Eski Halini Görünce Sizi Çok Şaşırtacak Cinsiyet Değişikliği Sonrası İnanılmaz Değişim Yaşayan 9 Ünlü

807PAYLAŞIM

Birçoğumuzun bildiği ama fotoğraflarına baktığımızda her seferinde şok eden o isimleri haydi hep beraber görelim!

1. Rüzgar Erkoçlar

Emret Komutanım dizisiyle bildiğimiz, o zamanki adıyla Nil Erkoçlar, 2013 yılında geçirdiği cinsiyet değiştirme ameliyatıyla erkek oldu ve 2019 yılından beri Tuğba Erkoçlar ile mutlu bir evliliği var!

2. Balian Buschbaum

Eski ismiyle Yvone Buschbaum olarak bilinen Alman sırık atlayıcısı Balian Buschbaum, 2007 yılında cinsiyet değiştirme arzusu ve kalıcı yaralanma sebebiyle spordan emekli olarak 2008 yılında cinsiyetinin erkek olduğunu duyurdu!

3. Doruk Doğrusöz

'İşte Benim Stilim' yarışmasında izlediğimiz güzel yarışmacı Neslihan Doğrusöz, 32 yaşına geldiğinde cinsiyet değiştirerek erkek oldu. Şimdiki adıyla Doruk Doğrusöz'ün Instagram adresi büyük ilgi görüyor.

4. Jamie Clayton

Birçoğumuzun Sense8 dizisiyle tanıdığı Jamie Clayton da transseksüel güzeller arasında! Sense8 dizisinde oynadığı rolde de trans bir bireyi canlandıran Jamie Clayton, LGBTQ+ topluluklarıyla ilgili her zaman yüksek sesle konuşan isimlerden.

5. Chaz Bono

Amerikalı şovmen Sonny ve Cher'in tek çocuğu Chaz Bono da transseksüel bir erkek! 1995'ten itibaren basında lezbiyen olarak tanımlanan Chaz Bono, 2008-2010 yılları arasında cinsiyet değişikliği geçirerek kendini halka açık bir şekilde "erkek" olarak tanımladı.

6. Selin Ciğerci

Cinsiyet değiştirme ameliyatından önce 'Bebek Okan' olarak bilinen Selin Ciğerci, sosyal medya sayesinde büyük üne kavuşan transseksüel bireylerden. Güzelliğiyle dillerden düşmeyen Ciğerci, 2019 yılında futbolcu Gökhan Çıra ile dünya evine girdi!

7. Laverne Cox

'Orange Is The New Black' dizisinde canlandırdığı transseksüel hapishane mahkumu rolüyle bildiğimiz başarılı oyuncu Laverne Cox, erkek olarak doğup güzeller güzeli bir kadına dönüştü! Hatta Orange Is The New Black dizisindeki flashback sahnelerini Cox'un eski hâlini, erkek ikizi oynadı!

8. Gigi Gorgeous

Gregory Allan Lazzarato ismiyle dünyaya gelen Gigi Gorgeous; aktivist, oyuncu, YouTuber ve model. 2008 yılında yayınlamaya başladığı blog yazılarıyla ünlü olan Gigi Gorgeous, güzelliğiyle aklımızı başımızdan alan transseksüel kadınlardan.

9. Bülent Ersoy

Diva'yı unuttuk sanmayın... Bülent Ersoy, 1981 yılında Londra Charring Cross hastanesinde geçirdiği ameliyatla kadın oldu. Diva, Türkiye'de uzun süre kabul görmedi, hatta pembe nüfus cüzdanına bile Turgut Özal döneminde sahip oldu.

Yaz Aylarına Pürüzsüz Bacaklar ile Girmek İçin Uygulamanız Gereken 8 Hayat Kurtaran Öneri - onedio.com
Yaz Aylarına Pürüzsüz Bacaklar ile Girmek İçin Uygulamanız Gereken 8 Hayat Kurtaran Öneri - onedio.com
Sadece 8 Adımda Fast Food Restoranlarındakinden Farksız Çıtır Çıtır Patates Kızartması Hazırlayabilirsiniz - onedio.com
Sadece 8 Adımda Fast Food Restoranlarındakinden Farksız Çıtır Çıtır Patates Kızartması Hazırlayabilirsiniz - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
deneri

Bülent Ersoydaki özgüven hiç kimsede yok 70ler 80ler Türkiyesinde ''davranış farklılıklarına rağmen'' kalk ünlü ol para kazan git ameliyat ol gel kendini kabullendir TV lerde gez muhafazakar hatta abartayım şeriatçı siyasetçilerle iftarlara katıl falan. Resmen saygı talep edilmez, 'hak' edilir sözünün ete kemiğe bürünmüş hali.

nobetci-eczaci

SATIN ALINIR olmasın o?

rendan34

Selin Ciğerci'yi tanımıyorum da şunu anlamadım. Selin Ciğerci trans bir bireyse Türkiye sınırları içerisinde nasıl evlilik yapmış oluyor?

nuray-baris-eryigit

ameliyattan sonra başvuru yapıp pembe kimlik alıyor yani tamamiyle kadın cinsiyetiyle tanıyor devlet onu o şekilde oluyor galiba yine de çok emin değilim :)

rendan34

Haberde cinsiyet değiştirdiği yazmıyor. Trans olduğu yazıyor. Yani pembe kimlik sahibi olmaması lazım.

handan-unsal

Transseksüsel, cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirmiş ve cinsiyetini değiştirmiş demektir zaten. Yani yukarıdaki herkes cinsiyetini resmen değiştirmiş. Sizin dediğin travesti, yani cinsiyet değiştirme ameliyatı olmayıp sadece karşı cins gibi giyinenler. :)

adamolunlan

Hepsi de yakışıklı kızlar. 💩😄😄😅

chochoerry

Ben Bülent Ersoy'un kadın haline de şaşırdım..

eylul-zengin

gigi güzelmiş

Görüş Bildir