Görüş Bildir
Haberler
Filtreler Havada Uçuşsun: Çektikleri Eğlenceli Videolarla TikTok'ta Çılgın Atan Ünlüler

Filtreler Havada Uçuşsun: Çektikleri Eğlenceli Videolarla TikTok'ta Çılgın Atan Ünlüler

Don't mind me
24.11.2019 - 07:30

TikTok her ne kadar kendi fenomenlerini yaratmış olsa da TikTok kullanan pek çok ünlü var! İşte TikTok'ta takip edebileceğiniz yerli ve yabancı ünlüler!

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

1. Demet Akalın

Türkçe Pop'un kraliçesi Demet Akalın, ailesiyle birbirinden eğlenceli videolarını paylaşıyor, hatta eşi Okan Kurt da oldukça aktif bu platformda!

2. CZN Burak

Yüzünden hiç eksilmeyen gülümsemesi ve gece yarısı kebap söyletecek videolarıyla etin ustası CZN Burak da birbirinden 'kocaman' tariflerini paylaşıyor.

3. Edis

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Edis de bu platforma henüz katıldı ve girişini yukarıdaki video ile duyurdu. Bakalım yakışıklı popçudan neler gelecek?

4. Arnold Schwarzenegger

Hollywood'un ağır abisi ve Terminatör'ü Schwarzenegger, 72 yaşında olsa da spor salonlarında gençlere taş çıkartıyor ve ilham olacak videolarını TikTok aracılığıyla paylaşıyor!

5. Cihangir Ceyhan

Sıfır Bir'in Cio'su, Çukur'un Azer Kurtuluş'u, Cihangir Ceylan da hem renkli videolarını hem de spor salonundaki sıkı çalışmalarını ve egzersizlerini paylaşıyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

6. Burak Dakak

Akın Koçovalı rolü ile Çukur dizisinde boy gösteren Burak Dakak da spor salonunu TikTok'a taşıyanlar arasında.

7. Halil Söyletmez

Benzer bir uygulama olan Vine ile popüler olmuş, ardından YouTube'da etkin olup üstüne bir de film çekmiş Halil Söyletmez, TikTok'da da minik skeçleri ile güldürüyor!

8. Will Smith

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Ünlü oyuncu, Will Smith bu platformu bayağı bayağı eğlenceye dönüştüren isimlerden. Sık sık oldukça eğlenceli ve yaratıcı videolar çekior ve TikTok filtrelerini kullanma konusunda da oldukça başarılı.

9. Marshmello

Dünyaca ünlü DJ Marshmello TikTok'u oldukça aktif kullanıyor, diğer ünlülerden farklı olarak, normal bir kullanıcı gibi eğlenceli içerikler de üretiyor.

10. Ariana Grande

Ariana Grande çok aktif kullanmasa da 15.6 milyon takipçisiyle TikTok'un en ünlü isimleri arasında.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

11. Ed Sheeran

Ed Sheeran hepimizin yakından tanıdığı minnoş kişiliğini TikTok'ta da sürdürüyor. 'Tandığım Güzel İnsan' isimli bir akım başlatan Sheeran, insanların bu konseptte attığı videoları paylaşıyor.

12. Cardi B

Cardi B, Rap dünyasının en asilerinden bir tanesi, TikTok'ta da oldukça renkli. Hayranlarından gelen dans videolarını paylaşırken bir yandan da onları Rap savaşına davet ediyor. Kısacası oldukça dinamik kullanıyor.

13. Meghan Trainor

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Ünlü şarkıcı, TikTok'da da bir hayli aktif. Kendi hayatından eğlenceli kesitleri paylaşıyor, bir yandan da sürekli şarkılarını söyleyerek hayranlarını mest ediyor!

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
63
9
4
3
3
2
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Batu Yasin

tiktok kanserinin reklamı mı? yoooo yoooooo