Günlerce Kim Olduğunu Merak Ettiğimiz O Gizemli Fotoğraftaki Kadının Kendisi Olduğunu Söyleyen Beren Saat Kafaları Allak Bullak Etti!

85PAYLAŞIM

Eee şimdi ne olacak?

Kenan Doğulu ile evliliği uzun süredir sürüncemede olan Beren Saat yine bombayı bırakıp kafaları karıştırdı.

Bildiğiniz gibi ortalıkta dolaşan bu fotoğraftaki kadının Beren Saat olduğu yazılıp çizilmişti. Uzun süredir de kim diye merak etmiştik.

Hatta bu gizemli kadının yanındaki erkeğin de ünlü DJ Maga olduğu söylenmişti. Beren Saat ve DJ Maga aşk yaşıyor dedikoduları da hızlıca yayılmıştı. Size bu içeriğimizde detayları anlatmıştık. 👇

Yalnız Ortalık Fena Karışır! Evliliğindeki Krizleri Bir Türlü Aşamayan Beren Saat Ünlü DJ Maga İle Aşk mı Yaşıyor? - onedio.com
Yalnız Ortalık Fena Karışır! Evliliğindeki Krizleri Bir Türlü Aşamayan Beren Saat Ünlü DJ Maga İle Aşk mı Yaşıyor? - onedio.com

Şimdi de 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' isimli dizideki rol arkadaşı Esra Dermancıoğlu'yla İstanbul gecelerinde görüntülenen Beren Saat, fotoğraftaki kişinin kendisi olup olmadığı sorulunca "Fotoğraftaki benim!" yanıtını verdi.

O anları Uçankuş sayfasının videosundan izleyebilirsiniz.

Böylece Beren Saat son noktayı da koymuş oldu. Bu işin sonunun nasıl biteceğini artık daha çok merak ediyoruz doğrusu...

Siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
biryerdebiri

Ayrıl şu Kenan serserisinden.

beca

kim, kiminle,nerede, ne yapıyor bilemem ama, ya Allah aşkına söyleyin, bu kadın bir tek bana mı, soğuk, aksi, huysuz, itici geliyor ?

viskoviskoo

bence de öyle, nalet kadın :/

vemrv

Yalnız değilsiniz.

dmttt

ben de varım

tyliebee

Bence kafası güzel neye cevap verdiğini fark etmemiş bile.

aliye-kocabas

niye cogul kullanıyorsun nerden biliyorsun merak ettiğinizi ışimiz gücümüz kalmadi bereni merak ettik allam ya 🙄

burakb_

Tam boşanılacak kadın.Kenanın hala bu evliliğe veya bu kadına inanıyor olması üzücü.Bazı kadınlar vardır böyle içini,dışını güzel sanarsın,hatta eminim Kenan bey hala ne kadar güzel ruhlu bir kadın olduğunu falan düşünüyordur ama aslında ilişkilerinin arkaplanı erkeklerin sandığı gibi dolu değildir.Zekidir,güzeldir,sanatçı ruhludur,duygusaldır ve beraberken mimikleri,davranışları o kadar gerçektir ki,kendisi de rol yapmıyordur muhtemelen,ister istemez inanırsınız ama gerçek şu ki bazı kadınların duygularının arkaplanı erkekler gibi dolu değildir ve yüzeyseldir.Belki o kadının elini o adamın omzuna koyması bile nasıl sıkıntılar verir içine,sen de yıllarca yüzüne,tavırlarına,duygularına veya gülüşüne inandığın kadının seni,duygularını anlayacağını sanırsın.Anlamaları da gerekir demi ? Kaç sene boyunca aynı şeyleri hissediyor olduğunuzu,aranızda bir bağ olduğunu düşünürsün ama gerçek şu ki onun temelsiz duyguları ilk darbede sanki hiç yokmuş gibi silinir.

burakb_

Ne kadar arasanız da aynı hissiyatı bulamazsınız ve farkettiğiniz değişim karşısında inancınız,mantığınız,duygularınız eli kolu bağlı kalır.Böyle kadınları sevmeyin,farkettiğiniz anda da hayatınızdan çıkarın çünkü geriye dönmek için hiçbir yol bulamayacaksınız.Mümkünse inandığınız hayalini de kafanızdan silin.En zayıf anlarınızda bile yanınızda olan,zekasını size karşı değil sizin faydanıza kullanan,sizin desteğiniz olacak,mümkünse kendisi güçlü olup sizi gücünüzden veya dış görünüşünüz gibi geçici şeylerden dolayı değil karakteriniz,inançlarınız veya temsil ettiğiniz şeylerden dolayı seven kadınları bulun ve onlarla evlenin,sevebildiğiniz kadar da sevin.Başka türlü herhangi bir kadınla evlenen erkek net aptaldır.

Görüş Bildir