Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Evlenme Teklifine Evet Diyeceğin Erkeğin 3 Özelliğini Söylüyoruz!

574PAYLAŞIM

Evet gelin aday adayları, hepinizin büyük hayalleri var... En mükemmel 3 özelliğiyle buluyoruz senin damadını!

1. Haydi başlıyoruz; her şey para mıdır kız senin için?

Tabii paradır!
İki gönül bir olunca samanlık seyran olur!
%50 evet!
Cebi değil, yüreği zengin olsun be!

2. Peki cicim para her şeyi sağlıyorsa, zengin çiftler neden boşanıyorlar?

Ben para her şeyi sağlıyor demedim
Sıkılıyorlardır birbirlerinden
Her ilişkinin belli bir ömrü var bence
Aldatılmış olabilirler

3. Peki tipe ne kadar önem verirsin, yakışıklı olmalı mı adayın?

İnanın benim için yüreği önemli, gerisi umrumda değil
Bakımlı olsun ve kokmasın da
Yakışıklı olmayan bir erkek kadını nasıl mutlu edeceğini bilemez bence

4. Eşinin seni kıskanmasından rahatsız olur musun ?

Hayır olmam, çok tatlışdır o
Kıskansın ama kısıtlamasın
İnsan sevdiğini kıskanır
Gelemem ben öyle maço tavırlara

5. Sana nasıl hitap ederse mutlu olursun?

Hayatımın anlamı!
Minnoş kedim benim!
İsmimle hitap etsin, saçmalamasın
Şeboş, Meltoş gibi kısaltmalar kullanabilir
Yaşadığımız bir olaydan isim taksın, nasıl mutlu olurum, hatırası olur hem
Eşim desin!

6. Esprili erkeklerden hoşlanır mısın?

Evet, klasik; "Beni güldüren erkek mutlu da eder"
Gereksiz espri ve sululuk sevmem
Erkek dediğin sert olmalıdır

7. Nasıl bir evlenme teklifi almak istersin?

Bu öyle bir teklif olmalı ki; sansasyonel ve sosyal medyada paylaşınca diğer kızlar tarafından kıskanılmalı
Ben sakin ve sessiz bir teklif isterim
Hiç kimsenin görmediği, duymadığı bir şey olmalı
Deniz altında olmalı
Gökyüzünde olmalı

8. Ve son sorun ; hiç arkadaşı olmayan bir erkekle evlenmek doğru mu sence?

Sosyalleşme sorunu var, bence yanlış
O benim en yakın arkadaşım olacak zaten bence sorun değil
Of sürekli benimle olmak isteyecek, olmaz öyle şey
Eee ne güzel işte sürekli baş başa oluruz

Kıskanç, Maço, İşkolik!

Seviyorsa kıskanması lazım! İnsan sevdiğini kıskanmaz mı canım. Kıskanmaya kıskansın ama kıskanırken kalbimi de kırmasın lütfen! Kimle arkadaşlık ettiğime karışmasın. Nerede ve ne zaman bulunduğuma da! Hele sosyal medyadaki resimlerime, paylaşımlarıma müdahale etmesin zinhar! Erkek dediğin sert olmalıdır. Sertlik için kirli sakal ve bir adet bıyığa ihtiyacı olabilir de olmayabilir de. Oturmasını kalkması bilmeli, ağırlığı olmalı. Sert bakışıyla kadının içini eritebilmelidir. (Vuuu) ! Olduk olmadık yerde gülmemeli ve gereksiz espri ve sululuklar yapmamalıdır. Ve senin gibi hırslı bir kadının işkolik bir erkeği olmalıdır. Başarı için hırsları olmazsa istediğini elde edemez... İhtirasını işine harcamalıdır. Çünkü o başarılı oldukça, ben ona daha çok aşık olurum zaten diyorsun. Seni de elde ederken çok çaba harcamış bu adam kanımca! Maço numarası yapan erkeğinle mutluluklar !

Romantik, Gösterişli, Dürüst!

Kadın ruhu hassastır! Bir erkek ona nasıl hitap edeceğini bilmelidir. Özel günleri unutmamalı ve muhakkak hediyeler, sürprizler hazırlamalıdır. Evlenmeden önce dillere destan bir evlilik teklifi yapmalıdır. Bu teklif o kadar sansasyonel olmalıdır ki sosyal medyada paylaştığın zaman fenomen olmalı ve diğer kızlar tarafından kıskanılmalıdır. Diğer yandan erkek dediğin tatlı sert olmalıdır. Öyle sert tepkiler vermeden tatlı tatlı sinirlenmeli, yeri gelince öpücüklerini esirgememelidir. Oturmasını kalkması bilmeli, ağırlığı olmalıdır tabii … Sert bakışıyla kadının içini eritebilmelidir. Olduk olmadık yerde gülmemeli ve gereksiz espri ve sululuklar yapmamalıdır. O yerini bilir öyle bir espri patlatır ki ona gülen kadınlardan kıskanırsın onu. Hem romantik hem maço olmalıdır senin erkeğin! Böl bunları üçe, çıksın erkeğinin özellikleri işte!

Sevimli, Renkli, Yumuşak!

Sen oldukça renkli bir erkek istiyorsun. Evet sarıldığın zaman peluş oyuncak huzuru olmalı onda. Haydi özelliklerine geçelim o zaman. Hayatı sadece işinden ibaret olan bir erkek, evlilikte ya da uzun soluklu ilişkide de çok sıkıcıdır. Bu yüzden hobileri olan bir erkekle nasıl da mutlu olursun. Anlatabileceği nice hikayelerle hayatınıza renk katacağına inanıyorsun. Kendi kendine olmayı seven, hobilerine zaman ayıran bir erkeği tercih ediyorsun. Yengeç ya da balık burcu olsun senin erkeğin. Senin erkeğin öyle kuzucuk kuzucuk olmalı.  Ay kıyamazlar falan demeli sana. Yerim seni kuzum demeli ya da ! İşkolik bir erkek olmamalı asla ve aslaa!  İşi ofiste bırakıp gelmeli eve. Ekmek parası tamam kabul. Ama eviniz huzurlu olmalı. İş gelirse huzur kaçar diye düşünüyorsun! İşte senin erkek modelin, bu özellikleri taşımalı cicim ! İdeal damatla bir ömür boyu mutluluklar dilerim!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ela-ilkim-cakir

Romantik gösterişli dürüst

missqoi-moi

maço mu ? tabiki hayır

c10

Evde kalanların testi.

wesygot

(Kıskanç, Maço, İşkolik!) hadi len ordan ...

Gizli Kullanıcı

Kıskanç, Maço, İşkolik! Seviyorsa kıskanması lazım! İnsan sevdiğini kıskanmaz mı canım. Kıskanmaya kıskansın ama kıskanırken kalbimi de kırmasın lütfen! Kimle arkadaşlık ettiğime karışmasın. Nerede ve ne zaman bulunduğuma da! Hele sosyal medyadaki resimlerime, paylaşımlarıma müdahale etmesin zinhar! Erkek dediğin sert olmalıdır. Sertlik için kirli sakal ve bir adet bıyığa ihtiyacı olabilir de olmayabilir de. Oturmasını kalkması bilmeli, ağırlığı olmalı. Sert bakışıyla kadının içini eritebilmelidir. (Vuuu) ! Olduk olmadık yerde gülmemeli ve gereksiz espri ve sululuklar yapmamalıdır. Ve senin gibi hırslı bir kadının işkolik bir erkeği olmalıdır. Başarı için hırsları olmazsa istediğini elde edemez... İhtirasını işine harcamalıdır. Çünkü o başarılı oldukça, ben ona daha çok aşık olurum zaten diyorsun. Seni de elde ederken çok çaba harcamış bu adam kanımca! Maço numarası yapan erkeğinle mutluluklar !Romantik, Gösterişli, Dürüst! Kadın ruhu hassastır! Bir erkek ona nasıl hitap edeceğini bilmelidir. Özel günleri unutmamalı ve muhakkak hediyeler, sürprizler hazırlamalıdır. Evlenmeden önce dillere destan bir evlilik teklifi yapmalıdır. Bu teklif o kadar sansasyonel olmalıdır ki sosyal medyada paylaştığın zaman fenomen olmalı ve diğer kızlar tarafından kıskanılmalıdır. Diğer yandan erkek dediğin tatlı sert olmalıdır. Öyle sert tepkiler vermeden tatlı tatlı sinirlenmeli, yeri gelince öpücüklerini esirgememelidir. Oturmasını kalkması bilmeli, ağırlığı olmalıdır tabii … Sert bakışıyla kadının içini eritebilmelidir. Olduk olmadık yerde gülmemeli ve gereksiz espri ve sululuklar yapmamalıdır. O yerini bilir öyle bir espri patlatır ki ona gülen kadınlardan kıskanırsın onu. Hem romantik hem maço olmalıdır senin erkeğin! Böl bunları üçe, çıksın erkeğinin özellikleri işte!

Görüş Bildir