Görüş Bildir
Haberler
Gizem Avcı'nın Yaşadığı Dehşet: 'Ziyarete Gittiğimizde Annemin Sevgilisi Taciz ve Darp Etti'

Gizem Avcı'nın Yaşadığı Dehşet: 'Ziyarete Gittiğimizde Annemin Sevgilisi Taciz ve Darp Etti'

Batuhan
04.02.2021 - 09:41

Antalya'da yaşayan Gizem Avcı (20), iddiaya göre 2 yıl önce Konya'ya ziyarete gittiği annesinin sevgilisi İ.D.'nin tacizine uğradı. İddiaya göre İ.D., dün Antalya'ya giderek Gizem Avcı ile kardeşini darp etti. Avcı, can güvenliğinin olmadığını söyledi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Antalya'da yaşayan Gizem Avcı, 2 yıl önce Konya'nın Ereğli ilçesinde oturan annesi Y.K.'yı (39) ziyarete gittiğinde, iddiaya göre annesinin sevgilisi İ.D.'nin (42) tacizine uğradı. Gizem Avcı'nın, kendisine yapılan tacizi anlatmasının ardından, annesiyle sevgilisinin arası bozuldu. Y.K. ile İ.D., kısa süre sonra barıştı.

Sözlü ve fiziki taciz

Sözlü ve fiziki taciz

Gizem Avcı, 5 ay önce yine annesini ziyaret için Konya'ya gitti. Annesi ve sevgilisi birlikte alkol aldıktan sonra, Y.K. uyumaya gitti. Avcı, iddiaya göre annesinin uyumasının ardından İ.D. tarafından yine sözlü ve fiziki tacize uğradı. Bunun üzerine Avcı, annesi ve 2 erkek kardeşiyle birlikte Antalya'ya taşındı. İ.D. ise Y.D.'yi arayıp mesaj atarak barışmak istediğini söyledi.

Konya'ya dönmek için ikna etti

Konya'ya dönmek için ikna etti

Önceki gün Antalya'ya gelerek Y.K. ile görüşen İ.D., birlikte Konya'ya dönmek için ikna etti. Evdeki eşyaların toplanması sırasında, İ.D. ile kadının ikinci evliliğinden olan büyük oğlu K.K. (17) arasında tartışma çıktı. İddiaya göre İ.D., K.K. ile Gizem Avcı'yı darp etti. İ.D., sonrasında sevgilisi ve onun küçük oğlu ile evdeki eşyaları alarak, Konya'ya döndü. Gizem Avcı ise Bahçelievler Polis Merkezi'ne giderek, kendilerini darp ettiği iddiasıyla İ.D. hakkında şikayetçi oldu.

"Gerekli yerlere şikayette bulundum fakat takipsizlik kararı alındı"

"Gerekli yerlere şikayette bulundum fakat takipsizlik kararı alındı"

Yaşadığı süreci anlatan Gizem Avcı, korktuğunu ve can güvenliğinin olmadığını söyledi. Annesinin ikinci eşinden henüz boşanmadığını ve kendisinin ilk evlilikten olduğunu aktaran Gizem Avcı, Ereğli'de evli 5 çocuk babası İ.D. ile birlikte yaşadığını söyledi. Annesinin Konya'da yaşadığı dönemde sık sık ziyaretine gittiğini anlatan Gizem Avcı, 'Her gittiğimde bu kişiden sözlü ve fiziksel şiddet ve taciz görüyordum. Bu olayı söylediğimde annem bu kişiden ayrılmak istediğini söyledi ve biz 5 ay önce Antalya'ya taşındık. Bu kişi bir adam tutmuş, ben alışverişten döndüğüm sırada eve girerken demir boruyla 2 kere baldırlarıma vurdu. O sırada yere yığılıp kaldım. Polis ekiplerini çağırdık ve bu şahsa ulaştı. Bu kişi bunu annemin sevgilisinin yaptırdığını söyledi. Bunu annemleri tekrar Ereğli'ye geri döndürmek için yaptırdıklarını söyledi. Gerekli yerlere şikayette bulundum fakat takipsizlik kararı alındı' diye konuştu.

İçeriğin Devamı Aşağıda

"Hiçbir şekilde güvenliğim yok"

"Hiçbir şekilde güvenliğim yok"

Hiçbir şekilde can güvenliği olmadığını vurgulayan Gizem Avcı, 'Korkuyorum, evimin halini gördünüz. Ben kardeşimle tek başıma kaldım. Onlar dün Ereğli'ye dönmek için eşyaları topladığı sırada İ.D., kardeşimle beni darp etti. Kardeşime küfür ve hakaret etti, kafa ve tekme attı. Onları ayırmak istediğim sırada beni duvara itti. Bunlara şahit olan annemle aramızda problem oldu. O da eşyalarını toplayıp, hiç arkasına bakmadan gitti. Ben de bu şekilde kaldım' dedi.

Üniversite sınavına hazırlandığını sözlerine ekleyen Gizem Avcı, 'E- ticaret yapıyorum, bu insanlardan uzak bir şekilde ailemle birlikte bir hayat sürmek istiyorum. Tek isteğim annemin o insana uymaması. Onun suçlu olduğu kabullenmiyor. 2- 3 gün sonra onun da başına bir şey gelirse kimseye ulaşamaz. Beni bu adamlar öldürmeye gelmiş, yarın bir gün markete çıktığımda tekrar başıma böyle bir şey gelebilir. Hatta silahla vurdurtabilir. Adam çok akıllı, 5 ay önceki darp olayı öncesinde, sokakta kamera olup olmadığına baktırıyor. Bunlar bizi kezzapla tehdit eden insanlar. Giriş katta oturuyorum. Bulaşık yıkarken yüzüme kezzap bile dökebilir. Korkuyorum. Hiçbir şekilde güvenliğim yok' diye konuştu.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
116
39
16
3
2
2
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
merve keleş

Türk yobazları demişsiniz. Övdüğünüz ve yerdiğiniz tüm toplumlar insandır. Siz öncelikle insan olmayı kavrayın lütfen. Sonra bu ülke için Türklük için yapıla... Devamını Gör

Mine Küçük

Böyle birşey ancak iç anadolulu konyalı niğdeli yozgatlı çorumlu türk yobazlarından beklenebilirdi zaten biraz hakkarili şırnaklı siirtli kürt erkeklerinden ... Devamını Gör

adminotaur

komik değil

Dean Winchester

Sevgilisi diyor bir de he. Çocuklarına işkence yapıyor sen de yapmaz diyorsun. Sonrasında millet haberini görünce sana üzülecek inanabiliyor musun? Sana üzül... Devamını Gör