Gülşen, Ordu Konseri Sırasında "Başkan Geliyor Çorabını Çeker misin?" Diyen Sunucuya Çok Sert Ayar Verdi!

-

Bakalım daha neler göreceğiz?

Gülşen, şu sıralar yaz konserleri kapsamında Türkiye'nin dört bir yanında konser veriyor...

Bu konserlerden biri de dün akşam memleketi olan Ordu'daydı.

Bu görmüş olduğunuz kıyafeti giymeyi tercih etti yine Ordu konserinde.

Sahne öncesi biz. Son hazırlıklar. 🖤21/07/2028 @ozgurmasur

Gülşen (@gulsen)'in paylaştığı bir gönderi ()

Fakat, Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin Süleyman Felek Caddesi’ni yayalaştırma projesini kutlama etkinlikleri kapsamındaki konseri sırasında çok tatsız bir olay yaşadı...

#Repost @zafertunch ・・・ bu akşam : edirne w/ @gulsen 💎⚡️

Gülşen (@gulsen)'in paylaştığı bir gönderi ()

Konuşma yaptığı sırada konserin sunucusu arkadan "Başkan geliyor çorabını çeker misin?" diye darlamaya başlıyor Gülşen'i.

Gülümsemekten zarar gelmez. 🎈

Gülşen (@gulsen)'in paylaştığı bir gönderi ()

Gülşen de bu durum karşısında Belediye Başkanı Enver Yılmaz'a sert bir tepki veriyor: "Bir sanatçının ne yapacağına saçmasapan bir sunucu karar veremez..."

Kimileri Gülşen'e destek verirken,

Kimisi de Gülşen'in yaptığını yanlış buldu...

Gülşen, bu çorap muhabbetinin üstüne konser boyunca çizmesini aşağı çekerek, tepkisini bir de böyle gösterdi.

Henüz bu konuyla ilgili bir açıklama yapmayan Gülşen, bakalım bir şeyler söyleyecek mi?

Sonuç olarak:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kimnedemiski

Gülşen, söz yazarı ve bestecidir. Hala şarkıcı sanatçı ayrımının tartışmasına boş boş düşüyor millet. Bravo Gülşen!

tc-fatih

Bunlarin Alayinin Zihniyetini Skym Geri kafali O.cocuklari (küfür ettigim icin özellikle bayan arkadaslardan Özür Dilerim)

tilbe-gunduz

Olay burada "saçma sapan bir sunucu" diye alt tabakadan görülen bir insanın aşağılanması değildir. Halk damarınız tutup da nerenizle görmek isterseniz oranızla görüyorsunuz. Bir kadını oraya üstelik de belediyeyle alakalı bir etkinlikte konser versin diye çağırıyorsan, misafire hürmet halinde olacaksın, başkana yalaka değil. Bir kadına aşağılıkça davranılmış olmasından hiç bahsetmiyorum bile. Olay sanatçı-şarkıcı ayrımı da değil, o kadın konseri ve şovu için orada ve istediği şeyi giyer isterse bikiniyle bile çıkar tüm bacaklarını gösterir zerre laf edemezsin.

lorlen

"Saçma sapan insanlar" lafını eleştirenler saraylı mübarek. Eminim kimseye böyle laflar etmiyorlardır :D İnsanlara sinirlenince bin katını dediklerine eminim Sahte insanlar sürüsü.

eugenemulberry

Gülşen sanatçı değil de, yalnızca bir şarkıcı mı? AHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA Kadın bu ülkenin gördüğü en iyi söz yazarlarından biri. Seversiniz, sevmezsiniz, orası tartışılmaz, ancak milyonların duygularına tercüman olabilecek yeteneğe sahip birine, Türkiye gibi ataerkil bir ülkede olmasına ve erkek egemen bir sektörde zilyon tane zorluğa rağmen üretmekten vazgeçmeyen birine "SEN SANATÇI DEĞİL, SADECE BİR ŞARKICISIN" diyemezsiniz. Ha, ağzınız torba değil büzemem, ama şeye sürülecek aklınız olmadığını düşünürüm sadece. Siz ne üretiyorsunuz? Siz kimsiniz? Hadi, siz gösterin marifetinizi, yazdığı şarkıların çeyreği kadar bir mısra yazın, şu tükürdüğümü yalayayım. Yapamayacaksanız da, boş yapmayın. Allah'ın çomarları.

delected

sanarsın ülkeye toprak kattı

z.kaanbdk

bir nevi öyle aslında düz mantık ile bakacak olursak. Geri kafalı zihniyetin bu ülkenin büyük bir çoğunluğunu oluşturduğu aşikar böyle böyle biteceklerini düşünürsek şayet yaşadıkları ve işgal ettikleri bölgeleri temizleyince toprak almış gibi bir şey oluyoruz

Görüş Bildir