Flappy Bird’ün Yapımcısından Sabrınızı Zorlayacak Yeni Oyun

 > 
1PAYLAŞIM

2014 yılında Flappy Birds furyası mobil oyun dünyasını kasıp kavurmuştu. Oldukça zor bir yapıda olan ve oyuncuyu tekrar tekrar denemeye yönelten oyun, milyonlarca kişiye ulaştı. Öyle ki yapımcı bu dönemde sadece reklamlardan günde 50 bin dolar kazandığını açıklamıştı. Daha sonrasında Swing Copters adı verilen ve Flappy Birds’ün dikey hali olarak tanımlayabileceğimiz bir oyunla tekrar kapımızı çalan yapımcı, şimdi de Swing Copters 2 ile bir kez daha saç baş yoldurtmayı hedefliyor.

Öncekine göre daha gelişmiş grafiklere sahip olan oyun, oynanış olarak da birtakım farklılıklar içeriyor. Oyunda yüksek puan yaptıkça yeni karakterler açılıyor. Her karakterin kendine göre bir uçuş hızı ve manevra kabiliyeti bulunuyor.

Dolayısıyla yeni karakterler açtıkça daha yüksek skorlara ulaşmak da mümkün oluyor. İlk oyunun temellerini koruyan yapımda sürekli hareket halinde olan engelleri aşarak olabildiğince yukarı çıkmak için çaba göstermek gerekiyor. Oyun içi satın alımların da bulunduğu yapımda para ödeyerek normalde açmak için uzun uğraşlar gerektiren karakterler hemen açılabiliyor.

İndirme bağlantısı

LOG

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir