Farklı Arayışlar Peşinde Olanlara: Alışılagelmişin Dışında 10 Uyku Pozisyonu

2.1bPAYLAŞIM

Bazı ilişkiler artık standartın dışına çıkmıştır. Çiftlerimiz artık eskisi gibi sarılıp ya da kaşık pozisyonuna geçip uyuyamazlar. Onlar sürekli bir arayışın içerisindedir. İşte herkesten daha farklı olan bir çiftin uyguladığı 10 uyku pozisyonu ve ne anlama geldikleri.

1. "Götgöte"

Eğer ideal ve rahat bir uyku çekmek istiyorsanız en uygun pozisyon bu. Partnerinizle birbirinize duyduğunuz sonsuz güveni temsil ediyor. Tıpkı Ying ve Yang'ın uyumu gibi... 3,5. enerji çakralarınızı bir araya getiriyorsunuz ve kendinizi anın akışına bırakıyorsunuz. 

Güne dinç başlamak için tercih edilebilecek en güzel pozisyon.

2. "Aşkım başım ağrıyo, yarın akşam"

Bu pozisyonumuzda partnerlerden biri büyük yalancı. İlişkideki güven eksikliği ve sevgi azlığı hemen dikkat çekiyor. Büyük ihtimalle her iki taraf da sabah mutsuz uyanacak. Yüzü, partnerinin sırtına dönük olan kişi her ne kadar karşı tarafa aşırı bağlı olsa da biraz da işin bokunu çıkartıyor gibi görünüyor. 

Gece boyunca hayal kırıklığına uğramak için ideal pozisyon.

3. "Sonsuza kadar benimsin"

Bu pozisyonumuzda partnerlerden biri diğerinin yoğun ilgisi yüzünden ölmüş. Diğer partnerin yoğun dozda göğsünde uyuması sonucu hayati fonksiyonlarını yitiren partnerimiz artık eskisinden daha mutlu. Büyük ihtimalle ölmeden önce son kez söylediği şey 'Aşkım azcık pozisyonu değiştirsek de şu omzum biraz dinlense?' olmuştur. Ama onu duymayıp sarıp sarmalayan partneri sayesinde hakkın rahmetine kavuşmuş ve çürümesini tamamlamıştır. 

Sonsuz bir uyku için en ideal pozisyon.

4. "Hımınskim bu adam kim?"

Önceki pozisyonlarda partnerlerin çok sıkıldığını düşündük ve bu pozisyonda birini daha dahil edelim dedik. Üstelik yatak çok büyük olduğundan gereksiz israf olmasın bari üç kişi yatsınlar dedik. 

Pete adlı sakallı arkadaşımız ilk arkadaşımızın işten arkadaşı. Onunla Pes'e gidiyorlar yeri geldiğinde 12-1 halı saha maçı yapıyorlar. Cumartesi akşamlarını birlikte geçiriyorlar. Yani partner 1, Pete ile partner 2 ile geçirdiği vakitten daha fazla zaman geçiriyor. Ama bu pozisyondan rahatsız gibi duruyor. 

Sabah arkadaşların birbirlerinin yüzüne bakamaması için ideal pozisyon.

5. "Hocam ayıb oluyo ama"

Bu pozisyonumuzda çiftimizin arasına giren Pete, bu ilişki için her şeyi yapabileceğini gösteriyor. Partner 1'in rahatsız olmasından sonra yer değiştiren ve partner 2'ye sarılarak uyumayı tercih eden Pete'in sabah mor bir gözle uyanması olası. Bazı arkadaşlar arasında böyle şeylerin lafı olmasa da Pete işin biraz bokunu çıkarmış gibi. 

Yuva yıkmak için en ideal pozisyon.

6. "Ya sev ya koltukta yat"

Bu pozisyonumuzda çiftimiz vücutlarıyla gamalı haç işareti yaparak yataktaki ırkçılığa dikkat çekmek istemiş. İlk pozisyonumuz olan Götgöte'yi biraz andırsa da aslında onun tam tersi olduğu söylenebilir.

Partner 2'nin kızıp yatağı tek başına işgal etmesi sonucu partner 1 yatağa ters yatarak bu durumu protesto etmiş. Bu pozisyondaki çiftlerimizin gece boyunca birbirlerine tekme atmaları olası.

Çiftlerin farkında olmadan birbirinin ağzını burnunu kırması için ideal pozisyon.

7. "Oğlum bu adam da iyice eve yerleşti."

Bu pozisyonumuzda; çiftimizin evine misafirliğe gelen Pete, onların bir anlık dalgınlığından faydalanıp tek başına yatağa kurulmuş. 'Kanka üç gün sizde kalayım, koltukta yatarım.' dedikten sonra çiftimizin yatağını işgal eden Pete hayatının en güzel uykularından birini çekiyor gibi duruyor.

Çiftimiz için; uykusuz kalıp sabah işe gitmek için ideal pozisyon.

8. "Ayılığın lüzumu yok"

Bu pozisyonumuzda, Pete'i ve Partner 1'i en sonunda evden kovan Partner 2, Partner 1'den daha sevecen ve romantik olurlar diye eve ayı almış. Hem evi koruyan hem de uyurken Partner 2'ye hikaye okuyan ayılar sayesinde Partner 2, hayatının en güzel uykusunu çekecek gibi duruyor. Ama ah bir de yiyecek gibi bakmasalar.

Masallardaki gibi mükemmel bir uyku çekmek için ideal pozisyon.

9. "Allah belanı versin, bu insanlar kim?"

Bir önceki pozisyonda ailesinin evine giden Partner 1'imiz akraba desteğini yanına alıp evi işgal etmeye gelmiş. İlk önce ayıları evden çıkartıp doğal ortamlarına salan Partner 1, evdeki hakimiyetinin garantisi olarak da akrabalarını eve yerleştirmiş. Partner 2 ise bu durum karşısında tepkisini "Annenler bir gitsin, ben sana o zaman sorucam" diyerek göstermiş.

Tüm sülaleyi bıçaklayıp katil olmak için ideal pozisyon.

10. "Affet bizi Pete"

Bu pozisyonumuzda çiftimiz her şey için çok pişman. Bir süre ailelerinin gözetiminde uyuyan çiftimiz onlar gittikten sonra bir türlü eskisi gibi olamadılar ve hep bir şeylerin eksikliğini hissettiler. İdeal uyku pozisyonunu bulmak için yola çıkan çiftimiz daha önce denenmemiş birçok pozisyonu denediler ama hiçbir zaman Pete'le oldukları kadar mutlu olamadılar. Ve Pete'i de bu ilişkinin içerisine dahil etme kararı aldılar. Artık üçlümüz her zamankinden daha mutlu.

Alışılmamış sonlar için ideal pozisyon.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
leia-organa

çok iyi yha

dr.kingschultz

bu ne mk..!

erlik

1 numaranın türkçe çevirisi. "Yok be oğlum ne ikinci çocuğu, hanımla biz artık abi kardeş olduk. İyi geceler bacım diyor, kıçımı dönüp yatıyorum"

doruk-car

Ciddi ciddi güldürdü tam kim diye bakıyordum onedionun takip ettiğim tek editörüymüş . Mizahına sağlık

atay-aydin

Göt göte değecek..

Görüş Bildir