Görüş Bildir
Haberler
Esra Erol'da Ahmet'in Kaçırdığı Fatma'yı Hediye İçin TikTok'ta Kullandığı Ortaya Çıktı!

Esra Erol'da Ahmet'in Kaçırdığı Fatma'yı Hediye İçin TikTok'ta Kullandığı Ortaya Çıktı!

Günlerdir Facebook'ta tanışığı evli adamla kaçan 19 yaşındaki Fatma'yı konuşuyoruz. Esra Erol'un da peşini bırakmadığı olayda her gün yeni iddialar ortaya çıkıyor. Son olarak da Ahmet'in TikTok uygulamasında açtığı canlı yayınlarda sürekli hediye gönderenlere Fatma'yı gösterdiği söylendi. İşte detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Geçtiğimiz hafta Melahat Oruç, 19 yaşındaki engelli kızı Fatma'nın evli ve 2 çocuk babası Ahmet Kaymaz'a kaçtığını iddia ederek Esra Erol'dan yardım istemişti.

Anne Oruç'un iddialarının ardından da Fatma, Ahmet ve kaynanası canlı yayına bağlanmıştı ve Fatma, kaynanasıyla yaşadığını, dini nikahlı eşin evde kalmadığını ve çocuklara da kaynanasıyla birlikte baktıklarını açıklamıştı.

Bu bağlantıdan sonra Esra Erol'un daveti üzerine stüdyoya gelen Fatma, evin sorumluluğunu üstlendiğini, Gülşah'ın da arada sırada çocuklar için geldiğini söylemişti.

Gülşah'ın engelli olduğu ve Ahmet'in reşit olmayan 14 yaşındaki bir çocukla birlikte olduğu için de 2 yıl cezaevinde yattığı ortaya çıkmıştı. Geçmişte de 4-5 evlilik yaşayan Ahmet, genel olarak engelli kadınları paraları için ağına düşürüyor.

İddiaların odağındaki diğer isim Gülşah da yayına katılarak herkesin şaşkınlıkla karşıladığı açıklamalar yapmıştı. Ahmet'in kendisini kaçırdığını söyleyen Gülşah, Ahmet'in 'Ben hapse gireceğim. Sen annenin evine dön' dediğini ve sonra evlendiğini söylemişti. Ayrıca Fatma ve Ahmet'le yaşadığını da itiraf etmişti.

Bunların yanında Ahmet'in kendisine hırsızlık yaptırdığını ve başka erkeklere sattığını da belirtmişti.

Geçtiğimiz gün yayınlanan programa bağlanan bir izleyici de akıllara durgunluk veren bir iddia ortaya attı.

İçeriğin Devamı Aşağıda

İzleyici, Ahmet'in TikTok'ta sürekli canlı yayın açtığını ve en fazla hediyeyi gönderene Fatma'yı göstereceğini söylediğini belirtti. Ahmet de izleyicinin bu söylediklerini kabul etti.

Bu arada Melahat Hanım, akşam kızının “Annemin yanına gideceğim” dediğini sabah da geri gittiğini, kafasının karıştığını söyledi. Fatma, kafasını karıştıran şeyin ne olduğunu bilmediğini, tek başına oturup düşünmek istediğini de ekledi.

Ve sonunda Fatma ve annesi gözyaşlarına boğularak veda etti. Bundan sonra ne olacak? Fatma, Ahmet'i bırakıp ailesine dönecek mi?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
4
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın