Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

George Carlin'den "Ben Hayatımdan Memnun Değilim" Diyenlere İlaç Gibi Gelecek 10 Tavsiye

 > 
1.3bPAYLAŞIM

Bazen kendimizi bir açmazın ortasında kalmış gibi hissederiz. Üstelik böyle zamanlarda, çözümün basit şeylerde saklı olduğunu anlamak da zordur. İşte bu galeri de, size bu gerçeği hatırlatmak için hazırlandı. Bakalım Carlin, bizlere ne tür tavsiyelerde bulunmuş...

Kaynak: http://www.lawbusinesstips.com/quality-o...

1. Zorunlu olmayan sayıları çöpe atın: yaş, kilo, boy. Bırakın doktorunuz düşünsün onları. Bunun için para alıyorlar sizden.

2. Çevrenizde sadece neşeli arkadaşlarınızı tutun. Suratsızlar sizi aşağı çekerler.

3. Öğrenmeyi sürdürün: bilgisayar, el sanatları, bahçecilik, ne olursa. Beyniniz atıl kalmasın. Atıl kafa, şeytanın dükkanıdır. Şeytanın adı da, alzheimer'dır.

4. Sık sık, uzun uzun ve yüksek sesle gülün. Soluksuz kalıncaya kadar gülün.

5. Küçük şeylerden zevk almaya bakın.

6. Gözyaşları olacaktır. Katlanın, yas tutun ve yolunuza devam edin. Bir ömür yaşamınızda kalacak yegane kişi, yine sizsiniz. Hayatın tadını çıkarın.

7. Çevrenizi sevdiklerinizle doldurun; aile, kedi, köpek, kuş, balık, müzik, bitkiler, hobiler, ne olursa. Eviniz sığınağınızdır.

8. Sağlığınızın kıymetini bilin. İyiyse üstüne titreyin. Bozuksa düzeltin. Şayet düzeltemiyorsanız, yardım alın..

9. Pişmanlıkları yanınızda gezdirmeyin. Çarşı pazara çıkın, başka bir şehri, yabancı ülkeleri dolaşın. Fakat asla, pişmanlıkların peşinden gitmeyin.

10. Sevdiğiniz insanlara her fırsatta onları sevdiğinizi söyleyin.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

ve yine ben memnun değilim...

Gizli Kullanıcı

Bunlar Avrupalılar için kanka yanlış yerde paylaştın

mustafa-akyuz

"People are fucked" - George Carlin

canselylnz

Şuan içinde bulunduğum duruma ilaç gibi geldi

suleyman-genek

bende mennun değilim zaten iyi gelmedi bu galeri bana bilmiyorum belki yalnız olduğum için olabilir hayatımı iyi bir insan tamamlayabilir

grousalugg

üzülme süleyman ipek olmazsa başkasını buluruz sana..

suleyman-genek

haha çok komiksin kardeş teşekkür ederim anlayışın için öyle önüme geleni yazamam sadece bana işe yaramadı her iyi yorum yapan birinin altına yazacağım bunu erkek veya kız farketmez

busra-kucuk

#2 ve #10 ;)

Görüş Bildir