Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Görsellerdeki Dikkatini İlk Çeken Şeye Göre Kaç Yaşında Olduğunu Tahmin Ediyoruz!

-

Çok iddialıyız!

1. İlk neyi gördün?

Dağları
Suyu
Bir kadın ve onun çocuğunu
Ağaçları
Başka bir şey

2. İlk ne dikkatini çekti?

Başka bir şey

3. İlk neyi gördün?

Başka bir şey

4. Hangisi daha önce dikkatini celb etti: Görselin sağı mı, solu mu?

Solu
Sağı

5. Görselde gözüne ilk ne çarptı?

Desenler
Kuş Tüyleri
Kalp Şekli
Kuşlar
Başka bir şey

6. Şu görseldeki hangi şey, senin için diğerlerinden daha ön plana çıktı?

29 Numara
Cipsler
Tost Ekmeği
Başka bir şey

7. Hangisi?

"DEADLINE"
Saatler
Kahve içen kadın
Koşan, bi' yere yetişmeye çalışan adamlar
Başka bir şey

8. Son olarak burada ne gözüne çarptı?

Sen Yaşın: 16-19 Arasında!

Şimdi biyolojik yaşını bilmemiz mümkün değil; ama testte verdiğin cevaplara göre, senin karakterini ve bilinçaltını çözdüğümüze inanıyoruz. Buna göre senin her daim genç kalacağını öngörebiliriz. Yeniliğe ve değişime inanılmaz bir inancın var. Bir şeylere takılıp kalmak asla adetin değildir: Bunu eski sevgililerin için de diyoruz ya da başından geçen kötü bir olay için de... Sen unutuyorsun; ve ardına bakmıyorsun ey yolcu!

Sen Yaşın: 20-25 Arasında!

Şimdi biyolojik yaşını bilmemiz mümkün değil; ama testte verdiğin cevaplara göre, senin karakterini ve bilinçaltını çözdüğümüze inanıyoruz. Buna göre sana enerji bombası diyebiliriz. Yorulmak nedir bilmiyorsun, sürekli çalışıyor, sürekli eğleniyorsun. Tanrıdan tek istediğin günlerin 45 saate çıkması; öyle bir yoğunluk seninki. Sana çok özeniyoruz :))

Sen Yaşın: 26-49 Arasında!

Şimdi biyolojik yaşını bilmemiz mümkün değil; ama testte verdiğin cevaplara göre, senin karakterini ve bilinçaltını çözdüğümüze inanıyoruz. Buna göre senin için her şeyden önce aşırı gerçekçi dememiz lazım. Bundan bi' 5 öncesine göre çok farklısın çook. Hayattaki acı-güzel şeyleri tümden kabul etmişsin ve bazı şeyleri engelleyemeceğinin farkına varmışsın. Bu yüzden daha sonuç odaklı, daha işkolik bir hale gelmişsin. Ve önemlisi de, kendini fark etmişsin. Kendini önemsiyorsun, hiç bundan vazgeçme!..

Sen Yaşın: 50'nin Üstünde!

Şimdi biyolojik yaşını bilmemiz mümkün değil; ama testte verdiğin cevaplara göre, senin karakterini ve bilinçaltını çözdüğümüze inanıyoruz. Buna göre sen, düşündüklerini çevrenle paylaşmaktan çekinmeyen; tüm ilişkilerini dürüstlük üstüne kuran bir arkadaşımızsın. Basit, sıradan şeylerden zevk alabiliyorsun; yani hayatındaki rutinler senin için ritüel gibi bir şeydir. Ayrıca her tarafından tecrübe akıyor, içine 1000 yıllık bir bilge kaçmış gibi :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ekin-dogan7

13 yaşındayım,

karabeyaz666

Sen Yaşın: 20-25 Arasında! 18'e bile girmedimm!

yandere-ti

ohoo 13 yaşındayım fdkbdshkf

pinkdagger

Sen Yaşın: 50'nin Üstünde! Ama ben daha 16 yaşındayım Şimdi biyolojik yaşını bilmemiz mümkün değil; ama testte verdiğin cevaplara göre, senin karakterini ve bilinçaltını çözdüğümüze inanıyoruz. Buna göre sen, düşündüklerini çevrenle paylaşmaktan çekinmeyen; tüm ilişkilerini dürüstlük üstüne kuran bir arkadaşımızsın. Basit, sıradan şeylerden zevk alabiliyorsun; yani hayatındaki rutinler senin için ritüel gibi bir şeydir. Ayrıca her tarafından tecrübe akıyor, içine 1000 yıllık bir bilge kaçmış gibi :)

ezgitucan

20-25 arası dedi 21 bildi baya

Görüş Bildir