Görüş Bildir

EPGİS Başkanı: 'Düzenleme Yapılmazsa Benzinin Fiyatı 11 Liraya Çıkabilir'

Anasayfa > Gündem

EPGİS Başkanı Fesih Aktaş, düzenleme yapılmadığı taktirde, benzinin 11 lira olabileceğini, motorine 2 lira, LPG'ye de 1 lira zam gelebileceğini söyledi. 

Akaryakıt fiyatları son olarak geçtiğimiz günlerde yeniden zamlandı. Zamlar öncesi akaryakıt istasyonlarındaki benzin kuyrukları araç sahiplerinin zor durumunda olduğunu ortaya koydu.

Motorin fiyatları zamlarla benzin fiyatlarını geçerken son olarak LPG otogaz fiyatlarına zam geldi. Akaryakıtta ÖTV alanının sıfırlanmasıyla zamlar pompa satış fiyatlarına yansıdı.

EMS uyarısı

EMS uyarısı

EPGİS Başkanı Fesih Aktaş, Eşel Mobil Sistemi’ne dikkat çekerek, devletin EMS’yi geliştirmemesi halinde akaryakıt fiyatlarında, benzinde 2 lira 53 kuruş, motorinde 2 lira 5 kuruş ve LPG de litrede 1 lira KDV eklenmek zorunda kalınacağını söyledi. Aktaş, 'Bu da benzinde fiyatın litrede 11 liraya çıkması demektir.' diye konuştu.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
16
6
5
3
3
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Hazreti Deist

Trt'nin yeni dizisi Çöküş Ertuğrul yakında yayında 😂

optsyn

Çıkmazsa aq. Dolar 20 lira da olsa, benzin 1 dolar da olsa bu sığır sürüsüne laf anlatamazsın. Makarnasız kalmaları lazım. Makarnaya zam yapın :)))

Benim Doğrularım

Beter olalim hepsini hakediyoruz az bile yapiyorlar. Hala imf ye borc verdik , kasamiz doldu tasiyo , ekonomimiz cok iyi diyen sigirlar varya onlarin aldikla... Devamını Gör