Görüş Bildir
Haberler
Erdoğan: 'Biden'ın Putin'e Yönelik İfadeleri Kabul Edilemez'

Erdoğan: 'Biden'ın Putin'e Yönelik İfadeleri Kabul Edilemez'

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ABD Başkanı Biden'ın Rusya Devlet Başkanı Putin'e yönelik 'katil' ifadesinin kabul edilemez olduğunu söyledi. 

İçeriğin Devamı Aşağıda

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazı sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Erdoğan şunları kaydetti:

Doğrusu Sayın Biden'ın Putin'le ilgili ifadeleri bir devlet başkanına yakışmayan bir ifadedir ve bir devlet başkanının, Rusya gibi bir devlet başkanına böyle bir ifadeyi kullanması kabul edilebilir bir ifade değildir. Bana göre de Putin çok çok akıllıca, çok şık bir cevap vermek suretiyle gerekeni yapmıştır.

AB yaptırımları

AB yaptırımları

Bildiğiniz gibi AB'nin dedikodusu çok yapılan yaptırımlarla ilgili askıya alması gibi gelişmeler var. Başta Doğu Akdeniz olmak üzere bir NATO ülkesi olan Türkiye'nin AB ile ilgili olarak gerek gümrük birliği, vize konusu, bunları karşılıklı olarak değerlendirme şansını bulacağız.

"Kilis'e yapılan saldırının cevabı misliyle verdik"

"Kilis'e yapılan saldırının cevabı misliyle verdik"
İçeriğin Devamı Aşağıda

Daha önce bir yanlış daha yapıldı, bu rejim tarafından yapılan uygulamalar. Gerekli cevabı verdik, Kilis'e yapılan saldırı kabul edilebilir bir saldırı değil. Bunun da cevabını haddiyle, misliyle verdik, veriyoruz, vereceğiz.

Kongre hazırlıkları

Kongre hazırlıkları

Kongre noktasında ön hazırlıklarımızı kararlı bir şekilde yaptık, şu anda sloganlarımızdan tutunuz yapacağımız konuşmaya varıncaya kadar hepsi hazırlanıyor. Çarşamba günü yapacağım konuşma 2023'ün bir manifestosu olacaktır. Onu o konuşmada da göreceksiniz.

Çok daha geniş anlamda bir konuşmayı planlamış durumdayım. Çarşamba günü bu konuşmamızı ifade ederek aynı zamanda da AK Parti olarak MHP ile Cumhur İttifakı olarak 2023'e doğru çıktığımız bu yolda dayanışmamız neler olacaktır bunları da ifade edeceğiz. Koronavirüs sürecinde bu kongreleri yapıyoruz. MHP yaptı, biz bir taraftan yapacağız. Bütün kongrelerimizi zor şartlarda hızlı bir şekilde gerçekleştirdik. Şimdi de büyük kongrelerimizi yapacak 2023'e hazırlanacağız. İnşallah 2023 Türkiye'de bir dönüşüm süreci olacak.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
22
4
2
2
1
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Mesudiyeli Mesut

Sanane amk ya? Sen İdlib'te 33 askerini şehit eden adama ağzını açıp tek kelime edemiyorsun, sonra biri laf edince sana mı düştü savunma görevi yuh olsun sana.

Akın

Büyükler konuşurken her lafa giren çocuklar olur ya. Bu da o hesap. Azarı yiyip oturcak en sonunda

aramadı ya dikkat çekmeye çalışıyor gibi:D