Sizce Kim Haklı? Futbolu ''Afyon'' Olarak Nitelendiren Jahrein'e Destek Verenler Kadar Tepki Verenler de Oldu

20PAYLAŞIM

Sizce hangi taraf haklı?

Ahmet Sonuç bizim tanıdığımız adıyla da Jahrein bir Twitch yayıncısı.

Dünden beri gündemde olmasının sebebi ise attığı bir tweet.

Jahrein bu tweeti attı. Kendisine hak verenler de oldu karşı çıkanlar da.

madebybaskan

kasaryazaa

mertpostif

mochavellli

ukarakullukcu

solehvei

ganamos

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
atlangocya

biz furbolu bile ölüm kalim meselesine çevirdiğimiz icin keyif alinacak aktivite olarak görmüyor oluşumuz ve gercekten gunlerce üzerine konusmamiz normal. Kaybedenin de kazanan gibi "bu mac bitti, önümüzdeki maclara bakalim" mantığıyla konuşmadıkça ve daha da kotusu surekli bir gunah kecisi arayip "boyle bir sey olabilir mi yaa!" dedikçe her yerde olduğumuz gibi burda da yine kavga ederiz, yine devlet kurtarırız yine cehaletin kör kuyusu fanatizme bol bol kurban veririz.

ludovico

turkiyede her seyi abartma hastaligi oldugu icin futbol da bu kadar abartiliyor. abartili tepkiler, fanatiklik, kufur, siddet keske bir isimizi de abartmadan sakin sakin yapabilsek! bu konuda jahreine kesinlikle hak veriyorum. sanki dogru duzgun sporunuzu yaptiniz eglendiniz de o yuzden laf ediyor. keske siddet spora karismasa da isteyen istedigi gibi izlese! taraftarlar birbirine saygili olsa mesela. umarim bir gun duzelir her seyin duzelmesi gerektigi gibi

tayko-marvel

Jahrein'in kişisel olarak yaptığından sana ne? Söylediğiyle bir alakası var mı? Dediği şey doğru mu değil mi? Bal gibi doğru. Zerre kadar kalite, kültür, sportmenlik hatta insanlık olmayan bomboş bir aktivitedir Türkiye'de futbol! Adam düşüncesini söylemiş. Sen de onun boş yaptığını düşünüyorsan izlemezsin yayınlarını olur biter. O zaman daha düzgün bir şeyler yap seni izleyelim.

r2d2

Valla en güzel meşguliyetim oyun oynamak... akşam eve gitti mi ya cips kola netflix ya da ps4 te kuzenle fifa da kapışmak, Nathan drake ile shambalayı keşfetmek, Kratos reiz ile tanrıların mına koymak.. Çok da güzel kafamı dağıtıyor o 1-2 saat mutlu oluyorum... Futboldan zerre hoşlanmam, zerre sevmem zerre haz almam. Parasını futbola dökene bi garip bakarım ki o da bana bi garip bakar oyuna para döküyorum diye.. Kısaca futbol milletin kafasını dağıttığı biraz kendi ciddi / maddi dertlerini değilde tuttuğu takımın manevi derdini kafaya takmasıdır... O yüzden ses etmem..

metin-akalp

Yerden göğe kadar haklı. Hiç itiraza falan gerek yok. Adamlar küfür etmek için futbolcuların yolunu kesiyorlar. Futbol kültüründe birinin ailesine küfür etmek alışılagelmiş bir durum. Yani unutan varsa hatırlatayım normalde birine küfür ettiğinizde o kişi yakanıza yapışır, iş cinayete kadar gidebilir. Adam küfür ediyor, futbolcu karşılık verince şaşırıyor çok ilginç.

r2d2

Haklı diyeceğim de adamın tek ciddi işi "oyun" olunca tıkanıyorum amk.

Görüş Bildir