Görüş Bildir

etiket Gerçek Kesit: Erkekten Yana Yüzü Gülmeyen Sayko Hacer'in Ahlaksızlarla Girdiği Çetin Mücadele

Haberler
> Gerçek Kesit: Erkekten Yana Yüzü Gülmeyen Sayko Hacer'in Ahlaksızlarla Girdiği Çetin Mücadele

Sarı Bıyık bu sefer erkenden üzdü. Özlemişiz be! 😍

Merhaba çok değerli Gerçek Kesit tutkunları. Bu sefer maskesini burnunun altında tutup suratımıza karşı nefesini veren bir yaşlı amca gibi bölümle karşınızdayız. Bölümün adı BEDEL ama biz ona kısaca EFENDİLİK ARAYAN BEYAZ SHOW'A GİTSİN diyeceğiz.

Bu saçları dünya nüfusunun büyük bir bölümüne vatan olabilme kapasitesine sahip kızımızın adı Hacer. Sütyenbank'tan kızına bela okuyarak para veren yaşayan ölü ise anası. Hacer, arkadaşlarıyla Fanta içmek için anasından para almaya mecbur çünkü iş yok, güç yok, öyle takılıyo.

Hacer, seme arkadaşlarıyla buluşmak için Turgut Özal döneminde oluşturmuş rekreasyon alanına intikal ediyor. O sırada İlker denilen bir çocuk da gruba dahil oluyor çünkü İlker bununla çıkmak istiyormuş ama kaçıncı kata onu bilmiyoruz. İlker biraz piç birisi...

Çıkma teklifinin Hacer tarafından kabul edilmesinin ardından "Artık izin almadan birbirimize elleyebiliriz" düşüncesiyle temas manyaklığı başlıyor. Ardından, çiftimiz İlker'in bir arkadaşının evine gidiyorlar. Bu kadar hızlı bir gelişmeyi ben en son kettle'da su kaynatırken yaşamıştım, millet neler neler yapıyor değil mi sevgili dostlar?

Arkadaştan anahtar almalı leş bir özel hayattan aşırı keyif alan çiftimiz, ilginçtir sarılık falan da olmuyor o şartlarda. İlker piçi zengin bu arada, onu söylemeyi unuttum. Daha doğrusu babası zengin. Hacer de anasının gözü olduğu için bebeyi kapaklamaya çalışıyor ama İlker bir süre sonra Hacer'i terk ediyor. Tipe bak, tam bir kılkuyruk!

İlker bunu terk edince Hacer, kendisini uzun zamandır isteyen taksici Metin'le evleniyor. Bugün bi taksi plakası nerden baksan servet değerinde. Fakat Hacer, Sarı Mağdur diyeceğimiz kocasına köpek gibi davranıyor çünkü adam fakir ahahaha!

Karısının kapısını açan erkek seksiliği desem? Sarı Mağdur gerçek bir centilmen ama işte burası Londra değil, Bursa'nın Yıldırım ilçesi. Hacer kocasının fakirliğinden midesi bulanınca çıtçıt kaynak ve tırnak süsü yaptırmak üzere kuaföre gidiyor. Metin cebindeki son pasta cila ve kışlık lastik parasını, karısının güzellik masrafı için feda ediyor. Aferin Meto, işte böyle hanımcı olacan koçum!

Ay bu Hacer'in saykoluğu beni öldürecek. Metin bir gün kabus gördükten sonra bağırarak uyanıyor. Rüyasında taksisine aldığı adam bunu gasp etmiş. Karısına rüyasını anlattıktan sonra Hacer'in tepkisi aynen şu oluyor: "PARAYI NİYE VERDİN SÜNEPE HERİF, ÖLSEYDİN YA İŞTE?"

Neyse ertesi gün oluyor, Hacer'in seme arkadaşları misafirliğe geliyor. Misafirlik de bahane yani, tuvalete gidince banyo dolabını karıştıracaklar çok belli. O parfümler, o sabunlar nasıl bitiyor anlayın işte. Çiş yaparken havlu kenarından örnek çıkaran bile var misafirlikte, ayık olun biraz sevgili dostlar.

Bunlar otururlarken Metin evde bi şey unutmuş, onu almaya geliyor. Kızlarla tanıştıktan sonra "HANIM BÖYLE GÜZEL ARKADAŞLARIN VAR, NİYE DAHA ÖNCE TANIŞTIRMIYORSUN?" diyor. Sıçışşşş... Yani sayko mayko diyoruz da Hacer'in kudurması da normal. "Bir insan hem fakir hem de cesur olamaz" diye düşünen Hacer'in yağ lambası yanıp yanıp sönmeye başladı artık!

Nerde ne konuşacağını bilmeyen dingil Metin, karısının ağzına sıçacağını bildiği için eve tek dal gülle gidiyor. Hacer'in bu hamle karşısında sessiz kalacağını düşünmeniz sizin saflığınız olur. Alıyor gülü yere çalıyor! "Fakir de olsa kıskanıyorum" diyor içten içe Hacer.

Bir gün Hacer ve Metin kapının önünde konuşurken kim gelse beğenirsiniz? İlker'le sevgiliyken evini günah yuvasına çevirdikleri adam bu! Geribeyin, Hacer'le selamlaşıyor önce. "Sen benim karımı nerden tanıyorsun?" diyen Metin'e lüzumsuz bebe aynen şöyle cevap veriyor: "OHOOO İLKER'LE BENİM EVDE ÇOK YUVARLANDI BUNLAR". Sana ne lan lüzumsuz pezevek, sana mı kaldı?

