Görüş Bildir
Haberler
Günlük Burç Yorumuna Göre 22 Temmuz Cumartesi Günün Nasıl Geçecek?

Günlük Burç Yorumuna Göre 22 Temmuz Cumartesi Günün Nasıl Geçecek?

Sevgi Yiğit
21.07.2023 - 18:25

22 Temmuz Cumartesi gününde burçları neler bekliyor? Günün en şanslı burcu hangisi? Günün en kazançlı burcu hangisi? Günlük burç yorumlarına göre 22 Temmuz Cumartesi günün nasıl geçecek? İşte yeni günde aşk, sağlık, kariyer ve para konularında burcunuzun yorumları...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Sevgili Koç ve Koç Yükselenler;

Sevgili Koç ve Koç Yükselenler;

Sevgili Koç, bugün senin için günlük işlerin, sağlığın ve evcil hayvanların ön plana çıkıyor. Gün genelinde ailenle ve evinle ilgili birtakım gündemlerin, gerginliklerin olabilir. Hane içindeki kişilerle güç çekişmeleri yaşayabilir veyahut evinle, işinle, ailenle ilgili konularda üzerinde baskı hissedebilirsin. Evin ya da işinle ilgili konularda bir tamamlanma ve kapanış da yaşayabilirsin. Akşam saatlerinde ise günlük işlerinle, sağlığınla ya da evcil hayvanlarınla ilgili şaşırtıcı ve güzel gelişmelerin olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Boğa ve Boğa Yükselenler;

Sevgili Boğa ve Boğa Yükselenler;

Sevgili Boğa, bugün senin için aşk hayatın, eğlence hayatın ve çocukların ön planda olacaktır. Gün genelinde seyahatle, dostlarınla, yakın çevrendeki kişilerle, eğitim hayatınla ya da iletişimle ilgili birtakım gündemlerin, gerginliklerin ve streslerin olabilir. Uzakta yaşayan tanıdıklarınla veya seyahatle ilgili üzerinde baskı da hissedebilirsin. Akşam saatlerinde ise aşk hayatınla ya da çocuklarınla ilgili şaşırtıcı ve güzel sürprizlerin olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili İkizler ve İkizler Yükselenler;

Sevgili İkizler ve İkizler Yükselenler;

Sevgili İkizler, bugün senin için ailen ön planda olacaktır. Gün genelinde maddi konularla ya da sağlığınla ilgili birtakım gündemlerin, gerginliklerin ve streslerin olabilir. Psikolojik olarak da üzerinde baskı hissedebilirsin. Akşam saatlerinde ise ailenle, arkadaşlarınla, aşk hayatınla ve evinle ilgili güzel sürprizler yaşayabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Yengeç ve Yengeç Yükselenler;

Sevgili Yengeç ve Yengeç Yükselenler;

Sevgili Yengeç, bugün senin için yakın dostlar, akrabalar, haberleşme, ulaşım, seyahat, eğitim ve ticaret konuları ön planda olacaktır. Gün genelinde ticari, sosyal ya da özel ilişkilerinle ilgili birtakım gündemlerin, görüşmelerin ve gerginliklerin olabilir. Partnerinle ya da hayatındaki otorite figürleriyle ilişkilerinde güç çekişmeleri yaşayabilir ve üzerinde baskı hissedebilirsin. Bazı ilişkilerinde de bir tamamlanma, sonuçlanma ve kapanış yaşayabilirsin. Akşam saatlerinde ise sürpriz haberler alabilir, ani karşılaşmalar yaşayabilirsin. Hızlı ve ani sosyal programlara dahil olabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Sevgili Aslan ve Aslan Yükselenler;

Sevgili Aslan, bugün senin için maddi konular ve sağlık durumları ön planda olacaktır. Gün genelinde kendi sağlığınla ya da yakınlarının sağlığıyla ilgili veyahut geri planda yürüttüğün ticari işlerinle ilgili birtakım gündemlerin, görüşmelerin, gerginliklerin olabilir. Psikolojik ve fiziksel sağlığına dikkat etmende de fayda var. Günlük işlerin, üzerinde baskı yaratabilir ve seni psikolojik olarak bir miktar zorlayabilir. Akşam saatlerinde ise işin, kazançların ve sağlığınla ilgili şaşırtıcı ve güzel gelişmeler yaşayabilirsin. Sevgiyle kal.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Sevgili Başak ve Başak Yükselenler;

Sevgili Başak ve Başak Yükselenler;

Sevgili Başak, bugün senin için beden sağlığın, kişisel ihtiyaçların, ikili ilişkilerin ve dış görünüşün ön planda olacaktır. Gün genelinde sosyal ilişkilerinle, özel ilişkilerinle, sosyal çevrendeki kişilerle ilgili birtakım streslerin, gerginliklerin olabilir ve üzerinde baskı hissedebilirsin. Güç çekişmelerine müsait etkiler var. Akşam saatlerinde ise uzaktaki tanıdıklarınla ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilir, sürpriz haberler alabilirsin. Ani seyahat planları da gündemine gelebilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Terazi ve Terazi Yükselenler;

