Geçtiğimiz Ayın Reyting Şampiyonu Programını Bulabilecek misin?

188PAYLAŞIM

Her hafta bayıla bayıla izlediğimiz dizilerin, programların ve yarışmaların acaba reytingleri ne kadar hiç merak ediyor musun? Etmesen bile şimdi bunu öğrenecek ve hatta reyting şampiyonu olanı bulmaya çalışacaksın! Hadi bakalım, acaba Nisan ayında reyting şampiyonu olmuş olan dizi, program veya yarışmamız hangisi!

Söyle bakalım, bunlardan hangisi Nisan ayının reyting şampiyonu!

Hayat Şarkısı
Anne
Kara Sevda
Cesur ve Güzel
İstanbullu Gelin
Survivor
Diriliş Ertuğrul
Bodrum Masalı
İçerde
Vatanım Sensin
Adı Efsane
Güldür Güldür Show

Bilemedin!

Maalesef bilemedin, İçerde Nisan ayında 10,15 reyting ile zirveye çıkamadı. Yine de güzel bir reyting! Şimdi şampiyonu bulmak için tekrar dene!

Maalesef!

Muhteşem tarih kokan dizi Vatanım Sensin Nisa ayında 9,08 reytingle zirveye çıkamadı! Şampiyon olanı bulmak için tekrar denesene!

Hayır!

Milyonları ekrana kitleyen program, Nisan ayındaki 7,64 reytingle maalesef Survivor şampiyon olamadı! Şampiyonu bulmak için tekrar dene!

Bilemedin!

Hepimizi ağlama krizine sokan dizi Anne, Nisan ayındaki 7,57 reytingiyle maalesef şampiyon olamadı. Şampiyonu bulmak için tekrar dene!

Bulamadın!

Özcan Deniz ve Aslı Enver'li muhteşem dizi İstanbullu Gelin Nisan ayında 6,46 reyting ile şampiyon olamadı! Şampiyonu bulmak için tekrar dene!

Hayır!

Güzelliğin ve yakışıklılığın zirvesine sahip dizi Cesur ve Güzel Nisan ayında 6,32 reyting ile maalesef zirveye yerleşemedi! Şampiyonu bulmak için tekrar dene!

Üzgünüz!

Muhteşem dizi Adı Efsane Nisan ayında 4,97 reytingle şampiyon olamadı maalesef. Şampiyonu bulmak için tekrar denemelisin!

Maalesef!

Aşkın ve entrikanın dizisi Kara Sevda Nisan ayında 4,58 reytingle maalesef zirveye çıkamadı! Şampiyonu bulmak için tekrar denesene!

Bulamadın!

Kahkaha krizlerine sokan program Güldür Güldür Show Nisan ayında 4,45 reytingle maalesef zirveye çıkamadı. Şampiyonu bulmak için tekrar denemelisin!

Maalesef!

Harika dizi Hayat Şarkısı Nisan ayında 4,42 reytingle maalesef zirveye taşınamadı. Şampiyonu bulmak için tekrar dene!

Üzgünüz!

Maalesef her bölümünde bizi tekrar tekrar kendine hayran bırakan dizi Bodrum Masalı Nisan ayında 4,06 reytingle maalesef zirve olamadı! Şampiyonu bulmak için tekrar dene!

Tebrikler!

Asla zirveyi bırakmayan tarih kokan dizi Diriliş Ertuğrul Nisan ayında da yerini kimseye kaptırmadı! 17,41 reytingle rakiplerine büyük bir fark koyan diziyi severek takip ediyoruz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
muratbatgi9

içerde en iyisi

atletico-moshpit

survivor tabi ki de

ortmen-hanim

Başrol Engin Altan ve Bengüzar Korel'in annesi dışındaki herkesin vasat oyunculuk sergilediği dizi.. Adamlar Öz Türkçe konuşacağız diye Türkiyedeki bütün yörelerin ağızlarını karıştırmışlar. Bir karakter düşününki cümleye İç Anadolu Yörük ağzıyla girip, Doğu Anadolu ağzıyla çıksın. Bir iki bölüm izleyip bırakmıştım. Kılıç sahnelerini yavaşlata yavaşlata komediye döndürüyorlar. Yönetmene EMPRESS KI dizisindeki dövüş sahnelerinden birkaçını izlemeyi öneriyorum. Vatanım Sensin'in ne senaryo ne kadro ne de oyunculuk yeteneği açısından yanından geçemez malesef...

cagatay-karakurt

tekte

murat-ozdemir13

Cevap Diriliş Ertugrul 17.47 Retying

Görüş Bildir