Gözlerinizden Kalpler Çıkartacak Bir Mekân: Minik Dostlara Güvenli ve Sıcak Bir Yuva Sunan Pet Palas ile Tanışın!

-
Abone ol

Bugün sizlere gözlerinizden kalpler çıkartacak bir yerden bahsedeceğiz: Pet Palas. 😍

Pet Palas, 2013 yılında açılan, kedi ve köpek dostu olan bireylere hizmet veren bir yer.

Pet Palas’ın kurucusu olan Burcu Canal, kendisini hayvan dostlarımıza adamış biri.

Hatta, Uludağ Üniversitesi Veteriner Teknikerliği bölümü mezunu kendisi.

Aynı zamanda birbirinden tatlı üç köpeğe velilik yapan başarılı girişimci, diğer minik dostlar ve velilerinin ihtiyaçlarına yönelik olan Pet Palas’ı kurdu.

Burcu Canal, 2002 yılında minik dostu Puky ile çıktığı tatilde kafessiz bir otel arayışının olumsuz sonuçlanmasının ardından hem minik dostları hem de onları evladı gibi gören velilerini güvende hissettirecek bir mekân hazırlığı içerisine girdi.

Bu arayış ile başlayan macerasını, tüm hayvan severler için yararlı bir oluşumla 2013 yılında hizmete açtı.

Hem de 11 yıl boyunca olmaz denilen hayalini başarı ile gerçeğe dönüştürerek…

View this post on Instagram

Delirmek güzeldir 🥳🤩😂

A post shared by Pet Palas (@petpalass) on

Minik dostlarına evlerindeki rahatlığı, güveni ve mutlu ortamı sağlayan bir otel hizmeti sunan Pet Palas,

Kedi ve köpeklerini evlatları gibi gören ve emanet etme aşamasında güvensizlik sorunu yaşayan herkesin hayalini gerçekleştirdi.

Pet Palas’ın kedi ve köpek misafirleri, evlerindeki rahat ortamı burada da yaşamaya devam ediyorlar. 😍

Günlük ihtiyaçlarına uygun olarak sabah 8’de gezmeye çıkan minik dostlarımız, 9’da yemek yiyor ve doyasıya eğleniyorlar. Akşam saat 18’de ise akşam yemeklerini yiyen Pet Palas sakinleri, günlerini mutlulukla noktalıyorlar.

Pet Palas sadece bir pet pansiyonu değil aynı zamanda minik dostlara sahip olan çalışan veliler için de büyük bir kolaylık sağlıyor.

Sağladıkları kreş hizmeti ile velileri sabah işe giden minikler tüm ihtiyaçları karşılanmış ve mutlu bir halde akşam dönecek olan velilerini bekliyorlar. Böylelikle işe giden velilerin de gözleri arkada kalmamış oluyor.

Minik dostlarının sağlıklarını ve psikolojilerini düşünerek hizmet veren Burcu Canal, Pet Palas’ın farkını şu şekilde açıklıyor; “Çocuklarımızın tekrar gelmek istediği eğlendiği bir hizmet veriyoruz. Velilerimiz çocuklarının koşarak bize geldiklerini gördüklerinde ise gözleri arkada kalmıyor.”

Sahiplendirme işlemleri ile de ilgilenen Pet Palas kendilerine terk edilen ve sokakta bulunan yuvaya muhtaç çocukları da hayvan dostu aileler ile buluşturuyor ve onlara sıcacık bir yuva sağlıyor.

7 gün 24 saat ulaşılabilirliği olan bu mekânda aynı zamanda doğum günleri ve yılbaşı partileri gibi özel organizasyonlar da düzenleniyor.

Pet Palas sağlıklı ve arkadaş canlısı misafirleri için her zaman ulaşıma ve hizmete açık.

Siz de minik dostlarınızı huzurlu ve mutlu bir ortama emanet etmek isterseniz onlara buradan ulaşabilirsiniz.

Instagram hesaplarını da incelemeyi unutmayın. 😍

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
reflex

En başta ki köpek dışında,nerdeyse bütün köpekler üzgün ve mutsuz gözüküyor.ben köpeklerimi buraya bırakmam.bir kez,kendi sağlık sebebimden dolayı,köpeğim pansiyon hizmeti veren veteriner de kaldı bir hafta.köpeğime nasıl baktılarsa,perişan olmuş kuzum.sıçan gibi kokmuştu.çok sevdiği oyuncak maymununu da hiç etmişlerdi.yıllar önceydi,şimdi iyi tabi şımarık.:)

eexorciist

aynısını bende yaşadım yavrum doberman bırakmak zorunda kaldım acayip kilo vermişti 1 haftada yaaa zor toparladık

reflex

Geçmiş olsun,arkadaşım.benim ki de çok zayıflamış,bakışları hayata küsmüştü.sanırım,yavrumu dışkısı üzerinde yatırmış olmalılar ki,sıçan gibi kokuyordu.bir de,galiba çok tuvalet yapmasın diye yemek ve su'dan kesiyorlar.hani kendilerine iş çıkmasın diye.ister insan,ister hayvan,yavrularımızın sağlığı kendi yanımızda güvence altında.evet,zor toparlanıyorlar.köpeğimi gördüğümde ki ilk cümlem,yavrumu yiyip bitirmişler olmuştu..çok ağlamıştım.neyse,iyi artık tabi.:)

Görüş Bildir