Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Gönül Ferman Dinlemiyor: Sevgili Konseptli Dövme Yaptırıp Ardından Pişman Olan 11 Ünlü

 > 
24PAYLAŞIM

Bilirsiniz bazen gönül ferman dinlemez... Adını yazmışsınızdır, daha da yazabilirim dersiniz ama sonuç hüsrandır. İşte aynı durumdan muzdarip ünlü isimler şöyle:

1. Johnny Depp

Johnny Depp zamanında eski sevgilisi Winona Ryder'ın ismini omzuna yazdırmıştı, hem de ''Winona Forever'' diye. Fakat üstünden çok sular aktı, ardından bu dövme ''Wino Forever''a dönüştü. ''Wino'' ise şarapçı anlamına geliyor.

2. Angelina Jolie

Angelina Jolie eski eşi Billy Bob Thornton'ın ismini omzuna yazdırıp, hem de küçük bir ejderha ile. Angelina ve Billy Bob ayrıldığında ise bu dövme lazerle silindi, yerini asla bitmeyecek bir aşk aldı. Angelina Jolie bu kez tüm çocuklarının doğum yerlerinin koordinatlarını tercih etti.

3. Melanie Griffith

Melanie Griffith 20 senelik eşi Antonio Banderas'ın adını omzuna kalp içinde yazdırmıştı. Şimdi ise dövmenin yerinde yeller esiyor.

4. Kaley Cuoco

The Big Bang Theory dizisinin sevilen oyuncusu Kaley, sırtına eski kocası Ryan Sweeting'e ithaf ettiği bir dövme yaptırmıştı. Ardından ikilinin evlilik tarihinin yerini kocaman bir kelebek aldı.

5. Nick Cannon

Nick Cannon eski eşi Mariah Carey'nin adını sırtına yazdırmıştı, hem de kocaman harflerle. Ardından tüm sırtını İsa'nın çarmıha gerilişini temsil eden bir dövmeyle kaplattı.

6. Christina Aguilera

Christina Aguilera eski eşi Jordan Bratman'a ithafen ''seni daima seveceğim'' anlamına gelen İspanyolca ''Te amo siempre'' cümlesini koluna yazdırmıştı. Hatta J ve B harflerini İbranice harflerle yazdırdı fakat modern İbranice'de bu harfler ''12'' diye okunuyor. Hata üstüne hata anlayacağınız... Christina bu dövmeyi aşamalı olarak sildirdi fakat pişman olup sildirdiği tek dövme bu değil.

7. Heidi Klum

Heidi Klum dört yıldızla birlikte eski eşi Seal'ın adını şifreli harflerle koluna yazdırmıştı. Ardından Seal'ın ismini sildiren Heidi Klum'ın kolunda sadece çiftin çocuklarını simgeleyen dört yıldız kaldı.

8. Marc Anthony

Marc Anthony eski eşi Jennifer Lopez'in adını bileğine yazdırmıştı. Ardından bu dövmeyi bir desenle kapattırıp ve çevresine farklı dövmeler yaptırdı.

9. Amber Rose

Kelimeler kifayetsiz kalmış olacak ki; Amber Rose koluna eski eşi Wiz Khalifa'nın portresini çizdirmişti. Ardından bu dövme renkli bir çiçek deseniyle kapandı.

10. Eva Longoria

Eva Longoria eski eşi Tony Parker'a ithafen bir değil tam üç tane dövme yaptırmıştı. Bileğinde evlilik tarihleri, boynunda forma numarası, ve görünmeyen bir yerinde de isminin baş harfleri bulunuyordu. Ardından uzun bir sildirme süreci şart oldu tabi.

11. Denise Richards

Denise Richards kendisi gibi oyuncu, eski eşi Charlie Sheen'in ismini ayak bileğine yazdırmıştı. Birkaç yıllığına tabi; sonunda bu isim sevimli bir periye dönüştü.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
benzodiazepin

Christina Aguilera ve J B harflerini okuyunca aklıma Jakin ve Boaz geldi :^)

widget

#3 pekte güzel sildirememiş, belli oluyor az çok

Gizli Kullanıcı

Ben yaptırdığım şekilden pişman olurum diye korkup dövme yaptırmıyorum, bunu yaptıran insanları anlamıyorum. İsmini yazdırabileceğim insanlar annem, kardeşim, olursa çocuğum -ki çocuk sahibi olmayı düşünmüyorum.

malcolm_ali

bize ne bunlardan =)

benzodiazepin

kardeş payı mı burası kardeşim :D

yori

demek ki kalpimize yazmak gerekmiş vücudumuza deyil bunlarda en iyi örnek

Görüş Bildir