Görüş Bildir

Guitar Hero Efsanesi Geri Dönüyor

Haberler
> Guitar Hero Efsanesi Geri Dönüyor

Partilerin vazgeçilmez oyunlarından biri olan ancak uzun zamandır yeni bir oyunla karşımıza çıkmayan Guitar Hero, verdiği aranın ardından bir kez daha oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor.

Kotaku ‘ya yakın kaynakların aktardığı bilgiye göre PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülmesi beklenen oyun, serinin önceki oyunlarına göre daha farklı bir yapıda olacak. Gerçekçiliğin biraz daha ön plana alınacağı iddia edilen oyunun E3 Fuarı’nda duyurulacağı söyleniyor. Oyunun gitarlarının ve diğer aksesuarlarının da yılın sonlarına doğru raflardaki yerini alacağı iddia ediliyor.

Activision ise iddiaları ne doğruluyor ne de yalanlıyor. Guitar Hero ‘nun sevilen bir oyun serisi olduğunu belirten şirket, yeni bir Guitar Hero oyunu geliştirmeleri için önemli yenilikler yapmaları gerektiğini ve ancak bu yenilikler yapılabildiği takdirde yeni oyunu piyasaya sürebileceklerini belirtiyor.

Geçtiğimiz günlerde Guitar Hero’nun rakibi olan Rock Band’in geri döneceği duyurulmuş ve türün hayranlarını heyecanlandırmıştı. Görünüşe bakılırsa oyun sektörü önümüzdeki dönemlerde yeni bir Guitar Hero ve Rock Band rekabetine şahitlik yapacak. Serinin hayranlarının gözü kulağı ise haziran’da düzenlenecek olan E3 Fuarı’nda olacak.

LOG

Kaynak: http://www.log.com.tr/guitar-hero-efs...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Seytantuylu

mükemmel haberrrrrrrrr

onder T

Oyunda kimler yer alacak merak ediyorum doğrusu.