Sevgili Terazi ve Terazi Yükselenler;

Sevgili Terazi, bugün senin için geri plandaki işlerin, psikolojik ve fiziksel sağlığın ön planda olacaktır. Gün genelinde işinle, kariyerinle ve ailenle ilgili birtakım gündemlerin, gerginliklerin, streslerin olabilir. Aile bireyleriyle ilişkilerinde güç çekişmeleri yaşayabilirsin. Ailenle, işinle, ilişkilerinle ilgili bir konuda tamamlanma, sonuçlanma ve kapanış da yaşayabilirsin. Sağlığına ve ilişkilerine özen göstermende fayda var. Akşam saatlerinde ise ani farkındalıklar yaşayabilir, bazı güzel sürprizlerle karşılaşabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Akrep ve Akrep Yükselenler;

Sevgili Akrep ve Akrep Yükselenler;

Sevgili Akrep, bugün senin için sosyal hayatın, ilişkilerin ve arkadaşların ön planda olacaktır. Gün genelinde ticari işlerinle, seyahatle, eğitimle ya da uzakta yaşayan tanıdıklarınla ilgili birtakım gündemlerin, gerginliklerin ve streslerin olabilir. Yakın çevrendeki kişilerle ilişkilerinde güç çekişmeleri yaşayabilir, baskıcı tutumlarla karşılaşabilirsin. Manipülasyona dikkat etmende fayda var. Akşam saatlerinde ise ani programlara dahil olabilir, şaşırtıcı karşılaşmalar yaşayabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Yay ve Yay Yükselenler;

Sevgili Yay ve Yay Yükselenler;

Sevgili Yay, bugün senin için işin, kariyerin ve sorumlulukların ön planda olacaktır. Gün genelinde maddi konularla, psikolojik ve fiziksel sağlığınla ilgili birtakım gündemlerin, gerginliklerin ve streslerin olabilir. Psikolojik ve ruhsal olarak bir sıkışmışlık hissedebilirsin. Finansal konularla, yatırımlarınla ya da sağlık konuları ile ilgili bir tamamlanma, sonuçlanma ve kapanış yaşayabilirsin. Akşam saatlerinde ise hızlı ve şaşırtıcı gelişmeler olabilir. Sevgiyle kal.

Sevgili Oğlak ve Oğlak Yükselenler;

Sevgili Oğlak ve Oğlak Yükselenler;

Sevgili Oğlak, bugün senin için seyahat, eğitim ve hukuki konular ön planda olacaktır. Gün genelinde partnerinle ya da diğer insanlarla ilişkilerinde birtakım gerginlikler ve stres yaşayabilirsin. Güç çekişmelerine, baskıcı ve sert tutumlara, inatlaşmalara dikkat etmende de fayda var. Akşam saatlerinde ise aşk hayatınla ve çocuklarınla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsin. Sevgiyle kal.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Sevgili Kova ve Kova Yükselenler;

Sevgili Kova ve Kova Yükselenler;

Sevgili Kova, bugün senin için finansal konular, yatırımlar, psikolojik ve fiziksel sağlığın ön planda olacaktır. Gün genelinde de kendi sağlığınla, yakınlarının sağlığıyla, günlük işlerinle ve evcil hayvanlarınla ilgili birtakım streslerin, gerginliklerin olabilir. Aynı zamanda ticari işlerinle ilgili de bazı gündemlerin ve görüşmelerin olabilir. Psikolojik açıdan sıkışık ve üzerinde baskı hissedebilirsin. Sağlığınla ve ilişkilerine dikkat etmende fayda var. Akşam saatlerinde ise ailenle ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsin. Sevgiyle kal.

Sevgili Balık ve Balık Yükselenler;

Sevgili Balık ve Balık Yükselenler;

Sevgili Balık, bugün senin için ikili ilişkilerin, evliliğin ve ortaklıkların ön planda olacaktır. Gün genelinde partnerinle, çocuklarınla ya da sosyal çevrendeki kişilerle ilişkilerinde bazı streslerin ve gerginliklerin olabilir. Maddi konularla ya da sağlık konularıyla ilgili birtakım gündemlerin de olabilir. İlişkilerinde, iletişiminde güç çekişmelerine ve baskıcı tutumlara dikkat etmende fayda var. Kendini sıkışmış hissedebilirsin. Akşam saatlerinde ise yakın çevrendeki kişilerden sürpriz, şaşırtıcı haberler alabilirsin. Sevgiyle kal.

Çin Burcu yorumunuz için de sizleri şuraya alalım 👇

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
2
1
1
1
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın