Görüş Bildir
Haberler
Geçim Sıkıntısı Çeken Anne ve Baba, Çocuklarını Akrabalarına Bırakıp İntihar Etti

etiket Geçim Sıkıntısı Çeken Anne ve Baba, Çocuklarını Akrabalarına Bırakıp İntihar Etti

İstanbul Zeytinburnu'nda henüz 1,5 yaşlarında bir çocukları bulunan ve ekonomik sıkıntıda oldukları belirtilen genç bir çift intihar etti. 

ANKA'nın aktardığı habere göre, Zeytinburnu'nda oturan Elvan Demir, dün akşam saatlerinde ablasına uğrayarak, eşi Enver Demir'in rahatsız olduğunu bu nedenle hastaneye gideceklerini söyleyerek 1,5 yaşındaki kızını emanet etti. 

Ancak gecenin ilerleyen saatlerine rağmen kız kardeşinden haber alamayan ve telefonlarına cevap alamayan ablası, ağlamaya başlayan çocuğu da yanına alarak kardeşinin evine gitti. Ancak kapı açılmadı. 

Çocuğu komşulara bırakarak arayışını sürdüren aile, nihayetinde ev sahibinden aldıkları anahtarla eve girdiklerinde karı-kocayı ölmüş halde buldu.

Kaftancıoğlu: "Yoksulluk, açlık yok diyenler!"

Kaftancıoğlu: "Yoksulluk, açlık yok diyenler!"

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da intihar ile ilgili sosyal medya hesabından 'Yoksulluk, açlık yok diyenler! Bugün İstanbul’da Zeytinburnu ilçemizde 25’li yaşlarda karı-koca ekonomik sıkıntılarından dolayı küçük çocuklarını komşuya bırakarak intihar etti, cenazeleri Batman’a yola çıktı. Ufacık çocuğa mı yanalım, göçüp giden gencecik insanlara mı?' paylaşımında bulundu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
720
303
130
13
6
5
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

uzaya çıkma hayalleri kuranlar, uçan araba yapacaz diyenler, şu intiharları itibarımızı zedelemek için yapıyorlar diyebilecek kadar da ileri gider.

Giordano Bruno

ölenler ayrı acı, kalan, annesiz babasız büyüyecek olan, 1,5 yaşındaki çocuk ayrı acı, ve ölüm nedenleri de, eğitimsiz, kültürsüz, bilgisiz, cahil, üçkağıtç... Devamını Gör

mel son

cebindeki telefon neydi diye soracak bir kansız şerefsiz namussuz it oğlu it yokmu.