Eski Sevgilisinin de İçinde Bulunduğu Gezi Fotoğraflarına Mizah Dolu Bir Çözüm Üreten Genç

1.1bPAYLAŞIM

19 yaşındaki genç kadın, hem sevgilisi hem de yol arkadaşı olan adamdan ayrıldıktan sonra beraber oldukları karelere bir çözüm üretmek, dolayısıyla fotoğrafları paylaşabilmeye devam etmek istedi. Buzzfeed'den sizler için derlediğimiz içeriğimizde, genç kadının ürettiği bu mizah dolu çözümü beraber göreceğiz. 👇

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/stephaniemcneal...

Geçtiğimiz yılı fazlasıyla keyifli geçiren 19 yaşındaki Baylee Woodward ile tanışalım öncelikle. Bir yatta çalışmaya başladıktan sonra zamanının çoğunu gezerek geçirmeye başladı genç kadın.

Çok hoş değil mi? Baylee yaptığı röportajda seyahatleri boyunca Karayipler de dahil birçok adayı ve 12 ülkeyi gezdiğini söyledi.

Elbette Baylee'nin bu macera dolu yaşantısı aynı zamanda muazzam bir Instagram geçmişi ve birbirinden büyüleyici fotoğraflar anlamına geliyor. Tek sorun şu ki; fotoğrafların birçoğu genç kadının yol arkadaşı eski erkek arkadaşını da içeriyor.

Ne yazık ki, genç çiftin ilişkisi son zamanlarda sona ulaşmaya başladı. Baylee'nin söylediğine göre, erkek arkadaşı aynı zamanda çalıştığı yatın patronu ve ilişkileri dolayısıyla genç kadını kovmuş.

"Ayrılık fazlasıyla sıkıntılıydı çünkü erkek arkadaşım aynı zamanda bir yıldır benim yol arkadaşımdı. Gerçekten 7/24 beraberdik ve hiç bilmediğim bir yerde beni kovdu." dedi genç kadın.

Ayrılıklarının en talihsiz kısımlarından biri de, seyahatleri boyunca çektiği birbirinden güzel fotoğrafların birçoğunda eski erkek arkadaşının da bulunmasıydı.

Fakat Baylee paylaşmaya devam ettiği bu fotoğraflarda küçük, etkili ve fazlasıyla eğlenceli bir değişikliğe gitti.

Baylee fotoğraflarda biraz "yenilik" yapmaya karar verdiğini ve bu şekilde fotoğraflara tekrar bakıp bütün bu duruma gülebildiğini söyledi.

"Yolculuklarımızdan birinde çektiğimiz fotoğraflardan birini paylaşmak istedim ama en iyi olanlar, eski sevgilimle olanlardı. Onun olduğu kısmı kesmek veya bulanıklaştırmak da çok çirkin olurdu. Ben de düşündüm ve onun yerine başka birinin yüzünü koymaya karar verdim. Ve durup da seksi, genç bir erkek düşündüğümde aklıma Zac Efron geldi."

Baylee fotoğraflarda birkaç küçük değişim yaptı. Böylece sosyal medyada fotoğrafları paylaşmaya devam edebildi.

Eski sevgilisinin yüzünü fotoğraflardan kesti ve yerine Zac Efron'un yüzünü yapıştırdı. Kabul etmek gerek, fotoğraflar da fena durmuyor yani.😅

Baksanıza, ne kadar da sevimli bir çift değil mi? 😍

Paha biçilemez anılar...

Çek kürekleri, çek!

Baylee, sevimli görünmeye çalışmadığını çünkü eski sevgilisinin umursamadığını bildiğini söyledi.

"Sadece bu tatlı fotoğrafları paylaşmaya devam edebilmek içindi ve insanlar da bizim yeniden bir araya geleceğimizi düşünmüyorlar. Çocukça bir şeyler yapıyor gibi görünmek istemiyorum ama biliyorum ki eski erkek arkadaşım bundan rahatsız olmayacak, beni tanıyor sonuçta."

Baylee fotoğrafları bir Facebook grubunda ve kişisel hesabında paylaştı. Fotoğrafların ne kadar beğenildiğini söylemeye bile gerek yok elbette.

Baylee, fotoğraflar hakkında birçok kişiden "bu fikrinin zekice olduğuna dair" mesajlar aldığını söyledi. 

"Aldığım destek hoşuma gidiyor. Bir yatta yeni bir iş buldum ve eğer kendime yeni bir yol arkadaşı bulabilirsem birkaç aylığına Avrupa ve Asya'yı gezmeyi planlıyorum."

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
musikisinas-don-vito

Kızın adını sık sık "beyle" okudum. Urfa ağzı genlerime işlemiş.

reshontheway

Arkadaşımızın bugün instagram profilinde karşılaşacağı manzara: Binlerce beğeni ve erkek takipçi aaaa acaba hangi ülkeden ?

kdramadelisi

Aahaaahhh ''Sevgilimden ayrılırsam ben''

andre-escobar

Barışmışlar.

hastalik-hastasi

la bu ne ya.

Görüş Bildir