Evliliklerinin Ya da İlişkilerinin Nasıl Bitme Noktasına Geldiğini Paylaşan Takipçilerimizden Herkese Tanıdık Gelecek 20 An

524PAYLAŞIM

Şiddet dışında bu anlatılanların çoğunu yaşadım resmen... Kendime acıdım şu an. :/

Twitter'dan sevgili takipçilerimize ilişkilerinin ya da evliliklerinin bitme noktasına geldiğini nasıl anladıklarını sorduk.

1. Birçoğunuza yabancı gelmeyecek cevaplar aldık, biraz da hüzünlendik...

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. Benim de eski erkek arkadaşım 3-4 gün aramazdı, mesaj atmazdı. Hiçbir anımı onunla paylaşamazdım. İletişim kurduğumuzda da 1-2 dakikadan fazla konuşamıyorduk. En sonunda ben de ayrılmaya karar verdim. Ayrılmam ona çok dokunmuş olacak ki "Benden ayrılamazsın" deyip durdu. Bal gibi de ayrıldım. Üzerimden çok ağır bir yük kalktı. Kendimi aşırı derecede mutlu hissettim. :)

Sizin de böyle anlarınız varsa gelin dertleşelim. :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aytac-tali

En iyisini yapmışlar.👏

ozyzgn

burada ki her şeyi tek tek sadece tek bir kişi yaşattı bana okudukça aaa ben bunu da yaşadım aaa bana bunu da yapmıştı farkındalığı yaşadım. ve daha başka o kadar çok şey var ki koskaca 2 yılımı ona heba ettiğim için hala kendimi affedemiyorum.

kendineassassin

#2 Bu Türkçe ayrılık sebebi.. Dil takıntısından ziyâde iletişim kopukluğu yaratır..

kaan-ergen

Çok merak ediyorum bu aldatılan kadınların biri deliye dönse, kocasını sokak ortasında 15 yerinden bıçaklasa, acaba "namusumu temizledim" diyip indirim alırmıydı erkekler gibi?

logicaldoor

Yapanlar alamadı. Bu saatten sonra da alamazlar muhtemelen...

erlik

Düğün davetiyesinde benim adım yerine başka adamın isminin yazdığını gördüğüm an ilişkiyi bitirmeye karar verdim. Hepsinden baz geçtim insan bir davetiyede bana gönderir. Başkasından duymam hiç hoş olmadı 🤪🤪

Görüş Bildir