Enes Batur Tepkilerin Ardından Amcasını Aşağılayıp Küfür Ettiği Videoyu Sildi

4.2bPAYLAŞIM

YouTube yeni olmayabilir ama YouTuber'lık nispeten yeni bir kavram. Çektikleri videolarla popüler olan YouTuberlar kazandıkları dudak uçuklatan paralarla, popülerliğe ulaştıktan sonraki lüks yaşamlarıyla ve kendine bağlı hayranlarıyla gündemden düşmüyorlar. Bunların ülkemizdeki en önemli temsilcilerinden biri de Enes Batur. Enes Batur öyle bir video çekti ki videoyu silmek zorunda kaldı.

Enes Batur'un Silinen "Amcama Kışkırtma" Videosu - onedio.com
Enes Batur'un Silinen "Amcama Kışkırtma" Videosu - onedio.com

Bilmeyenler için şöyle özetleyelim. Enes Batur 8 milyonu aşkın takipçili bir YouTube fenomeni. 20 yaşındaki YouTuber, özellikle çocuklar ve gençler arasında o kadar popüler oldu ki bir film bile çekti.

Fotoğraftaki diğer kişi de Enes Batur'un amcası. Amcası genç YouTuber'ın videolarında kendisine yardım ediyor, pek çok videoda görünüyor.

Enes Batur'un bugün attığı ve silmek zorunda kaldığı videonun konusu bir kışkırtma videosu.

Nedir bu kışkırtma videosu? Birisine şaka amaçlı ağır laflar söylüyorsunuz ve sonra "ehe ehe şaka yaptım." diye özür diliyorsunuz. YouTube'u bilmeyenler için şöyle söyleyelim; epey tutan bir konsept.

Farklı açılardan gizli kameraların yerleştirildiği evin salonunda Enes Batur amcasına ağza alınmayacak hakaretlerde bulunuyor.

"Adana'da g*tü boklu hiç kimsenin takmadığı bir adamdın. Şimdi iki üç kişi fotoğraf çektiriyor diye amca amca diye geziyorlar. Adın bile yok. ADIN BİLE YOK!"

Amcasının ailesine ve muhtemelen maddi olarak geçmişte yaşadığı sıkıntılara laf ediyor.

Ardından kendi verdiği cep telefonunu geri isteyip sosyal medya hesaplarını silmesini istiyor ve "S**tir git bu evden!" diye amcasını kovuyor.

Amcası Enes'in koluna vurunca "Bunların hepsi dönecek, ben seni evinden attıracağım." diye kendisini tehdit ediyor.

Ve amcasını kovuyor.

Ağza alınmayacak hakaretlerle amcasını rencide ediyor.

Sözlü tartışma fiziksel didişmeye dönüyor. Ardından Enes Batur gitmeye yeltenen amcasına "Ben istemeden gidemezsin." diyor.

Ağza alınmayacak laflara devam ediyor.

Bu kadar hakarete daha fazla sabredemeyen adam tabiri caizse Enes'e ağız burun dalıyor.

İşin suyu çıkınca şaka yaptığını söyleyen Enes Batur amcasından özür diliyor ama yüzündeki ifadeye bakarsanız adamın dağıldığını görüyoruz.

Zoruma gitti diyerek ağlamaklı olan amcasından özür dileyip videoyu kapatıyor genç fenomen.

Enes Batur tepkiler çoğalınca videoyu sildi ancak buradan sonrası merak konusu. Bakalım YouTube Türkiye'de başka hangi rezilliklere şahit olacağız.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
seyma-arslan10

Boş bir video çekeceğim diye amcasını kullanıyor,üzüyor. İyikide videolarını izlemiyorum.

aleyna-fatma-erdem

bir kere izlemişliğim yoktur, bu gerizekalari izlemeyin,izletmeyin! küfür etmek istemiyorum...

melkid

bu herif çocuklarının odalarda tek başına ne yaptığını bilgisayarlarda ne seyrettiğini kontrol etmeyen anne babaların ürünüdür. 8 milyon takipçisi olupta para kazanmak için bişeyler üretmek zorunda çünkü talep var. kafada bişey üretemiyor çünkü hepsi sınırlıydı ve bitti zorla yapınca da böyle oluyor

alp_er

.....................bu apış arası da meşhur olur parayı bulur kendini bi bok sanıp ortalarda boy gösterir. nokta noktayı siz doldurursunuz artık.

yarenguney

allahım ben 7. sınıfta bu adamı neden izlemişim bana akıl verdin de ben neden kullanmamışım?

Görüş Bildir