Esra Erol'daki 8 Kere Evlenip 3 Kocasıyla Birlikte Aynı Evde Yaşadığı Söylenen Medyum Kadınla İlgili Ortaya Atılan İddialar

303PAYLAŞIM

Bunlar nasıl gerçek oluyor bir fikriniz var mı? 😂

19 yaşına kadar yurtlarda yaşamını sürdürdükten sonra babasının yanına giden Onurcan, Esra Erol'a herkesi şaşırtan iddialarla geldi.

Onurcan, babası Orhan Arslan'ın, eşi Derya ve eşinin eski 2 kocasıyla birlikte yaşadığını, buna itiraz ettiği için de babasının kendisiyle sorunlar yaşadığını iddia etti.

Yani Derya Arslan 1 yeni ve 2 eski eş olmak üzere toplam üç kocasıyla birlikte yaşıyormuş. Bir dönem de Onurcan bu evde bu dörtlüyle birlikte kalmış.

Onurcan, bu dörtlünün evinde yaşamaya başladığında Ülker Derya Arslan, eski eşlerini kardeşi ve amcası olarak tanıtmış.

Onurcan, günler sonra evin deposunda Ülker Derya ve eski eşinin evlilik cüzdanını bulunca gerçeği öğrenmiş ve direkt babasına göstermiş. Babası da "Sen karışma, hiç girme oralara." demiş.

Bu durumu öğrendikten bir süre sonra da Ülker Derya Arslan'ın kendisine verdiği eski telefondan medyumluk, falcılık yaparak insanları kandırdığını öğrenmiş. Onurcan öğrendiklerinden sonra evden ayrılmış ve babası da kendisiyle görüşmeyi kesmiş.

Onurcan'ın amcaları da Ülker Derya Arslan'dan yanaymış. Amcaları ve Ülker Derya'nın iş ilişkileri varmış.

Bunların yanı sıra Derya Ülker Arslan, marketten aldığı 2 liralık suları okunmuş su diyerek 10 bin liraya satıyormuş.

Bununla birlikte Arslan, müşterilerini de tehdit ediyormuş. Yayına telefonla bağlanan ve eşiyle yaşadığı bir sorun nedeniyle Arslan'a giden kadın, görüşmeden sonra kendisinden sürekli para istediğini ve parayı vermediğinde de her şeyi eşine anlatmakla tehdit ettiğini söyledi.

Birçok kadın yayına bağlanarak Ülker Derya Arslan'ın kendilerini dolandırdığını ve tehdit ettiğini anlattı.

İddialara cevap vermek için yayına bağlanan Orhan Arslan, Onurcan'ın yalan söylediğini, Ülker Derya Arslan'ın eski eşleriyle bir arada bulunduğunu ama aynı evde yaşamadığını söyledi.

Orhan Arslan, eşinin eski eşleriyle arkadaş kaldığını ve bu durumdan rahatsız olmadığını da söyledi.

İddiaların muhatabı Ülker Derya Arslan da canlı yayına katıldı. Ülker Arslan, Onurcan'ın "Benim babamdan boşan, biz seninle birlikte yaşayalım." dediğini iddia etti.

Bir süre üç eşiyle aynı evde yaşadığını da kabul etti. Esra Erol da büyük ihtimalle medyumluk işi nedeniyle bu dörtlünün hep bir arada olduğunu söyledi.

Bakalım daha sonraki günlerde neler olacak? Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kemal43

ohaa noluyoo ne hayatlar varyaa

Gizli Kullanıcı

Bu medyuma gidilir :D

rcpbyrm

filmin adı grup indirimi :)

bombilibom

3+1 bir ev gibi ilişkileri var mış.

vanilla-planifolia

ablacım rendeye çevirirler seni napıyorsun gözünü sevim :d

Görüş Bildir