Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Evlerden Irak Olasıca Acımasız 15 Yamyam Hikayesi

 > -
Abone ol

1. Li Zhenghua

24 yaşındaki Li Zhenghua, doğum yaptıktan birkaç dakika sonra bebeğinin kolunu çiğnedi . Bir hemşire durumu fark etti ve bebek kurtarıldı.

2. Matthew Williams

Matthew Williams, cezaevinden çıktıktan birkaç hafta sonra bir otel odasında bir kadının suratını yerken yakalandı. Polis Williams'ı durdurmak için şok tabancası kullandı. Williams öldü.

3. Albert Fish

Cinsel sapkınlıkları ve şiddete düşkünlüğü ile tüm zamanların en kötü kişisi olarak anılır. Birçok çocuğa cinsel ve fiziksel işkencede bulunmuş ve etlerini yemiştir. Elektrikli sandalyede infaz edilmiştir.

4. Vince Weiguang Li

2008 yılında Kanada'da gerçekleşen olayda Vince Weiguang Li, otobüs yolculuğu sırasında yanında oturan Tim McLean'ı uzaylı sandığı için kafasını keserek öldürdü. Kurbanın gözlerini ve dilini yiyen Li, şizofren olduğu gerekçesiyle akıl hastanesine kaldırıldı.

5. Issey Sagava

1981 yılında kendisi gibi üniversite öğrencisi olan arkadaşı Renee Hartevelt'i ders çalışma bahanesiyle eve çağırır. Birlikte olmak istediği Hartevelt'den olumsuz yanıt alınca tüfekle ensesinden vurur. Vücudunun bir kısımını yer, kalan kısımları da bir valize koyarak ormana saklar. Yakalandıktan sonra akıl hastanesine kaldırılır. Sonra serbest bırakılır. Kitap yazar, çeşitli programlara katılır.

6. Alexander Spesivtsev

Küçükken cinsel istismara maruz kalan Spesivtsev, 20'li yaşlara geldiğinde cinayet işlemeye başladı. 80 kişi öldürdü; ancak 19 tanesi ispatlandı. Öldürdüğü insanları yediği ortaya çıktı.

7. Antron Singleton

Big Lurch adıyla tanınan rap sanatçısı Antron Singleton, 2002 senesinde sokakta çıplak ve üstü kan içinde yakalandı. Yakalandığı yerin yakınında 21 yaşında genç bir kızın cesedi bulundu. Cesedin yüzünde ve vücut bölgesinde diş izleri vardı. Yapılan testler sonucunda Singleton'ın midesinde kızın vücut parçalarına rastlandı. Ömür boyu hapse mahkum edildi.

8. Rudy Eugene

2012 yılında Miami'de gerçekleşen olayda Rudy Eugene, evsiz 65 yaşındaki Ronald Poppo'nun yüzünü sokak ortasında, gündüz vakti yedi. Birçok kişinin şahit olduğu olayda Eugene, polis tarafından vurularak öldürüldü. Eugene'nin aldığı LSD etkisinde olduğu öğrenildi. Poppo aldığı ağır yaralara rağmen hayatını kaybetmedi.

9. Yoo Young-chul

Kendi halinde,evli bir adam olarak bilinirken, bir çocuğa tecavüz suçundan hapse girmiştir. Bu olayın ardından eşi kendisini terk edip, boşamıştır. Hapisten çıktıktan sonra 9 ay içinde 21 kişiyi öldürmüştür. Öldürdüğü insanların çoğu yaşlı zengin erkekler ve genç eskort kızlardır. Kimi kurbanlarının karaciğerini yemiştir.

10. Matej Curko

İntihar etmek isteyen ve kendini öldürmesi için Matej Curko ile irtibata geçen Marcus Dubach, son anda bu isteğinden vazgeçti. Durumu polise bildiren Dubach, sonrasında Curko ile bir buluşma ayarladı. Polisleri farkeden Curko kaçmak isterken öldürüldü. Evinde yapılan incelemelerde birçok kadına ait et parçaları bulundu. 30 kadar kadının ölümünden ve yenmesinden sorumlu bulundu.

11. Nikolai Dzhumagaliev

Kadınlardan tiksinen Nikolai, fahişelik yapanların şeytanla işbirliği içinde olduğunu söyleyip, bu durumu sonlandırmak için kadınlara tecavüz etmeye başladığını söyler. Tecavüz ettiği kadınları öldürdükten sonra cesetlerini parçalayıp, pişirerek arkadaşlarına yemekler vermiş. 100'den fazla kadını öldürdüğü tahmin edilen Nikolai, sadece 7 cinayetten yargılanmış. Hala akıl hastanesinde.

12. Tsutomu Miyazaki

4 ve 7 yaş arasındaki dört kız çocuğunu öldürüp, etlerini yiyen Miyazaki, kalan parçaları da kurbanların ailelerine göndermiş. 1989 yılında yakalanan Miyazaki'nin avukatları müvekkillerinin akıl hastası olduğunu söylese de katil 2006 yılında idam edilmiştir.

13. Peter Bryan

1994'de arkadaşını öldüren Bryan, 2002 yılında serbest bırakıldı. 2004 yılında ise başına çekiçle vuraraj öldürdüğü kişinin beynini yağda kızartarak yediğini itiraf etti.

14. Joachim Kroll

4-61 yaş arası 14 kişiyi öldüren Kroll, kurbanlarına tecavüz etmiş ve sonrasında da etlerini yemiştir. Ayrca ilk cinayeti de kendi annesi olmuştur.

15. Jeffrey Dahmer

Çoğu Asya ve Afrika kökenli 17 adam ve genç erkeği öldürmüştür. Kurbanlarına tecavüz ve işkence eden Dahmer, aynı zamanda etlerini de yemiştir. Yakalandıktan sonra cezaevinde başka bir mahkum tarafından öldürülmüştür.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
literarystraydog

neden bu içeriğin resmi bu kadar korkunç yav kaldırın şunu sitede rahat rahat gezemiyorum bile

esar

Yalnız sondaki adam manken gibiymiş akü senin derdin neydi de millete bulaşıyon.Kimin ne olduğunu bilmeden yaşıyoruz neremizi kollayacağımı bilemiyorum artık.

esar

Yatıyım beni de yiyin anasını satıyım :D

klinikpsikolog

#11 de hafif bi Kevin Spacey havası var.

dawkins06

Hiç bir insan kötü doğmaz. Kötü yola yönlendirilir. Yetişkinlik döneminde yapılan her türlü cinayet hırsızlık tecavüz gibi kötülüklerin temeli çocukluk dönemi sendromlarıdır. Bunların başında da cinsel istismar gelir. En büyük cinsel istismar da müslümanlarda olur. 11-12 yaşındaki küçük kız çocuklarını kocaman adamlarla nikahını kıyan ve adına "imam" denen kişiler ve buna müsaade eden "din" denen kavramlar yüzünden insanlık bugün utanç duyulacak bir haldedir. Bu dünyada yaşanmaz. Hayatta kalınır.

dawkins06

Onların suçu yok , onları yanlışa suça yönlendiren (çocukken yapılan cinsel istismar gibi) toplumun ve bu toplumun böyle yetişmesine sebep olan inançların (din kavramı gibi) var olmasının suçu var.

sodom-and-gomorrah

Kardeşim güzel düşünüyorsun zaten suçlu olma kavramı psikolojide yoktur. Ancak din de insanı suça yöneltmez. Bu sadece kişinin bozulmuş psikolojisi ile alakalıdır. Dinler zaten en eski toplumsal psikolojiyi düzenleme araçlarıdır. Bozulmuş psikolojinin sebebi dünya nüfusunun 7.3 milyar oluşu ve hepimize yetecek eğitim, barış, besin kaynağı gibi hayati ihtiyaçların bulunamaması.

mst

Neden olayı dine bağladınız anlayamadım 11/12 yaşında kızlar evlendiriliyor sonuna kadar suç kabul.Müslümanlıkta cinsel istismar daha fazla olur diyorsun .O yaşta batıdaki çocukların kendi başına ne haltlar yediğini araştırıp burda yazmazsın.

sodom-and-gomorrah

Mesut tamam da batının ahlaksızlaşması bizi ilgilendirmez. Biz kendi sorunlarımızı konuşmalıyız.

mst

Haklısın ilgilendirmez yukarıdaki içerik için konuştum bir tane Müslüman yok orda .O içeriğe bakıp dini yorum getirmek helede küçük kızları evlendiriyorlar yorumunu garipsedim.

Görüş Bildir