Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Fantastik Çizgilerle Birbirinden Sert 10 Yetişkin Animesi

69PAYLAŞIM

Yabancı dizi tutkunları için Game of Thrones, The Walking Dead, Prison Break ya da Dr. Who gibi diziler neyse, anime tutkunları için de Death Note, Full Metal Academist, Bleach, Hellsing vb. gibi animeler de odur.

Birçok farklı türü olan anime dünyası içinde; içerdiği argo, kan, şiddet, erotizm gibi unsurlarla diğerlerinden sıyrılan ve ülkemizde de hatırı sayılır hayran kitlesi bulunan, ayrıca tamamen yetişkinlere hitap eden Ecchi türü animelerden efsane olmuş ve hatta bazıları 2-3 sezon süren izlenesi yapımlar da var...

İşte anime meraklıları için meşhur animelerin gölgesinde kalsa da birbirinden güzel ve çok bilinmeyen Ecchi türünde yetişkin animeleri....

1. Highschool of the Dead (HOTD)

Ölümcül bir hastalık tüm dünyayı esir alır ve ısırılan insanları zombiye çevirir. Japonya’daki Fujimi Lisesi’nde bir grup öğrenci ve bir okul hemşiresi bir araya gelerek hayatta kalmaya ve etraflarını saran bu kaostan kurtulmaya çalışırlar.

2. Zettai Shougeki (Platonic Heart)

Eski bir efsaneye göre bir araya getirildiğinde her türlü dileği gerçekleştirebilecek bir mücevher olan Platonic Heart'ın peşine, sadece az sayıda seçilen kızlar düşebilir. Lise öğrencisi Aya Iseshima da, Platonic Heart'ı aramak için seçilen 11 kızdan biridir.

3. Maken-Ki!

Eskiden kız okulu olan ama daha sonrasında karışık öğretime geçen Tenbi Gakuen'e kaydolan Ooyama Takeru'nun, okuldaki diğer öğrencilerin tüm canlılarda bulunan "Element" adlı bir güç kaynağını kontrol edebildiklerinden ve "Maken" adı verilen sihirli parçaları kullanabildiklerinden haberi yoktur.

4. Golden Boy

Kintarou Ooe, hiç göstermese de aslında dahi bir gençtir ve üniversitede bütün derslerini vermiş olmasına rağmen mezun olmadan okulu bırakmıştır. Gezgin bir öğrenci olmaya karar verir ve bisikletine atlayıp, hayat, dünya ve kadınlar hakkında öğrenebileceği her şeyi öğrenmek için yollara düşer. Her işi yapmaya razıdır ve aslında yapabilir de. Yolculuğu onu birçok farklı işle ve farklı kadınlarla karşılaştıracak ve hepsi, bu canını dişine takarak çalışan genci sevecektir; tabii Kintarou yine pembe bisikletinin üstünde kaçmamışsa…

5. High School DxD

Hyoudou Issei öyle şanssızdır ki bir kızla ilk buluşmasında feci şekilde yaralanarak ölüme terk edilmiştir. Gremory klanının varisi olan Rias Gremory tarafından kurtarılır ve şeytan olarak yeniden dirilir. Issei farkında olmadan kendisini düşmüş melekler ve şeytanlar arasındaki bir şavaşın tam ortasında bulur. Ölüp şeytanın uşağı olarak dirilmiş Issei ne kadar şanssız da olsa kendisini bir haremin tam ortasında bulmuştur...

6. Ikkitousen : Dragon Destiny

Günümüz Japonya'sında, Üç Krallık Dönemi'nin savaşçı ruhları iktidarlık mücadelesine devam etmektedir. Ön saflarda üç okul yer alır. Kyosho Lisesi lideri Sousou Moutoku, Nanyo Lisesi lideri Sonsaku Hakufu ve Seito Lisesi lideri Ryuubi Gentoku.

Bu üç lisenin dövüşçüleri onurlarıyla ve içlerindeki savaşçı ruhuyla Kanto'yu tamamen fethetmek için büyük bir mücadeleye girişirler.

(4 sezon süren efsane serilerdendir.)

7. Burst Angel

Geleceğin Tokyo'sunda, şiddet artık önüne geçilemez bir hal almış, polis güçleri yetersiz kalmıştır. Silah satın alma yaşının düştüğü, her gün onlarca insanın sokaklarda can verdiği şehirde, RAPT adlı özel bir şirket; güvenlik sorununu "dişe diş, kana kan" felsefesi ile çözme iddiasındadır. 4 kız; Jo, Meg, Sei ve Amy'nin ise bu kaos ortamında karşılarına çıkmak imkansızdır ...

8. Isuca

Shinichirou kirasını ödemek için bir iş arar ve öğretmeni bir ailenin ev işlerinden görevli olacağı bir iş önerir. Ancak, onu işe alan Sakuya, Shimazu ailesinin 37. varisidir ve onun görevi ise istenmeyen yaratıkları yok etmektir. Shinichirou kazara Sakuya'nın yakaladığı yaratıklardan birini serbest bırakır ve yakalamak için işbirliği yaparlar.

9. To Love Ru Darkness

Rito her zamanki gibi kendini garip durumlarla karşı karşıya bulmaktadır. Ayrıca Lala'nın kardeşi olan Momo'nun, Rito'ya delicesine kapılmasından sonra Rito'ya bir harem kurmayı kafasına takmıştır. Bu arada Golden Darkness (yani Yumi) hâlâ bi karar verme aşamasındadır, dünyada kalıp Rito ve diğerleriyle mutlu bir şekilde yaşamak mı yoksa tekrar eski görevine dönmek mi... O bir suikastçıdır ve onun dünyasında işler farklı olarak emirlerle yürüyordur...

10. Queen's Blade

Bir sonraki Kraliçe’yi seçecek olan yarışma başlamak üzeredir. Seçilen en güçlü savaşçı yönetime geçecek ve geleneklere göre ülkenin sınırlarını genişletecektir. 12 yaşından büyük olması gereken yarışmacıların ayrıca, insan hatta o ülkeden bile olmaması gereklidir ve kurallar basittir: Rakibi öldürmeye izin vardır. Her türlü silah kullanılabilir. Rakibi hareketsiz kalan ya da kaçan kişi galip ilan edilir.

Bu dev organizasyon kristal bir küre ile tüm krallığın izlemesi için yayınlanmaktadır.

Kaynak: __Animeturk, Anime Fantasia, MangaFans, Wikipedia, Queen's Blade TV, Daisuki

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gokdeniz-cetin

Bunlar mı yetişkinlere hitap ediyor? Ergenlere hitap ediyor deseydiniz daha uygun başlık olurdu.

ahmet-salih-demir

tokyo ghoul en iyisi

menemen

acıkca zevkin kotuymus kardes en iyisi boku no pico onu izleyin :3

okabe-rintarou

wowowowo bakayaro

qozmonot

olmayınca fantazi zirveyi buluyo tabi :)

Görüş Bildir