Gökhan Özoğuz'dan Yeni Şafak Muhabirinin İftirasına Sert Cevap: 'Sahtekârlık Kötü Şey, Çalışmaz, Geçiniz'

 > 
54PAYLAŞIM

Sanatçı Gökhan Özoğuz, 'iktidarın ya da muhalefetin sanatçısı değilim' sözlerine İBB'ye verdiği konserin bilgileriyle yanıt veren Yeni Şafak muhabirine Twitter hesabından sert bir cevap verdi. Özoğuz yaptığı açıklamada, "Kendiler gibi para karşılığı Vatansever olmayan insanları, lağım Medyanın içinde Sahte haberlerle kirletmeye çalışıyorlar." dedi.

Sanatçı Gökhan Özoğuz, BirGün yazarı Timur Soykan'ın 'magazin sansürüne uğrayan ünlüleri' kaleme aldığı yazı üzerine Twitter hesabından paylaşımda bulunmuştu.

"Halkın sanatçısı olmaktan Şeref duyanlardanım"

Özoğuz, "Kendi adıma ; Ben Hiçbir zaman hiç bir iktidarın veya Muhalefetin sanatçısı olmadım, olmayacağım da. Ben Yalnızca Halka hizmet edip, Halkın sanatçısı olmaktan Şeref duyanlardanım. Çünkü Sanat Halk için yapılır. Tek gerçek Halktır!" ifadelerini kullanmıştı.

Yeni Şafak muhabiri Özoğuz'un konser ücretini paylaştı

Özoğuz'un bu paylaşımının ardından Yeni Şafak muhabiri olan Burak Doğan, Özoğuz'un İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından düzenlenen etkinliklerde Sultanahmet Meydanı'nda verdiği konserin bilgilerini paylaştı. Paylaştığı belgede Gökhan Özoğuz'a 120 bin lira ödendiği bilgisi yer aldı.

Burak Doğan'ın bu paylaşımına ise Gökhan Özoğuz'dan çarpıcı bir cevap geldi

29 Ekim'de verilen konserden kazanılan tüm hasılatın Mehmetçik Vakfı'na bağışlandığını belirten Özoğuz, şu ifadeleri kullandı:

"Ah Yazık Bir sene önce yapılan İBB 29 Ekim konserinin, Gelirinin Mehmetçik Vakfına bağışlanan konser olarak yaptık Ama Yanlış haberlerle Halkı kandırmaya alışmışlar, Sahtekârlık kötü şey, Çalışmaz, Geçiniz."

"Vatansever insanları sahte haberlerle kirletmeye çalışıyorlar"

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir