Gelecekte Nasıl Bir Bebeğin Olacağını Söylüyoruz!

-

Bu testle sana ilerde annesi ya da babası olacağın dünyalar tatlısı kızın mı yoksa nur topu gibi bir oğlun mu olacağını söylüyoruz. Yetmiyor bu minik bebeğinin görünüşünün nasıl olacağını söylüyoruz.

Sen de öğrenmek istiyorsan haydi testee...

1. Sana ilk olarak şunu sormak istiyoruz: Gözlerin ne renk?

Mavi
Ela
Yeşil
Grimsi
Kahverengi
Kendine has bir renk

2. Peki genel olarak konuşursak uzun bir sevgili mi kısa bir sevgili mi?

Uzun sevgilim olsun isterim
Kısa olsun ya böyle minik <3
Seviyorsam hiç farketmez

3. Bir de bize yüzünde çil olup olmadığını söyle hadi!

Hiç yok desem
Birazcık var
Çilliyim, mutluyum :)

4. Şimdi de bu yakışıklılardan birini seç bakalım!

5. Ne kadar sağlıklı beslendiğini düşünüyorsun peki?

Sağlıklı beslenmeye dikkat ederim özellikle.
Ara sıra dikkat ediyorum ama sürekli değil tabi.
Ne sağlıklısı, ne bulsam yiyorum.

6. Hadi bize şunu da söyle: Senin saçların bunlardan hangisi?

Dalgalı
Kıvırcık
Ara form bi' saç
Düz

7. Ailenizde hiç kızıl saçlı bir insan var mı diye sorsak?

Evet
Hayır

8. Son olarak da bu pisiciklerden hangisi sence en tatlısı?

Sarışın ve Afacan Bir Erkek!

Tebirikler! Nur topu gibi bir oğlunuz olacak inşallah. :) Sarı ve dümdüz saçları ile o koyu mavi gözleri ve tabi ki yumurcaklığla şimdiden geleceğin artisti gibi maşallah. Hele bir de o minnak burnu yok mu, ısırmamak için kendinizi zor tutacaksınız. Üstelik zekasıyla, çevikliğiyle ve dürüstlüğüyle çok başarılı bir adam olacak ilerde çookk.

Ela Gözlü Kıvırcık Bir Kız!

Tebrikler! Dünyalar tatlısı bir kızın olacak inşallah. :) Kıvırcık saçları kahverengi gözleri ise ela olacak. Minik bir ağzı yine minik bir kulakları olacak. Hem konuşurken hem de dinlerken sizi mest edecek. Kocaman sevgi dolu bir kalbi olacak sizin evladınızın. O kalbinde ailesi her zaman kalacak, aynı zamanda ir sürü arkadaşına da yer ayıracak kalbinin odalarında.

Sarışın ve Mavi Gözlü Bir Kız!

Tebrikler! Dünyalar tatlısı bir kızın olacak inşallah. :) Bebeğinizin iri iri mavi gözleri, dümdüz altın gibi sarı saçları, sevimli minik bir burnu ve ağzı olacak. Çok meraklı her şeyi soran bir piremses olacak o. Bu yüzden de çok başarılı bir çocuk olacak. Aman dikkat nazar değmesin. :)

Kahverengi Saçlı ve Gri Gözlü Bir Erkek!

Tebirikler! Nur topu gibi bir oğlunuz olacak inşallah. :) Kocaman grimsi gözleri ile bakışları kavuracak insanı. Kahverengi dağınık saçlarına dokunmaya kıyamayacaksın adeta. Minik kulakları ve o eşsiz gülümsemesi ne kadar yaramazlık yapsa da ona kızmanıza engel olacak.

Kıvırcık ve Tatlı Gülümseyen Bir Kız!

Tebrikler! Dünyalar tatlısı bir kızın olacak inşallah. :) Gözleri kahverengi ve kocaman olacak. Kıvır kıvır saçları ve küçücük burnuyla oynamaktan kendinizi alıkoyamayacaksınız. Öyle bir gülümseyecek ki güneş doğacak ve içinizi ısıtacak. Kahkahalarıyla dünyaya sevinç ve mutluluk saçan sizi her zaman gururlandıracak bir evlat olacak o.

Koyu Kahve Saçlı Munzur Bir Erkek!

Tebirikler! Nur topu gibi bir oğlunuz olacak inşallah. :) Senin bebeğinin çok nadir olan kehribar rengi gözleri olacak. Saçları da koyu kahve hatta siyaha yakın bir renk olacak. Gülümsemesi dünyanın en tatlı gülümsemesi olan neşeli bir sıpa olacak tam anlamıyla. Hele bi' büyüsün çok popüler bir çocuk olacak, insanları mıknatıs gibi kendine çekecek.

A post shared by @onediocomtest on
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nadide-ceren-kahraman

Kıvırcık ve tatlı gülümseyen bir kız!

ilgin-gezginci

Erkek arkadaşımla birlikte özellikle çözdük ama ayrı ayrı. Sonuçlar farklı ama bebekler gerçekten bize benziyor. Benim sonucum Ela Gözlü Kıvırcık Bir Kız! Ela gözse bendendir,kıvırcık saç dersek erkek arkadaşımın ve benim sülaleden toplamda 5 kıvırcık çıkar. Şimdiden yeriz seni bebeee :D:D:D Erkek arkadaşımın sonucu Koyu Kahverengi Saçlı Munzur Bir Erkek! Saç rengi az çok uyuşuyor,kehribar göz rengini ilk kez duyduğumuz için yorumlayamadık,munzurluk erkek arkadaşımdan olur herhalde. Şimdiden yeriz seni bebeee :D:D:D Oyyyyyş çok tatlı durdular ;););)

hera-sude-r

Kahverengi Saçlı ve Gri Gözlü Bir Erkek! Gri gözlü ve Kahverengi saçlı bir erkek çocuğu mu? Ölürüm lan ben çocuğa.

sevinc517

Kıvırcık ve Tatlı Gülümseyen 1 kız.Kocaman Kahve Rengi Gözler Olacak...Ayy İnşAllah

nurdaanc

Ela Gözlü Kıvırcık Bir Kız! Tebrikler! Dünyalar tatlısı bir kızın olacak inşallah. hadi insallah <3

Başlıklar

Altıntatlı
Görüş Bildir