Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Erkeklerin Daha Fazla Kitap Okuması İçin 13 Sebep

52PAYLAŞIM

Sevgili erkekler! Okuyanlara laf yok ama aranızda hala kitap okumayanlar var görüyoruz. İşte sizler için hazırladığımız daha fazla kitap okumanız için 13 sebep.

1. Kitap okursanız kelime hazneniz genişler.

Bu da kadınlarla iletişim kurduğunuzda 3 kelimeyle karşınızdakini etkilemeye kalkmamanızı sağlar. Artı puan.

2. İfade güçlüğü çekmezsiniz.

İstediğiniz şeyi kem küm etmeden net bir şekilde açıklayabilirsiniz. Unutmayın kadınların gözünde net erkekler bir adım öndedir.

3. Dil bilgisi hatalarını en aza indirirsiniz.

Bu da mesajlaşırken "herkez", "yanlız" gibi yazım hataları yapmanızın önüne geçer. -de'yi, -da'yı da ayırabilirsiniz. Bazı kadınların gerçekten çok ama çok önem verdiği bir husus.

4. Ufkunuz genişler.

Kendi küçük dünyanızdan sıyrılıp olaylara daha geniş bir çerçeveden bakabilirsiniz. Sığ erkekler kadınların tercih sıralamasında en sonlarda.

5. Hayal gücünüzün limitleri ortadan kalkar.

Hayal gücü yüksek bir erkek, kadınlara sürpriz konusunda da oldukça cömert davranır. Küçük kaçamaktan anladığınız şey hafta sonları Ağva'ya gitmekten daha fazlası olur. Alın size bir artı puan daha.

6. Daha anlayışlı olursunuz.

Ufkunuz genişledikçe daha anlayışlı biri haline de gelirsiniz. Karşınızdakini geçiştirmek yerine onu dinler ve sıkıntısını anlamaya çalışırsınız. Puanları toplamaya devam edin.

7. Bilgi birikiminiz artar.

Doğal olarak bunu karşınızdaki insanla da paylaşırsınız ve onun da bilgi seviyesinin artmasına yardımcı olursunuz. Kadınlar için etkileyiciliğin zirvesi.

8. Konuşacak çok fazla konunuz olur.

İstisnalar hariç kadınlar genellikle konuşmayı severler. Konuşacak bir şey bulamadığınızı düşünsenize? Kadınlar için ne kadar itici bir durum.

9. Entelektüel görünürsünüz.

Bir kadını etkilemenin en olağan yollarında biri de entelektüel görünmektir. Bu sizin maça 1-0 önde başlamanızı sağlar.

10. Kitap okumak zekanızı da geliştirir.

Böylece kıvrak zekalı bir birey haline gelebilirsiniz. Olaylar karşısında pratik çözümler yakalayabilmeniz bir kadının arayıp da bulamadığı şey.

11. Düzen düzen düzen!

Kitap okuyan insanlar daha düzenli insanlar haline gelirler. Kadınlar zaman zaman spontane gelişen olaylara bayılsa da genellikle ve özellikle de uzun süreli ilişkilerde planlı, programlı bir erkek her zaman tercih sebebi olur.

12. Kararlı biri olmanıza yardım eder.

Kitap okuyan bireyler aynı zamanda ne istediğini de iyi bilen bireylerdir. Kadınlar bir gün başka diğer gün başka düşünen erkeklerden pek hoşlanmazlar. Kararlı ve tuttuğunu koparan, bunun için mücadele eden erkeğin gözlerindeki değeri oldukça fazladır.

13. Hiçbir şey olmazsa kendinize yatırım yapmış olursunuz.

Diyelim ki sık kitap okuyan birisiniz ama yine de kadınlarla olan ilişkiniz pek de iyi değil. O zaman da kendinize bolca yatırım yapmış olursunuz. Sık sık kitap okuyun!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mikayil-mikayilli

Ulan ne gerizekali be mantiksiz bir yazi ozellikle resm secimidir bu. Porno filmi mi cekiyorsunuz ya ciplak ve baklavali mi oluyor her kitap okuyan erkek? Kitap okumak sadece kadinlari yataga atmak icinmidir? Bu kadar kisit mi dusunceleriniz. E o zaman ne boka yaradi tum bu okudugunuz kitablar? Eger her seyin sonunu sexe bagliyorsaniz kusura bakin da siz olmamissiniz.

tekin-guler

Okudugum kitabi ayni dakika unutmasam yeminle her gün bir kitap bitiricem :) bunu cözümü yokmudur arkadas

alienca

bizi etkilemek için okumayın okumanız gerektiği için okuyun azıcık ufkunuz gelişir malkafa olarak dolaşmazsınız. iki cins için de için konuşuyorum zaten siz karşı cinsi etkilemek için kitap okuyorsanız okumayın kitapların da bir asaleti var saçma sapan oyunlarınıza dahil etmeyin cağnım kitapları

Gizli Kullanıcı

Kadınlar için kalıbıyla yazmışsınız,zaten amaç kadınları etkilemek içinse hiç okumasın. Onun dışında bu faydalar düzenli kitap okuyan herkeste görülebilir faydalar.

fuldensonmez

bunların hiçbiri kitap okumakla alakalı değil. kitap okumayıpta bunların hepsine sahip fazlasıyla insan tanıyorum...:)

Görüş Bildir