Görüş Bildir
Haberler
Erzincan, Kars ve Ağrı'da Yarın Okullar Tatil mi? 21 Ocak Erzincan, Kars ve Ağrı'da Yarın Okul Var mı?

Erzincan, Kars ve Ağrı'da Yarın Okullar Tatil mi? 21 Ocak Erzincan, Kars ve Ağrı'da Yarın Okul Var mı?

Ülke genelinde etkili olan kar yağışları nedeniyle okul tatilleri en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Yoğun kar yağışı nedeniyle ülkenin bazı şehirlerinde eğitim öğretime ara verildi. Zorlu hava şartlarına karşı Meteoroloji'den uyarılar gelmeye devam ediyor. Valiliklerden arka arkaya yapılan kar tatili açıklamalarının ardından yarın Erzincan, Kars ve Ağrı'da okulların tatil olup olmayacağı öğrenciler tarafından merak konusu oldu. Peki Erzincan, Kars ve Ağrı'da yarın okullar tatil mi? 21 Ocak Erzincan, Kars ve Ağrı'da yarın okul var mı? İşte kar tatilleri detayları...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Türkiye'de etkili olan kar yağışı nedeniyle birçok ilde eğitime ara verildi. Zorlu hava şartları nedeniyle toplam 43 ilde okullar 1 gün (20 Ocak) tatil edildi. Kar yağışları sebebiyle 21 Ocak Cuma günü hangi illerde kar tatili verildiği merak edilmeye başlandı. Peki yarın Erzincan, Kars ve Ağrı'da okullar tatil mi? Yarın okullar tatil oldu mu?

Erzincan, Kars ve Ağrı'da Yarın Okullar Tatil mi?

Erzincan, Kars ve Ağrı'da Yarın Okullar Tatil mi?

Erzincan, Kars ve Ağrı Valiliklerinden 21 Ocak Cuma günü okulların tatil edilip edilmediğine ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmadı. 

Söz konusu illerin valiliklerinden haber geldiğinde haberimizde yer vereceğiz.

Bu Haberler De İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın