Galatasaray'da Hakan Şükür ve Arif Erdem'in İhraç Edilmemesinin Ardından Sosyal Medyaya Yansıyanlar

-

Galatasaray mali genel kurulunda; Zekeriya Öz, Şahabettin Harput, Hüseyin Avni Mutlu, İsmail Demiriz ve Hazım Sesli kulüpten ihraç edildi. Hakan Şükür ve Arif Erdem ise kulüp üyesi olarak kaldı. Bu karar sonrası taraftar ikiye bölündü işte sosyal medya tepkileri;

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

Hakan Şükür ve Arif Erdem'in kulüpten ihraç edilmemesini nasıl buluyorsunuz?

Doğru Karar
Yanlış Karar

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fantaue

Fetö ve diğer tüm tarikat, cemaat gibi oluşumlara Lise çağlarımdan beri karşı çıkarım, karşısında dururum. Hakan Şükür'ü de bu siyasi ya da dini görüşü sebebiyle hiç sevemedim. Ama Türk sporuna verdikleri ortadadır. Spora siyaset karıştırılmamalı. Madem o kadar karşısınız, UEFA Kupasını da iade edin. Fetöcü Hakan'la Arif'le kazandınız bu kupayı.

utopya

İlk önce Ne kadar Fötöcü varsa , kim onalara destek olduysa , kimin buralara gelmesinde emeği geçtiyse hepsinin Allah Belasını versin. Daha sonra Siyasi iradeye boyun eyen ( bu ilk değil ) sırf onlara şirin gözükmek için Galatasaray Genel kurulunu ve üyelerini Devletin önüne atan bu basiretsiz omurgasız yönetiminde aAllah belasını versin. Madem bunu yapacaktınız 1 hafta önce yapın. Ayrıca bu şekilde 2700 üyeyi daha klüpden kovamadınız sizde biliyorsunuz üyeler parayı yatırdığı an ilk kongrede tekrar gelirler Ama h.şükür dün klüp den istifa ederek sizin yapamadığınızı kendisi yaptı...

meliscankurtaran

Ulan bu fetoculer komple atılmalı en basta da hukumet komple gönderilmeli. Ulan ne ikiyüzlü midesizsiniz zamaninda fetonun en büyük destekçisiydiniz utanmadan hala fetoye sallayıp kendinizi savunuyorsunuz bu zihniyette daha bir rezil! Ülkeyi komple değiştirmek lazim bunlar bir gun fetoye ertesi gun baska bir din kacaksinin köpeği olur.

siradanvatandas

Burası LAİK, DEMOKRATİK VE SOSYAL BİR HUKUK DEVLETİDİR. Bunu hazmedemeyip kast eden tüm kansızlar yakalanıyorsa en ağır cezayla cezalandırılmalı eğer kaçmışsa vatandaşlıktan atılmalı!!!

manofhonour2

Cidden şu Galatasaray'da zerre şeref, namus yok Fetö'nün köpeği deyince de zırlarlar bide.Hakan Şükür kandırılamaz mı diye kendilerini avutuyorlar bide.Bu lavuk hala Fetö'cüdür ve bunun hiç bir açıklaması yok Galatasaray'lı olsam yerin dibine girmiştim o derece.

can-yilmaz36

GALATASARAY OLMASAYDI TÜRKİYE DİYE BİRŞEY OLMAZDI SOKUK GALATASARAY DERKEN SALAVAT GETİRİP ÖNÜNÜ İLİKLİYECEKSİN !

theravenwoman

voah

Başlıklar

Arda TuranHakan ŞükürHüseyin Avni MutluSosyal Medya
Görüş Bildir