Karısının, kendinden önce başka bir adamla ilişki kurmuş olması Metin'i depresyona sokuyor çünkü kendisi bir cahil. Dünyanın işleyişi ve muhakeme gibi konularda hiçbir fikri yok. Bakkaldan bi torba bira alarak Güllü dinlemeye başlıyor arabada. Hani paran yoktu lan?

Karısının bedduaları karşısında edilgen kalan Metin, cahil bir şekilde kaza yapıyor ve sizlere ömür... Hacer "durduk yere masraf çıktı şimdi" diyerek cenaze giderlerini düşünüp ölünün arkasından bir kere daha sinirleniyor.

Hacer'in zombi annesi, adam daha musalla taşındayken ahretliği ile "kızımızın dul kalması ve toplumumuza karşı olan ahlaki sorumluluklarımız" konulu panel düzenliyorlar. Evde ağlayan yok gördüğünüz gibi.

Bu arada Hacer bir butikte iş buluyor. Butik dediğimiz de Leke Jeans almak için senetle taksit ödenen bir dükkan. Her neyse, içeri bir adam giriyor. Hacer "eşinize mi alacaksınız? yoksa kız arkadaşınıza mı?" diye adama çok akıllı bir yoklama çekiyor. Ulan Hacer sen var ya... Adam da en az Hacer kadar çakal "Ben evli değilim, kardeşime alıyorum :)" diyor. Bir alışveriş sırasında konu ancak bu kadar anlamsız bir şekilde medeni hale gelebilirdi...

Hacer hemen arkadaşına "Kim bu yürüyen libido?" diye soruyor adamla ilgili. Seme arkadaşı da "Hacer senin kocan yeni öldü, ayıp olmuyor mu?" diye soruyor. Dullar bu ülkede nasıl birlik olup ayaklanmadı ben de buna hayret ediyorum. Burdan bütün dul kalanlara çağrımızı da yapmış olalım...

İşte geliyor cazibe merkezi... Bu lezzete kim hayır diyebilir ki sorarım size???

Sayko Hacer ve Yürüyen Libido, sulak yerde ilk buluşmasını gerçekleştiriyor. Hacer'in kuruyan hormon yatakları yeniden çağlamaya başlıyor çünkü adam gerçek bir erotik ilah!

Hacer'in vakit kaybetmek istemeyen bir tarzı var, bunu daha en başında görmüştük hatırlarsanız. Bu yüzden eve telefon açıp annesine "ANNE BEN BUGÜN EVE GELMEYECEĞİM. GENÇ İŞ ADAMLARIYLA TOPLANTIM VAR AMA BİRAZ FAZLA GENÇLER" diye durum bilgisi veriyor. Anası yine bunalımda tabii...

Kahırlardan kahırlara sürüklenen Zombi Ana oğlunu karşısına alıp "YAVRUM GALİBA ABLANIN AKTİF BİR CİNSEL HAYATI VAR. ETNA YANARDAĞI YENİDEN FAALİYETE GEÇTİ" diyerek olağanüstü bir toplantı gerçekleştiriyor. Ana oğul bunların başka hiçbir gündemi yok.

Tahmin edeceğiniz gibi Hacer adamı eve atıyor. Beyaz çoraplarıyla erotizmi ve şehveti bir üst noktaya taşımayı düstur edinmiş Yavuz'un ağzı kulaklarında. Hacer de "Ben bunun parasını emikleyip botoksa mı gitsem acaba?" diye derin stratejiler içerisinde.

Acun seyrederken reklam arasında anasının dolduruşuna maruz kalan Nihat, ablasına gidip "NİKAHSIZ SEKS YAPMANIZ NE KADAR DOĞRU? SESLİ DÜŞÜNÜYORUM" şeklinde fikirlerini beyan ediyor. Senin fikrinin ne önemi var vasat herif!

Ablasının evinden ayrıldıktan sonra kahvedeki IQ seviyesi düşük adamlarla sohbet edip rahatlamak isteyen Nihat, beklemediği bir tavırla karşılaşıyor. Başkalarının hayatını dünyanın en önemli derdi yapan mal sürüsü "Ablan kötü yola düşmüş, sen bizimle okey oynayamazsın" diyor. Ahahaha sen önce lastiği gevşemiş donunu düzelt pis herif! Sana ne?!

Kızının belediye tarafından onaylanmamış bir ilişki yaşadığından artık emin olan Zombi Ana, konuyu komşuyu toplayıp zılgıt çekerek ağıtlar yakıyor. Bu kadının çoktan tansiyon sebebiyle gitmiş olması lazımdı, zorla hayatta tutuyorlar. Kadın ağlamaktan entübe oldu ya, inanılmaz!

Annesinin şarjla çalışan oğlu bir kez daha ablasının evine gidip "EVLENECEN LAN" diye baskı yapıyor ablasına. Hacer artık dayanamıyor "SİZİN DE, AHLAK ANLAYIŞINIZIN DA, ERİL ZİHNİYETİNİZİN DE ORTASINA MANDALAR SIÇSIN" diyerek patlatıyor tokadı biyolojik kardeşine. Ve bakın neler oluyor...

Hacer, DULDABİR (Dulların Dayanışma Birliği) kurucu üyesi oluyor. Tüm dulları tek çatıda toplayıp eğitimler ve Avrupa'daki itfaiye kostümlü striptizcilerin dans ettiği kulüplere geziler düzenliyor.

Nihat odun ardiyesinde işe başladı, kışlık odun olarak tüketicinin ihtiyacını kendi başına karşılıyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
286
97
42
15
8
7
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?