Evdeyken Hiç Sıkılmayın Diye TV+’dan İzleyebileceğiniz 15 Dizi ve Film

244PAYLAŞIM

Eğer hala izlemediyseniz, hemen başlayın derim!

1. Joker (2019)

Joaquin Phoenix'in başrolünde olduğu Joker, başarısız bir komedyen olan Arthur Fleck'in, zihninin psikolojik olarak yavaş yavaş tekinsiz sulara yelken açmasıyla bildiğimiz anlamıyla Joker karakterine dönüşümünü konu ediniyor.

2. Yırtıcı Kuşlar (2020)

Harley Quinn, Huntress ve Black Canary, Gotham Şehri'nin yer altı suç dünyasının kralı olan Black Mask'e karşı bir aradadır. Gotham'ın kötü adamı Roman Sionis, Cassandra Cain'i büyük bir hedef halinde gösterir. Ekip, genç kızı kurtarmak ve Roman’ı etkisiz hale getirmek için birlikte çalışmak zorunda kalır.

3. The Son (2017)

Philipp Meyer’ın aynı isimli romanından uyarlanan The Son, iki farklı zaman diliminde geçiyor. İlk hikayede, 1849 yılında Komançiler tarafından kaçırılan genç Eli; ikinci hikayede, 60 yıl sonrasına gidiliyor ve Eli’ın hem ailesini bir arada tutmaya çalışması hem de Güney Teksas’ta işlerini yürütmesine şahit oluyoruz.

4. Salgın (2011)

Küresel bir salgın söz konusudur, ölümcül bir virüs insanlardan birbirlerine bulaşmıştır. Nedenini kimse bilmemektedir. Herkes sürekli artan ölümlerden dolayı panik halindedir ve bu durum kontrol altına alınmalıdır.

5. Öksüz Brooklyn - Motherless Brooklyn (2019)

Lionel Essrog, 1950'li yılların New York'unda dedektiflik yapmaktadır. Essrog, Tourette Sendromu olarak bilinen bir hastalığa sahiptir. Lionel Essrog sendromun yarattığı ani tiklerle mücadele ederken diğer yandan arkadaşı Frank Minna'nın ölümünü araştırmaktadır.

6. Ben, Tonya (2017)

Harding, Amerika’da o zamana kadar hiçbir patencinin denemeye dahi cesaret edemediği üçlü Axel hareketini oldukça kolay bir şekilde yapmaya başlar ve sonrasında dünya olimpiyatlarda ABD’yi temsil etme seviyesine kadar yükselir.

7. Victor Lessard (2017)

Cinayet büronun açığa alınan usta polisi Victor Lessard, göreve döner… Kendisine verilen ilk görev ise, Orta Çağ tarzı işkence yöntemi ile öldürülen bir kadının cinayetinin arkasındaki gizemi çözmek olacaktır.

8. Malefiz: Kötülüğün Gücü (2019)

Taş kalpli Malefiz ve insanlık kralının kızı Aurora’nın ilişkileri gelişmiştir. Yılların nazik davrandığı ikilinin arasında acı ve intikamla başlayan ilişki sevgiye dönüşse de insanlar ve periler halen düşmandır. Aurora, Prens Philip ile evlenmeye karar vermiştir, bu durumun bir ittifak oluşturacağı iki tarafı da birleştireceği düşünülmüş olsa da olaylar beklendiği gibi gitmez.

9. Başlat: Ready Player One (2018)

Küçük yaşta ailesini kaybeden Wade Watts, gerçek dünyanın sıkıntılarından kaçmak için zamanını The Oasis adlı bir oyun evreninde geçirir. Oyunun mucidi James Halliday ise yarattığı bu sanal evrenin içine bir anahtar saklamış ve öldüğünde onu bulan kişiye tüm servetini ve oyunun kontrolünü vadetmektedir.

10. Mission: Impossible - Yansımalar (2018)

Ethan Hunt, birlikte çalıştığı IMF ekibi ve birkaç dostuyla beraber sıkıntılı bir sürecin içindedir. Berlin'deki görevin ters gitmesi sonucunda CIA ile ters düşen Ethan Hunt, denetimsizliği sebebiyle kara listeye alınır. Ancak insanlığı tehdit eden yeni bir tehlikenin ortaya çıkmasıyla herkes zamana karşı bir yarışa girecektir.

11. Taboo (2017)

James Delaney, annesinin mensup olduğu bir Afrika kabilesinde geçirdiği on yıllık sürenin ardından, babasının ölümü ile memleketi İngiltere’ye geri döner. Bu sırada, dönemin meşhur ve çok tehlikeli Doğu Hindistan Şirketi’nin göz koyduğu kritik bir arazinin, babası tarafından sadece oğlu James’e bırakıldığı ortaya çıkar

12. Dünyalar Savaşı (2019)

New Jersey'de yaşayan Ray Ferrier hafta sonunu iki çocuğuyla birlikte geçirmektedir. Gökyüzünde yaşanan tuhaf olaylar geleceğin habercisidir. Uzaylılar dünyaya saldırmıştır. Çocuklarıyla birlikte kaçmak zorunda olan Ray onları korumak için elinden geleni yapmak zorundadır.

13. Project Blue Book (2019)

Ohio Eyalet astrofizikçisi Dr. Allen Hynek, Hava Kuvvetleri tarafından işe alınır; uzay aracıyla yaptığı çatışmadan kurtulan bir askeri pilotun durumunu araştırır.

14. Outcast (2016)

Hikaye, bütün hayatı boyunca şeytani güçler tarafından rahatsız edilen Kyle Barnes’ın öyküsünü konu ediniyor. Kyle, yeni tanıştığı rahip Anderson’ın yardımıyla aradığı birtakım cevapları bulmak ve özlemini duyduğu normal hayata geri dönmek için yeni bir yolculuğa adım atmaktadır. Ortaya çıkan olaylar hem kendisinin hem de dünyanın kaderini sonsuza dek değiştirecektir.

15. Wild District (2018)

Yıllardır görmediği ailesinin yanında olmaya karar veren Jhon, Bogotá’ya geri döner ve yeni yaşamına uyum sağlamaya çalışır. Ancak ona bahşedilen yeni yaşam ile Bogota'da kendisini suçla dolu bir dünyanın ortasında bulacaktır.

Peki ya siz hangilerini izlediniz? 🤗

Yüzlerce TV kanalı, en yeni filmler, diziler, sevdiğin belgesel, spor programları ve çok daha fazlası Turkcell TV+ ile seni bekliyor.

Gündemi kesintisiz takip edebileceğin kanallar, evden çıkamasan da keşfetmeye devam edebileceğin belgeseller, keyiflenmek için #EvdeHayatVar konserleri, her moda uygun filmler ve diziler, evde formunu korumak isteyenler için spor kanalları ve unutulmaz maçlar ile tüm günü evde  TV+ ile geçirmek için birçok nedenin var!Detaylar için tıklayınız!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Görüş Bildir