Görüş Bildir
Haberler
Film Zevkini Anlat, Sana Neden Kimsenin Aşık Olmadığını Söyleyelim!

Film Zevkini Anlat, Sana Neden Kimsenin Aşık Olmadığını Söyleyelim!

İzlediğiniz filmler bazen sizi, sizden daha iyi anlatabilir. Filmler bizim özelliklerimizi yansıtırlar. Bakalım film zevkinize göre neden kimse size aşık olmuyor? Hazırsanız, başlayalım!

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

1. Önce cinsiyetini öğrenelim.

2. Peki yaşın kaç?

3. En sevdiğin film türü hangisi?

4. İlk buluşmada hangi filmi izlemeyi tercih edersin?

5. Seni en çok heyecanlandıran film sahnesi ne olur?

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

6. Bir filmde ateşli bir öpüşme sahnesine denk gelseydin ne tepki verirdin?

7. Bir film karakteri olsaydın ne olmak isterdin?

8. Hangi filmde oynamak isterdin?

9. Son olarak hangi film karakterinin sevgilin olmasını isterdin?

Sen tam bir aşk kurdusun.

Sen tam bir aşk kurdusun.

Sen tam bir aşk kurdusun. Her şeyi romantikleştirme çabaların ve aşırı duygusallığın karşı tarafın gözüne çok batıyor. Üstelik yalnız kalmak senin için korkulacak bir şey. İlişkilerinde karşı tarafa çok güveniyorsun ve fazla güvenin çevrendeki insanlara seni saf gibi gösteriyor. Her şeyi ciddiye almıyormuş gibi gösterip eve gidince ağlaman da yalnız kalmanda bir etken. En iyisi sen biraz daha yalnız kal ve kendine çekidüzen ver. Tam olarak nasıl birini istediğin an onlar zaten sana gelecektir. Unutma sen bir aşk kurdusun.

İnsanlar seni görünce geriliyor.

İnsanlar seni görünce geriliyor.

İnsanlar seni görünce 'ya savaş ya da kaç' eğilimine meyillidir desek yanlış olmaz. Girdiğin her ortamda gerginlik yaratacak bir olay çıkarma potansiyelin yüksek. İnsanlar senin öfkeli mizacınla uğraşmayı pek göze alamıyorlar. Üstelik şüpheci yanın ve düşündüğün şeyleri pat diye söylemen de bunu daha çok perçinliyor. Auran yüksek olabilir ancak huzur ve dinginlik arayan insanlara biraz fazla gelebilirsin. İyisi mi sen biraz papatya çayı iç ve insanlara şüpheyle yaklaşmaktan ve dobralığından azıcık vazgeç!

Sana aşık olma potansiyeli olanları sen etrafından uzaklaştırıyorsun!

Sana aşık olma potansiyeli olanları sen etrafından uzaklaştırıyorsun!

Çekici ve cesur özelliklerin olabilir. Bunlar da çevrendeki insanların ilgisini oldukça çok çekebilir ancak sende biraz 'yaklaşmayın, ben insan sevmiyorum' havası var. Sana yaklaşmak isteyenleri bugüne kadar hep kendinden uzak tutmuşsun. Kimsenin sana bağımlı olmasından hiç hazzetmiyor olsan gerek. Ama bu daha nereye kadar devam edecek diye de düşünmüyor değilsin. Bu durumu hissetmenin nedeni affedici yanının zayıflığı olabilir. İnsanların sana yanlış yapmasından hafif korkuyorsun ama korkma! Zaten en ufak bir yanlış yaptıklarında sen onları kolayca kendinden itebilirsin. O yüzden biraz akışına bırak.

Bunlar da İlgini Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
59
25
14
10
5
5
2
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

Evet uzaklaştırıyorum..çok doğru bende his yoksa daha fazla ümit vermeye gerek yok 🐰

.

Sana aşık olma potansiyeli olanları sen etrafından uzaklaştırıyorsun!... doğru valla. Kimseye boş umut vermek istemiyorum. Gerçekten hoşlandığım ve anlaşacağ... Devamını Gör

ömer

İnsanlar seni görünce geriliyor. Ellerinde büyük bi koz var gözüme görünmemek o kadar mutlu olurumki anlatamam 😌😌