Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Evli Erkeklerle Kendi Ailesiymiş Gibi Fotoğraf Çektiren Enteresan Fotoğraf Sanatçısı

Anasayfa > Cool

Çek fotoğrafçı Dita Pepe evli erkeklerle sanki onların gerçek hayattaki eşleriymiş gibi fotoğraf çektiriyor. Peki neden? 1999 yılında 'The Self-portraits' fotoğraf serisi ile Pepe dünyadaki başka kadınların hayatlarını onların yerlerine geçerek fotoğraflamaya başlamış. Pepe başkasının kıyafetleri içerisinde onların çocukları ve kocalarıyla fotoğraf çektirerek evli kadınları daha iyi anladığını söylüyor. Böylece kadınların içlerinde bulundukları psikolojiyi de doğrudan hissedebiliyormuş. Fotoğraflarda 2003 yılında doğan kızı Ida'ya da yer veren Pepe, bu çalışmasıyla 'dünyanın başka bir yerinde doğmuş olsaydı hayatı nasıl olurdu' sorusunun cevabını arıyor.

Kaynak: http://www.boredpanda.com/self-portra...

1.

1.

2.

2.

3.

3.

4.

4.

5.

5.

6.

6.

7.

7.

Öz kızı olan Ida'yı da fotoğraflarda görebilirsiniz.

8.

8.

9.

9.

10.

10.

Pepe'yi tanıyabildiniz mi? Kıyafetleri dışında saçının rengini değiştirmekten bile kaçınmamış.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Pasif Kullanıcı

Fotoğrafla olmuyo Pepe hanım. Kolaysa gel bizim camları sil, camları silerken karşı komşuyla tüm mahallenin hayatını analiz et! Çocukları aşağıdan çağır, gel... Devamını Gör

Donnie Darko

Şimdi 8. foto karesinde yer alarak o hayatı anlamamız ne kadar doğru

kendobushido

Dul falanlar herhalde karıları hiç itiraz etmemiş