Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Google’ın Fotoğraf Kaydetme Özelliği Artık Masaüstü İçin de Kullanılabiliyor

Anasayfa > Iq > Teknoloji

Google, geçtiğimiz yıl Pinterest düzenine benzer şekilde tarayıcınıza fotoğraf kaydedip onları klasörlemenize izin veren bir yapı duyurmuştu. Bugünden itibaren, aynı özellikleri artık masaüstü için de kullanabileceksiniz.

Kullanıcıların sevdikleri resimleri kaydetmesine izin veren bu özellik, sonradan bu resimleri silme, düzenleme, sıralama ve klasörlemeyi de sağlıyor. Yani kullanıcılar, yaptıkları bir geziye dair fotoğrafları veya çalıştığı projesine dair saklaması gereken fotoğrafları sonradan anında bulabiliyor.

Özelliğin çalışma şekliyse oldukça basit. Sevdiğiniz resmi işaretlemek için yıldız işaretine tıklıyorsunuz. Daha sonra aynı Pinterest’te olduğu gibi bu eklediğiniz resmi etiketleyebilir veya klasörleyebilirsiniz. Ayrıca kullandığınız cihaz hangisi olursa olsun, Google ile bu resimlere her zaman ulaşabilme imkânınız da var.

Kaynak: http://thenextweb.com/google/2016/03/...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?