Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

GTA: San Andreas'ı Efsane Yapan Muhtemel 6 Unsur

Gamer
3PAYLAŞIM

Grand Theft Auto San Andreas

Grand Theft Auto San Andreas

Bugün bile yüzlerce insanın gönlünde ve bilgisayarında birinci olan bu oyunu duymayan oldu mu? Yoktur sanırım. Konusu nedeniyle sürekli tartışmalara yol açan bu oyun sizce neden efsane oldu?

Başlı başına bir efsane: Karakterleri

Cidden çok sağlam karakterlere sahip bir oyundu. Konuşmalar, sataşmalar, çete havası ve daha fazlasını bu karakterlerde hissediyorduk.

Oyunun tamda kendisi: Çeteler

Çete savaşları yapıp bölgeleri alma, çete ruhunu yaşama, hiç bir şey yoksa bile 2-3 adamınızla arabaya binip Balla bölgelerinde dolaşmak apayrı bir zevk veriyor.

Beğenilerimize göre dğeiştirebileceğimiz, bizden biri: Ana karakterimiz

San Andreas bu özelliğiyle kesinlikle kendinden önce çıkmış oyunlara göre mükemmel bir fark sağladı. İstersek saçını, istersek kıyafetini değiştirebileceğimiz, spor yapabileceğimiz bir karakter vardı karşımızda.

Koskoca bir dünya: San Andreas, Las Venturas ve San Fierro

Zamanla hepsini mecburen ziyaret edeceğiniz 3 ana şehrimiz vardı. Hepside birbirinden farklı özelliklere sahip. Kesinlikle kendinden önce çıkan oyunlara harita büyüklüğü açısından büyük bir fark attı San Andreas.

Yüzü aşkın sayısıyla: Görevler

Birbirindne farklı ve eğlenceli görevleri içinde barındırıyordu oyun. Kimi zaman nefret ettik, kimi zaman üzüldük. Bazen ihanete uğradık, bazen de güçlendik.

Ve son olarak en önemlisi: Hikaye

Para için nelerin yapılabileceğini görmek çok ilginçti. İnsanların nasıl değiştiği ve dostluğun nasıl bir şey olduğunu hikayede rahatlıkla görebiliyoruz. Kendine özgü hikayesi ile San Andreas benim gözümde diğer oyunlardan kat kat daha değerlidir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir