Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Et Yiyen Virüs Yüzünden Uzuvlarını Kaybettikten Sonra Yaptırdığı Dövmelerle Hayatı Değişen Adam

-

38 yaşındaki Alex Lewis, grip olduğunu sanırken beş hafta içinde et yiyen bir virüse yakalandığını öğrenmiş, bu virüs sonucunda tüm uzuvlarını ve dudaklarını kaybetmiş ve buna rağmen hayatının en iyi yılını geçirdiğini söylemişti. Bu şekilde yaşamaya alışan Lewis, dudaklarına dövme yaptırdı ve bunun tüm hayatını değiştirdiğini söylüyor!

Kaynak: http://sharedhealthtips.com/index.php/20...

2013 yılında et yiyen virüse yakalanan Lewis, tüm uzuvlarıyla birlikte dudaklarını kaybetmişti ve ağzına geçici bir et parçası yerleştirilmişti.

Alex'in durumunu daha detaylı öğrenmek isteyenler için önceki haberimizi böyle bırakıyoruz:

Et Yiyen Virüs Yüzünden Tüm Uzuvlarını Kaybetmesine Rağmen O Günleri "Hayatımın En İyi Yılıydı!" Diye Tanımlayan Adam - onedio.com
Et Yiyen Virüs Yüzünden Tüm Uzuvlarını Kaybetmesine Rağmen O Günleri "Hayatımın En İyi Yılıydı!" Diye Tanımlayan Adam - onedio.com

Dudaklarının olması gereken yere dikilen et parçasıyla Lewis, konuşma ve yeme-içme yetilerini gerektiği gibi gerçekleştiremediğini düşünüyordu.

Yeni sahip olduğu dudaklarını kaybettiği dudaklarıyla asla bağdaştıramıyordu. Genç adamın yaşadığı bu problemle, yetenekli bir dövme sanatçısı çözüm bulmuş ve Alex'in dudakları yeniden doğal bir görünüme kavuşmuş.

Dövmeci Karen Betts, Alex'in dudakları doğal görünsün diye kırmızı bir renk kullanmış ve etrafına da çiller uygulamış ki Alex'e ekledikleri implant daha doğal dursun.

Alex hastalandığından beri, o zamanlar üç yaşında olan oğluyla araları bozulmuş ve bu mükemmel değişimin, oğluyla aralarındaki bağı tazelediğini söylüyor Alex.

''Benim görünüşümden öyle korkuyordu ki yakınımda olup bana sarılmaya bile çekiniyordu. Benim onun babası olduğumu biliyordu ama benimle ilgili bir sorun olduğunun da farkındaydı.''

''Ben bu virüse yakalanmadan önce harika bir baba-oğul ilişkimiz vardı, aramıza hiçbir şey giremezdi ancak bu talihsizlik yaşandıktan sonra her şey kötüye gitmeye başladı. Dövme operasyonunun üzerinden 6 ay geçti ve şimdi aramızda her şey yolunda.''

Alex'in şimdiki partneri Lucy, 7 yaşındaki oğlu ve Alex, şu anda ihtiyaçları olanlara kaliteli protezler sağlamak adına kurdukları Alex Lewis Vakfı'na gelir sağlamaya çalışıyorlar.

Alex, başına gelen talihsizliklerin onu hayatta mağlup etmesine asla izin vermeyeceğini söylüyor. Alex Lewis, bu virüs hayatını büyük oranda değiştirdikten sonra kayağa bile gidebildiğini söylüyor.

Alex'i ne kadar takdir etsek az. Geri kalan hayatında ona ve ailesine mutluluklar diliyoruz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kerem-kasigur

her pislik karada olur diye düşünürüm, denizden böyle bir bakterinin olması çok ilginç

pedro-pascal

işte takdiri böyleleri hak ediyor👏adam ne kadar yakışıklı halbuki,yazık..

shaneoyku

çiğ deniz mahsulleri tüketmeyin, bağışıklık sisteminizi güçlü tutun, açık yara enfeksiyon riskinden uzak durun, yani kısacası ne yediğinize ne içtiğinize nerede oturup nereden kalktığınıza dikkat edin.

kerem-kasigur

lan arkadaş bu virüs çok görülmeye başlandı. doktor falan var mı açıklasın bize

pedro-pascal

belki bu da bilgisayar ortamında üretilen bi virüstür,insanlar öldürmek için..

mahirrihamahirriha

Olum cidden rahatsızsınız, gülen emojiye tıklayan kim lan, cidden bu insanları anlamıyorum

Görüş Bildir