle bir durumda gecenizi güzelleştirecek tatlı bir önerimiz var.

Tarifine buradan ulaşabilirsiniz.

6. Saatlerdir hazırladığınız projeyi tam kaydedeceğiniz anda bilgisayar bozulursa: Meyveli ve Çokokremli Kavanoz

Önemli bir projenin son noktasını koyduğunuz an bir ferahlık hissi gelir. İşte tam o anda bilgisayarınızın bozulacağı tutar. İçinizdeki ferahlık yerini  kocaman bir ateş topuna bırakır. Neyse ki o ateş topunu yok edecek tatlı bir önerimiz var.

Tarifine buradan ulaşabilirsiniz.

7. "Oh be sonunda bitti!" dediğiniz ödev maddelerinin aslında ikinci sayfada da devam ettiğini fark ettiğiniz an: Çoko Pizza

Sizi zorlayan bir ödevin sonuna yaklaştığınız andaki mutluluk, paha biçilemezdir. Bu mutluluk, son kez eksik bir şey kaldı mı diye kontrol ettiğiniz ödev dosyasının daha devamı olduğunu görene kadar sürer. İşte ikinci sayfadaki yeni ödevlere rağmen neşenizi yerine getirecek tatlı bir önerimiz var.

Tarifine buradan ulaşabilirsiniz.

Tarif bitmeden kullanacağınız Çokokrem'i de bitirmemeyi başarırsanız, afiyet olsun :) Bu leziz tariflerin tamamını ise bu videodan izleyebilirsiniz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir