Estetik Ameliyata Harcadığı 102.000 TL'den Sonra Tövbe Estağfurullah Bir Şeye Dönüşen Kadın

480PAYLAŞIM

Daily Mail'in haberine göre, estetik ameliyata takıntılı olan genç kadın, milyarlarca lira harcama yapıyor. İstediği dış görünüşü elde edene kadar durmayacağını söyleyen Chloe'nin hayatının merkezi tamamen estetik olmuş durumda.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/femail/articl...

Estetik ameliyat için 102.300 TL harcama yapan 24 yaşındaki genç kadın, "mükemmel" olana kadar durmayacağını söyledi.

Chloe Munnings iki göğüs operasyonu geçirdi. Ayrıca burun estetiği, botoks, dudak ve yanak dolgusu yaptırdı. Yine de hala görünüşünden memnun olmadığını söylüyor.

Güzel model yaklaşık 30 kilo kaybettikten sonra daha fazla dikkat çekmeye başladığını söyledi.

Chloe'nin görünüşü, sanal dünyada binlerce hayran kazanmasını sağladı. Güzelleşme konusundaki çabalarının bir sürü problemi de beraberinde getirdiğinin farkında olduğunu söyledi. 

"Büyürken kilomdan ötürü sürekli aşağılandım ve çirkin hissettim. Kilo kaybettiğimde, bu güvensizlik duygumun yok olacağını düşündüm."

"Estetik bağımlısı oldum."

"Fakat görünüşüm çok fazla dikkat çekmeye başladıkça, eskisine göre daha da paranoyak olmaya başladım. İşte tam da bu şekilde plastik cerrahi ve kendi kendini geliştirme konusuna takıntım başladı."

"Çok zor bir süreçti. Kilo kaybetmek ve cerrahi operasyonun hayatımı belli açılardan değiştirmesi, hayatıma yeni endişeler getirdi ve diğer kadınlardan çok fazla eleştiri aldım. Benim durumumda kesinlikle inişler ve çıkışlar oldu."

Hala bedeninden ve yüzünden memnun olmadığını, estetik operasyonlar yaptırmaya devam edeceğini söyledi.

Webcam modelliği yaparak hayatını sürdüren Chloe, cerrahi operasyona harcadığı paranın bir kısmını da eski erkek arkadaşından aldığını söyledi.

Brezilya popo estetiğinin hemen sonrasında bir de yeni bir göğüs estetiği planlıyor. Kasım ayında ise İran'da "bebek gibi" bir buruna sahip olmak için bir kez daha bıçak altına yatacak.

Okulda sürekli aşağılanıyordu.

"Estetik ameliyattan fazlasıyla keyif alıyorum, fakat o keyif gittiğinde hemen sonrasında ne yaptıracağımı düşünüyorum. Mükemmel olmak gibi bir idealim var ve ne olursa olsun buna ulaşacağım."

Chloe kilo vermeden önce yaklaşık 90 kiloydu. Kilosundan ötürü kendine olan güvenini kaybetmişti ve okulda sürekli birilerinin aşağılamasına maruz kalıyordu.

"Büyüdükçe şişman, çirkin ve itici hissetmeye başladım. Okulda kilomdan ve görünüşümden ötürü aşağılandım."

"Görünüşümden ötürü yeterince acınası olduğumu düşündüm ve diyete başlamaya karar verdim."

"Bir yıl içerisinde yaklaşık 30 kilo verdim. Görünüşümden ötürü gün geçtikçe daha fazla övgü almaya başladım ve erkekler tarafından daha fazla fark edilmeye başladım. Fakat bütün bu ilgi, kendini bilen ve görünüşü konusunda fazlasıyla obsesif biri olmama sebep oldu."

"Estetik operasyon süreci fazlasıyla zor ve acılıydı, bunları maddi açıdan karşılamak için çok çalıştım."

Chloe ilk göğüs estetiğini 21 yaşındayken Belçika'da yaptırdı. Yaklaşık olarak 13.000 TL harcama yaptı. 

Kısa bir süre sonra ise, yine 13.000 TL harcama yaptığı ikinci göğüs estetiğini yaptırdı. Devamında ise yaklaşık 26.000 TL tutan burun estetiğini yaptırdı. Dişler, dudaklar ve yanaklar derken, estetik konusunda obsesif bir insana dönüştü.

Görünüşünü korumak için ise, düzenli olarak güzellik tedavisi alıyor ve haftanın 5-6 günü korse kullanıyor.

"İstediğim gibi olana kadar ne olursa olsun durmayacağım."

"Estetik yaptırdıkça, erkeklerin ilgisi de gelen modellik teklifleri de artmaya başladı. Fakat aynı zamanda, benim de estetik yaptırmaya olan obsesifliğim de artmaya başladı."

Aldığı bütün eleştirilere rağmen, yüzünün ve bedeninin istediği şekle girmesini sağlayana kadar durmayacağını söyledi.

"Benim için mükemmel olmak büyük göğüslere, büyük dudaklara, küçük bir buruna ve incecik bir bele sahip olmak demek."

😳

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
alp_er

bu nedir ya. yüzük kadar bel bidon gibi popo. 102 bin verip, resme o kadar filtre surata o kadar makyaj hala orta da bu mu var?

badcboy54

para bok olunca nerelerine sokacaklarını şaşırıyorlar.

cr7muslera

Acıdım kıza , psikolojisi düzelir inş.

bayan-kahkaha

para para para

Gizli Kullanıcı

o dudakları 1 tık indirsin göğüsleri daha normal seviyeye yine indirsin o zaman tamam güzel olmuş derim de bu ne ya :D :D :D daha da devam edecem diyor....

Görüş Bildir