Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Gamer Kadınların Anlayabileceği 6 Şey

Gamer-

Bir ortamda alacağınız ilk tepki hiç değişmez.

Bir ortamda alacağınız ilk tepki hiç değişmez.

Konu bilgisayar oyunlarına gelir de, sizde bir şey söylerseniz ilk tepki her zaman ''oha sen oyun mu oynuyorsun gerçekten??'' tepkisidir. Genelde değişmez.

1. Olur da, bir internet kafe de oyun oynarsanız...

Olur da bir internet kafede oyun oynarsanız (özellikle League of Legends, Dota 2, Hearthstone vb. ) görenler ve genellikle bunlar küçük çocuklardır. ''OHA OLUM KIZ LOL OYNUYO LAN'' tepkisinden ve size yağdırılan sorulardan kaçamazsınız.

2. İnternet kafedeki çocuklar online oyun oynadığınızı görünce en sık sorulan sorudur.

Oynadığınız oyun LoL, Dota 2, Hearthstone vb oyunlarsa sorulan ilk soru genelde ''abla ligin ne?' veya ''abla levelin kaç??'' olur. Cevap vermediğiniz takdirde konuşmaya devam ederler.

3. Türkiye'de gamer bir kadın olmak...

Genelleme yapmak istemiyorum ama çoğu ilk başta ''bizim şöyle bi sevgilimiz olmaz'' yorumu yapar. Biraz zaman geçtikten sonra aynı insanlar sizi ''erkek fatma'' olmakla suçlar. Naalakaysa.

4. Oynadığınız tek oyunun The Sims serisi sanılması...

İnsanların çoğu kadın olduğunuz için oynadığınız tek oyunun aslında sadece The Sims serisi olduğunu, ama sizin ilgi çekmek için gamer olduğunuzu iddia ettiğinizi düşünür.

5. Böyleleri dünya üzerinde var olduğu için gamer dediğiniz anda ilgi orospusu yerine konulmanız.

Açık açık da isim vereyim resimdeki Kaceytron'dur. Twitch de LoL yayını yapan drama queenlerden sadece bir tanesidir. Ve bunlar götünü başını açıp ilgi çekmeye çalıştığı için gamer olduğunuzu söylediğinizde sizde ilgi orospusu sanılırsınız.

6. Aslında siz....

Oyun oynadığımız için ya ganimet, ya ilgi orospusu yada erkek fatma yerine koymanıza gerek yok. Aslında olan bu. Garip değil. SAKİN OLUN.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dolar-bey-hazretleri

Birde lolde oyuna girince chate "Beyler"le başlayan cümleler kullanılması.Çıldırtıyor beni. :D

defnethegamer

+Kızlar gamerlikten ne anlar ki ? Anca giydirme oyunları oynayın. -Fnaf'ın tüm serilerini bitirdim, her gün hobi olarak survivalda enderdragonu öldürüyorum. Madene bir iner 20 diayla çıkarım.

nevran820

- Oha oyun mu oynuyorsun sen? - Evet, mesela Sims, Silen- - Haa Sims mi ya tamam normal o zaman. Klasik -,- kızlar anca Sims oynar zaten bir dur da devam edeyim

ilayda26

Çok doğru demiş arkadaş :)

Gizli Kullanıcı

Ben de bi Gamer'ım.Yazacak yorum bulamadım malesef.

Görüş Bildir